reklama
CNN Prima News turnaj

turnaj

Výpis příspěvků ke štítku „turnaj“

Turnaj Samsung MČR navyšuje odměny. Ve hře Wild Rift se soutěží o 150 tisíc korun

17. října 2021 21:12

Mistrovství ČR v počítačových a mobilních hrách se blíží a tuzemští esportovci už se pilně připravují na listopadové turnajové finále. Letošní ročník nejspíše potěší především hráče populárního mobilního titulu Wild Rift – autoři ze studia Riot Games se totiž rozhodli navýšit prize pool na 150 tisíc korun. Výhercům chystaného šampionátu připadne 70 tisíc, uvedla za organizátory esportového klání Samsung MČR Magdaléna Havlíková z agentury PLAYzone.

Čeští hráči zamíří na světový šampionát ve hře Dota 2. O titul si zahrají v Izraeli

1. října 2021 00:23

Na posledním mistrovství světa v Dota 2 skončila česká reprezentace krok před finálovou částí turnaje, třebaže minulý rok před jeho zrušením s přehledem ovládla evropskou kvalifikaci. Svou pozici evropského šampiona potvrdil domácí tým i letos, když suverénně ovládl turnaj pro západní region, a vybojoval si tak postup na světový šampionát. Ten si našinci zahrají v Izraeli.

Prestižní virtuální závody se otevřou českým jezdcům. Zahrají si o postup do Las Vegas

30. září 2021 00:20

Čeští a slovenští virtuální závodníci se mohou radovat. Turnajová série Logitech G Challenge 2021 otevře brány svého šampionátu i pro tuzemské jezdce, kteří tak dostanou šanci se utkat o postup do světového finále v Las Vegas. O postup bude bojovat osmice nejlepších závodníků přímo ve studiu televizního pořadu RE-PLAY na stanici TV Prima.

Prima při premiérové účasti ovládla futsalový turnaj novinářů. Rozhodl týmový výkon

20. září 2021 18:55

První účast a hned vítězství. To je vizitka futsalového týmu Primy, který se v sobotu představil na prestižním novinářském turnaji v Berouně. Triumf na 15. ročníku CHANCE FUTSAL PRESS CUP se ale nerodil lehce. Kvůli omluvenkám na poslední chvíli neměla pětice reprezentující Primu nikoho na střídání. Díky skvělému týmovému výkonu ale obstáli na výbornou a na Vinici se vrátili s pohárem a zlatými medailemi. Ve vítězném týmu figurovali i zástupci webu CNN Prima NEWS.

Český esport tým se prostřílel do elitní evropské ligy. Zahraje si o více než milion korun

18. září 2021 21:02

Druhá nejvyšší evropská liga v populární taktické střílečce Rainbow Six: Siege (R6S) se pro domácí hráče zdála být dlouhé roky zapovězenou. Po nespočtu přesunů těch nejlepších domácích hráčů mezi různými organizacemi se však podařilo elitní talenty dostat pod křídla jednoho týmu, a to Riddle Esports. Těm se konečně povedlo probojovat se do Challenger League, kde si zahrají o více než milion korun.

Český esportový tým SINNERS porazil třetí nejlepší celek světa. Hraje o 16 milionů korun

21. srpna 2021 19:35

Liberecký esportový tým SINNERS Esport se hned zkraje prestižního turnaje ESL Pro League postaral o senzační vítězství. Čeští hráči ve střílečce Counter-Strike: Global Offensive totiž porazili favorita ligy a třetí nejlepší tým světa, a to francouzsko-bosenský celek G2. O finanční balíček ve výši 16 milionů korun bojuje i zahraniční sestava domácí organizace Entropiq. Všechny zápasy ESL můžete sledovat na Twitch kanále PLAYzoneUP nebo v aplikaci HbbTV všech stanic televize Prima.

Odložené výlety i samotka pro nakažené. Školy dostaly doporučení na nový školní rok

3. srpna 2021 18:24

Celý uplynulý školní rok byl zcela odlišný od těch, na které jsou žáci zvyklí. Pandemie koronaviru způsobila studentům všech úrovní vleklé těžkosti. Řada z nich si dlouhé měsíce musela vystačit s domácí výukou. A když už se dostali do lavic, tak za velmi přísných podmínek jako je nepřetržité nošení roušek a respirátorů či povinnost nechat se testovat. Stejně tak trpěli i učitelé. Jak bude vypadat nadcházející školní rok?

V českém turnaji v CS:GO hrají esportové týmy miliardáře Dědka a fotbalisty Jankta

3. srpna 2021 16:10

Počítačová střílečka Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) patří na domácí scéně mezi nejoblíbenější herní tituly. I to je důvod, proč má v rámci Tipsport COOL Ligy své pevné místo. V elitní soutěži, která je zařazená do seriálu Vodafone mistrovství České republiky v počítačových hrách, budou hrát i esportové týmy miliardáře Petra Dědka či fotbalisty Jakuba Jankta.

reklama