reklama

V domě na pražských Vinohradech zemřel kojenec. Policie zadržela jednu ženu

V jednom z bytů v Chodské ulici na Vinohradech zemřel ve středu dopoledne kojenec. Novorozeně se pokoušeli oživit záchranáři, avšak bezúspěšně. Co bylo příčinou smrti, zatím není jasné. Případem se zabývají kriminalisté z pražské mordparty, kteří zadrželi jednu osobu, konkrétně ženu.

reklama

Ve středu dopoledne vyjížděli záchranáři na pražské Vinohrady ke kojenci, který se podle hlášení nacházel v bezvědomí. „Na místo vyjela lékařská i záchranářská posádka a inspektor. Přes veškerou jejich snahu se ani po půlhodině snažení nepodařilo u miminka funkci srdce obnovit,“ popsala událost mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

Zhruba od půl dvanácté prověřují okolnosti úmrtí kojence kriminalisté z pražské mordparty, kteří zadrželi jednu ženu. „S ohledem na jeho věk, rodinu a citlivost případu se k tomu nebudeme dále vyjadřovat,“ řekl pro Blesk.cz policejní mluvčí Jan Rybanský. Co bylo příčinou smrti novorozence, není jasné. Podle informací webu Blesk.cz neměl kojenec viditelná zranění.

K tématu

Další hlavní zprávy

Kultura

Testy a respirátory. Co všechno budete muset udělat, abyste mohli do kina

Testy a respirátory. Co všechno budete muset udělat, abyste mohli do kina

Čtvrtý stupeň systému PES by mohl podle chystané úpravy protiepidemického plánu znovu otevřít kulturní život. Člověk, který by se však chtěl během čtvrtého stupně vypravit například do kina, to nebude mít tak jednoduché. Komplikovaný systém vede také k přesvědčení pořadatelů, že za daných podmínek nemá ani smysl otevírat.

Byznys

ON-LINE: Restauratéři z Chcípl PES otevírají. Mají plán, jak odpálkovat policisty

Živě ON-LINE: Restauratéři z Chcípl PES otevírají. Mají plán, jak odpálkovat policisty

Politické hnutí Chcípl PES – Otevřeme Česko vyzvalo majitele restaurací a další živnostníky, aby v sobotu 23. ledna otevřeli své podniky. Označí je jako politické buňky s petičním místem, tím pádem budou moci mít podle výkladu organizátorů otevřeno. Politická jednání totiž mají výjimku z vládních nařízení. Hospody a další podniky nebudou otevřeny pro veřejnost, ale pro ty, kteří se s peticí budou chtít seznámit nebo ji podepsat. Živnostníci navíc dostali manuál, jak mluvit s policií, když je někdo nahlásí.

Česko zůstává ve 4. stupni PES. Za pátek přibylo 8423 pozitivně testovaných
Lyžaři, máte smůlu. Vleky stále nejezdí, policie je zastavila i v Telnici
Čekání na očkování je jako fronta na ledničku za socialismu, kritizuje poslanec za ANO
reklama
reklama
Kvóty na potraviny jsou nesmysl, říká najednou Babiš. Poslanci ANO je ale podpořili

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama