reklama

Čelní srážka aut u Žatce si vyžádala šest zraněných. Na místě zasahoval vrtulník

Šest lidí utrpělo dnes odpoledne zranění při čelním střetu dvou osobních aut na silnici druhé třídy u Žatce na Lounsku. Jeden člověk utrpěl těžké a pět lehká zranění.

reklama

„Jedna osoba utrpěla vážné zranění a záchranáři ji vrtulníkem transportovali do traumacentra nemocnice v Ústí nad Labem. Dalších pět lidí se zranilo lehce, záchranáři je převezli k ošetření do žatecké nemocnice,“ uvedl mluvčí krajských záchranářů Prokop Voleník.

Kvůli odstraňování následků nehody je na místě provoz řízený kyvadlově. „Pět lehce zraněných osob bylo přepraveno do žatecké nemocnice na chirurgii,“ dodal Voleník.

„Nehoda se stala na silnici 227 u Holedeče před 13:30. Čelně se střetla dvě osobní auta. Okolnosti nehody se šetří,“ uvedla mluvčí policie Veronika Hyšplerová. Silnice druhé třídy je v místě nehody uzavřená. Podle dopravního policie se obnovení dopravy očekává kolem 16:30.

Tagy:

Hlavní zprávy

Trhy jim zrušili, přesto si poradili. V Jablonci nad Nisou otevřeli adventní supermarket

V Jablonci nad Nisou mají namísto vánočních trhů adventní supermarket. Bývalá prodejna nábytku v centru města se nyní proměnila v takzvaný Štědrý dům, který funguje stejně jako běžné obchody. Zákazníci si u vchodu berou košíčky, u stolů si vybírají zboží a u pokladny platí nákup. Skupina lidí, která pořádá několikrát do roka řemeslné trhy, si prostor pronajala a upravila během několika dní.

reklama

Domácí zpravodajství

Detaily tragédie na Plzeňsku: Muž zastřelil svého bratra, po útěku se nejspíš oběsil

Krajští kriminalisté zahájili trestní řízení v případu nedělní střelby v Radějovicích na severním Plzeňsku, při níž zemřel pětašedesátiletý muž. Policisté z územního odboru Plzeň-venkov se dále zabývají okolnostmi úmrtí šestašedesátiletého útočníka, který se krátce po činu oběsil. Podle prvotních informací šlo o rozepři mezi rodinnými příslušníky.

Vražda na Kroměřížsku: Žena měla ubodat známého, čin pak sama nahlásila policii

Kriminalisté se od pátečního večera zabývají případem vraždy, která se podle vyšetřovatelů stala v jedné z obcí poblíž Holešova na Kroměřížsku. Třiačtyřicetiletá žena z Olomoucka tam několikrát bodla nožem známého, který útok nepřežil, uvedl v pondělní tiskové zprávě policejní mluvčí Petr Jaroš. Kriminalisté ženu obvinili z vraždy, hrozí jí až 20 let vězení. Stíhaná skončila ve vazbě.

reklama