reklama

Muž v Brně brutálně napadl bezbrannou ženu. Kopal ji do hlavy a do těla

V centru Brna napadl třicetiletý muž bezbrannou ženu. Povalil ji na zem a kopal do hlavy a do těla. Na záběrech z městských kamer byl celý útok dobře viditelný, díky čemuž strážníci pachatele krátce po incidentu dopadli.

reklama

„Strážníci vyjížděli k incidentu, kdy třicetiletý muž obtěžoval ženu. Po vzájemné roztržce ji podrazil nohy, povalil na zem a následně ji kopal do hlavy a těla,“ řekl pro CNN Prima NEWS mluvčí Městské policie v Brně Jakub Ghanem.

Když první z hlídka dorazila na místo, žena bezvládně ležela na parkovišti. Další strážníci se rychle vydali za mužem stojícím opodál, díky kamerovým záběrům pachatele ihned identifikovali. Během zatčení se už o napadenou starali záchranáři.

Ghanem ještě dodal: „Tato místa kontrolujeme často a řešíme zde mnoho přestupků, kdy dochází ke sporům mezi skupinkami lidí nebo ke znečišťování ulic. Takto brutální útok je zde ale zcela výjimečný.“

K tématu

Další hlavní zprávy

Andrej Babiš

Babiš: Jasně jsme řekli, ať omezíte kontakty. Je to tak těžké pochopit?

Babiš: Jasně jsme řekli, ať omezíte kontakty. Je to tak těžké pochopit?

Čísla jsou katastrofální, vždyť jsme vám říkali, že je třeba omezit kontakty, podivuje se premiér Andrej Babiš a nechápe, proč to lidé nechápou, chodí ven a vládní nařízení nedodržují. Ve svém nedělním videu Čau lidi apeloval na to, aby Češi nařízení „proboha“ už začali respektovat. Zároveň během dne on i ministr Roman Prymula uvedli, že pokud se čísla do úterý nezlepší, přijde další fáze zpřísnění.

Politika

KOMENTÁŘ: Nerozčilujme se nad Prymulou. Žádná rovnost přece neexistuje

KOMENTÁŘ: Nerozčilujme se nad Prymulou. Žádná rovnost přece neexistuje

Kauza ministra zdravotnictví Romana Prymuly nachytaného v hospodě a bez roušky zdá se být jednou z nejvýbušnějších v naší politice za poslední léta. Na první pohled to opravdu vypadá děsivě. Ministr „prudí“ celé Česko se zákazem shlukování, zavírá školy (a hází nám děti na krk), zakazuje nám zajít si na pivo. A sám si užívá bezrouškových slastí života. Pojďme ale zkusit na chvíli zklidnit vášně.

reklama
Lidé dál ignorují vládní nařízení. V pražské Troji se jich sešly zástupy
Pokud do úterý čísla neklesnou, hrozí úplné uzavření, přiznal Prymula na odchodu
reklama
reklama
Hampl: Vláda mrtvých a dluhů. Je to epidemie papalášství, nešetřil Babiše ekonom

Partie

Domácí zpravodajství

Prymula: Dotace pro dceru přišla v době, kdy jsem ve vládě nebyl
Sedmiletá Češka je jediná na světě se vzácným svalovým onemocněním. Léčba neexistuje
ODS, lidovci a TOP 09 se dohodli na koalici proti Babišovi. V úterý podepíší memorandum
Další články
reklama
reklama