reklama
CNN Prima News Tomáš Bönisch
Tomáš Bönisch

Tomáš Bönisch

správce sociálních sítí CNN Prima NEWS

Tomáš je milovník sportu, závodně hrál 15 let fotbal. Od sezení na lavičce se přesunul do redakce iSportu, kde působil pět let. Na CNN Prima NEWS si plní sen, stará se o sociální sítě a občas píše články.

Nejnovější příspěvky autora

Hrdinové mistrů Evropy: Trenér, co porazil rakovinu, hvězda bez finále i duo z Harvardu
EURO 2021

Hrdinové mistrů Evropy: Trenér, co porazil rakovinu, hvězda bez finále i duo z Harvardu

Je rozhodnuto. Novými mistry Evropy ve fotbale se stali hráči Itálie. Za naprosto klíčové se dá označit několik postav zlatého týmu, mezi nimiž jsou i muži s pohnutými osudy. I díky nim Itálie potvrdila roli černého koně turnaje. Před EURO 2020 se svěřenci Roberta Manciniho v predikcích na vítěze tolikrát neobjevovali, ale formu načasovali nejlépe, na turnaji ani jednou neprohráli a zaslouženě se radují z trofeje. Přečtěte si příběhy některých z nich.

Další příspěvky autora

Je*at papeže, měl křepčit Kamara se spoluhráči. Fanoušci Rangers ho označili za rasistu

A zase Glen Kamara. Na sociálních sítích koluje video, na kterém slaví hráči Rangers titul ve skotské fotbalové lize. Hlouček zpívá známý ostrovní hit Sweet Caroline, kterému ale změnil text a zakomponoval do něho urážku papeže. Mezi zúčastněnými je vidět i finský fotbalista Glen Kamara, který obvinil stopera Slavie Ondřeje Kúdelu z rasismu. Případem se už zabývá policie.

David Stypka i babička Dáša. Lidé přiřadili křížkům jména, truchlí za oběti covidu

Svíčky, květiny a jména blízkých, kteří zemřeli kvůli covidu. Staroměstské náměstí v Praze se proměnilo v obří pietní místo, kam lidé přicházejí uctít památku více než 25 tisíc obětí koronaviru. Tisíce křížků, které na náměstí namaloval spolek Milion chvilek, měly zmizet v pondělí odpoledne. Nakonec se vedení Prahy rozhodlo, že je tam nechá, dokud je nesmyje déšť.

Krvavá dohra po zápase. Gerrard obvinil Kúdelu z rasismu, obránce Slavie dostal pěstí

Tohle utkání se bude probírat dlouho. Fotbalisté Slavie porazili ve Skotsku slavný tým Glasgow Rangers 2:0 a postoupili do čtvrtfinále Evropské ligy. Jenže zápas má dohru i po závěrečném hvizdu. Domácí trenér a bývalý legendární fotbalista Steven Gerrard obvinil Ondřeje Kúdelu z rasismu, ten byl v útrobách stadionu fyzicky napaden. Případ už řeší skotská policie.

reklama