To dělal Brazilec? Baculatý Messi baví internet, majitel „kérky“ by měl chtít peníze zpět

Argentinské tetovací salony v těchto dnech praskají ve švech. Zájemci o novou „kérku“ se slovy „chtěl bych toto“ tatérovi často ukazují fotografii fenomenálního fotbalisty Lionela Messiho, jak konečně pozvedl zlatou trofej z mistrovství světa. Ne všechny inkoustové výtvory s národním hrdinou se však povedou.

V jihoamerickém státě nastalo po finálovém triumfu nad Francií (4:3 po penaltách) naprosté šílenství. Do ulic Buenos Aires vyrazilo přivítat čerstvé mistry světa pět milionů lidí a země bude žít z obrovského úspěchu – který nezažila předchozích 36 let – ještě dlouho.

Mnozí Argentinci chtěli mít úžasné zážitky ze světového šampionátu v Kataru a následných oslav zvěčněné. A tak vzali útokem tetovací salóny. Ostatně i klíčový muž argentinské reprezentace Ángel Di María šel „pod jehlu“ a nechal si vytetovat na stehno velký pohár. Fanoušci si ale často přáli mít na svém těle hlavního strůjce zlaté jízdy – legendárního Lionela Messiho.

Jeden nadšenec zatoužil po tom ozdobit pravděpodobně nejlepším hráčem všech dob svá záda. Fotografie si na sociálních sítích vysloužila velké množství reakcí, ne ale takové, které by majitele nového tetování i jeho autora mohly těšit.

Trofej nemá chybu, stejně tak Messiho dres. Problém ale nastává u hlavy, která je na první pohled nepřirozeně velká. Navíc se zdá, jako by megastar hrající za Paris Saint-Germain měla vážný problém se životosprávou.

Bezpochyby unikátní výtvor, který podle diskutujících může směle aspirovat na nejhorší tetování s Lionelem Messim všech dob.

„Když je tatér fanouškem Brazílie,“ podotkl jeden kritik k tetování, čímž evidentně narážel na to, že mělo jít o úmyslně zpackané dílo, protože Brazilci vypadli za obrovského zklamání už ve čtvrtfinále. „Měl by vyžadovat vrácení peněz,“ uvedl jiný.

Další pak narážel na fakt, že na propíraném tetování Messi připomíná Waynea Rooneyho, tedy bývalého hráče Manchesteru United, o jehož vizáži se diskutuje často. „Ani jsem nevěděl, že Rooney vyhrál s Argentinou mistrovství světa,“ doplnil jednoho internetového vtipálka druhý.

Nebo mohlo jít o pohled do budoucnosti, jak nastínil další rýpal. „Vypadá jako Messi v roce 2026, až mu bude 39 let a bude mít nadváhu.“

Objevil se také názor, že toto tetování představuje kombinaci dvou argentinských fotbalových bohů – Messiho a Maradony. Takzvaný „Messadona“.

Tagy: