reklama
CNN Prima News turnaj

turnaj

Výpis příspěvků ke štítku „turnaj“

Esport není sport, řekli Švédové. Největší herní turnaj na světě nedostal zelenou

Největší a nejsledovanější herní turnaj na světě, který se měl letos konat ve Stockholmu, nedostal od Švédů výjimku pro konání v rámci protiepidemických opatření. Zdůvodněním bylo, že esport není sport, tudíž nedostane zelenou jako jiná profesionální sportovní utkání. Organizátoři turnaje The International, ve kterém se má letos hrát o více než 850 milionů korun, tak musí událost přesunout do jiné země.

Tipsport COOL ligu suverénně opanoval tým Entropiq Prague. Přepsal historii

Devátá sezona Tipsport COOL ligy ve hře Counter-Strike: Global Offensive zná svého vítěze. Nejvyšší stupínek patří týmu Entropiq Prague, kterému se podařil historický kousek. Jako první dokázali jeho hráči zvítězit, aniž by v celé soutěži ztratili jedinou mapu. Entropiq Prague tak získává nejenom největší porci bodů do klasifikace Vodafone mistrovství ČR v počítačových hrách 2021, ale také bude reprezentovat Česko v kvalifikaci na prestižní turnaj BLAST Premier Showdown, kde se utká s předními evropskými týmy.

Vodafone MČR v počítačových hrách se rozšiřuje o titul League of Legends

Vodafone Mistrovství České republiky v počítačových hrách přidává další herní titul. Svého šampiona letos kromě CS:GO poznají i fanoušci oblíbené MOBA hry League of Legends. Titulárním partnerem se stává značka pizzy Guseppe. Do listopadového finále Guseppe MČR v League of Legends 2021 se probojuje osm nejlepších týmů z Česka a Slovenska, které si rozdělí finanční odměnu ve výši 100 tisíc korun. Prvního účastníka hlavní fáze budou diváci znát už 13. června.

Český tým je silný a má na medaili, říká Radko Gudas. Reprezentaci neposílí

Český hokejový obránce Radko Gudas nakonec reprezentaci na šampionátu neposílí. I když jeho Florida vypadla v prvním kole Stanley Cupu s Tampou Bay, třicetiletý Gudas by musel po příletu absolvovat šestidenní karanténu. Navíc nechtěl blokovat místo na soupisce jinému hráči. Tvrdý bek věří, že český tým má na medaili. „Ze zápasu se Švédy jsem byl nadšen,“ řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

PUBG šampionát se stal největším FPS turnajem historie. Rozdal 154 milionů korun

PUBG Global Invitational S 2021 je netradičním světovým šampionátem v battle royale střílečce PlayerUnknown's Battlegrounds. Loňská sezóna proběhla kvůli pandemické situaci bez jakýchkoliv mezinárodních turnajů, a tak se pozornost celé esport komunity zaměřuje právě na tento turnaj. V něm se potkalo 32 týmů z různých koutů světa. Přestože se zápasy blíží do svého posledního víkendu, už teď je jasné, že se zapíše do historie.

reklama