CNN Prima News Tomáš Vzorek

Tomáš Vzorek

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Vzorek“

Detaily k úmrtí legendárního Čechmánka: Chodil na injekce, pak už se neozval. Tělo našel syn

Příčina smrti hokejového brankáře Romana Čechmánka dosud není známá. Již během neděle se spekulovalo o možné sebevraždě vítěze z Nagana kvůli vážným finančním problémům. Tuto verzi však v komentáři pro CNN Prima NEWS vyvrátil předseda hokejového klubu v Uherském Hradišti Miroslav Stavjaňa. Pro deník Blesk.cz vedle toho prozradil, že si Čechmánek již v sobotu stěžoval, že mu není dobře.

Velikonoční tradice s pruty přes zadek je ujetá, říkají tváře CNN Prima NEWS. Jak budou slavit?

Není to sice přesně po roce, ale jsou skoro tu. Velikonoce. A s nimi spousta tradic, zvyků a často i návštěv příbuzných. Jenže tradiční jarní svátek už není to, co býval třeba před padesáti nebo sto lety. Mladší generace pokládá některé tradice za poněkud hrubé a někdy i zbytečné. Jak to mají s Velikonoci známé tváře ze CNN Prima NEWS?

Nové informace o zdraví nadějného hokejisty. Kosův agent promluvil o následcích faulu

Velký strach střídá úleva. Zranění české hokejové naděje Jakuba Kose nejsou natolik vážná, že by mladému sportovci musela způsobit zdravotní komplikace. Podle agenta Marka Vorla mladík mluví i chodí normálně. Původní obavy, že by medailista z juniorského mistrovství světa mohl po tvrdém naražení na mantinel ochrnout, se nenaplnily. Dokonce by prý v blízké době mohl začít znovu trénovat. Několik hokejistů v minulosti ale takové štěstí nemělo.

Sledujte Co Čech, to trenér! Vízek i Bednář ke startu kontroverzního šampionátu v Kataru

Očekávaný šampionát v Kataru začal, přičemž domácí výběr neměl proti Ekvádorcům nárok. Dalších 63 zápasů turnaje hraného v zemi čelící nekonečné kritice je před námi. Jak už tomu u velkých sportovních událostí bývá, i tato akce dostane na CNN Prima NEWS svůj prostor, a to v pořadu Co Čech, to trenér! První díl s účastníkem MS 1982 Ladislavem Vízkem a bývalým reprezentantem Romanem Bednářem můžete sledovat v pondělí od 13:30.

Sledujte ZÁZNAM Interview s Gabrielou Soukalovou: Jaký je život po kariéře sportovce?

Dvojnásobná olympijská medailistka a mistryně světa Gabriela Soukalová bude hostem čtvrtečního Interview. S moderátorem Tomášem Vzorkem se pobaví o zákulisí vrcholového sportu i o začátcích v televizi. Jaký je současný stav a budoucnost českého biatlonu, má stále česká reprezentace na to, bojovat o světové medaile? Je důležitější talent, nebo dřina? A jaký je život po kariéře vrcholového sportovce?