reklama

V Mostě našli pobodanou nezletilou dívku. Pachatel je zatím neznámý

V jednom z domů na sídlišti v Mostě byla nalezena pobodaná nezletilá dívka. Na místo kvůli tomu přiletěl i záchranářský vrtulník. Co se přesně stalo, je ale zatím záhadou, kterou se policisté snaží objasnit. Klíčová bude nejspíš výpověď zraněné dívky. Ta v současnosti leží v mostecké nemocnici.

reklama

„Na místě zasahovala pozemní posádka i vrtulník letecké záchranné služby. Po primárním ošetření letecká posádka mladou ženu předala sanitnímu vozu. Ten ji převezl do mostecké nemocnice,“ řekl CNN Prima NEWS mluvčí záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník.

Policisté se o vážně zraněné dívce dozvěděli až od záchranářů. Vyrazili tedy na místo a začali zjišťovat, co se vlastně stalo. „Případ prošetřují mostečtí kriminalisté, ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení a okolnosti zranění prověřujeme,“ sdělila mluvčí Policie ČR v Mostě Ludmila Světláková.

Policisté zatím nikoho nezadrželi. V současnosti prověřují všechny možné verze případu. Tedy že dívku mohl někdo pobodat, nebo si zranění způsobila sama. Teď podle nich budou na řadě výslechy všech zúčastněných osob. Klíčová bude nejspíš výpověď zraněné dívky, která leží v mostecké nemocnici.

K tématu

Tagy: útok dívka nůž Policie pobodání Most

Další hlavní zprávy

Jan Hamáček

Hamáček: Z vlády neodcházíme, přes víkend vydržíme. Situaci s Prymulou mám za vyřešenou

Hamáček: Z vlády neodcházíme, přes víkend vydržíme. Situaci s Prymulou mám za vyřešenou

Ačkoliv Roman Prymula (za ANO) stále zůstává ministrem zdravotnictví, vicepremiér Jan Hamáček a předseda ČSSD i tak považuje situaci za vyřešenou. Příslib řešení mu v tuto chvíli stačí a ze slov premiéra Andreje Babiše (ANO) soudí, že Zeman příští čtvrtek nového ministra jmenuje. Na odchod z vlády, kterým ČSSD při neodvolání Prymuly hrozila, tak zatím podle něj není čas.

Vláda

Babiš: Jak nám teď lidé mohou věřit? Prymula pochybil, Zeman ho možná neodvolá

Babiš: Jak nám teď lidé mohou věřit? Prymula pochybil, Zeman ho možná neodvolá

Český premiér Andrej Babiš (ANO) si není jistý, zda prezident Miloš Zeman přijme jeho odvolání ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO). Uvedl to v sobotním rozhovoru pro Právo s tím, že mu Zeman řekl, že výměna není úplně vhodná. Babišovo rozhodnutí ale prý akceptuje. Návrh na odvolání podal premiér poté, co Prymula po aféře kvůli porušování vládních opatření proti šíření koronaviru odmítl na post v čele rezortu rezignovat.

reklama
Vondráček: Kamenování Prymuly a Faltýnka se nezúčastním. Lidé vycítili jejich krev
Superpřenašeči a superimunita. Proč se nemusíte nakazit od rodiny, ale v tramvaji ano?
reklama
reklama
Babiš: Prymula musí rezignovat, nebo ho odvolám. Je to absolutní katastrofa

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama