reklama

V Texasu spojili dohromady dvě senzační věci –⁠ psy a chození do kina. Jak to funguje?

Většina majitelů psů uvítala možnost mít své zvíře po boku i v kině. Zdroj: unsplash.com
Foto:

Texaské kino K9 funguje od roku 2018 a musíte v něm dodržovat tři jednoduchá pravidla: Nesmíte s sebou mít více než dva psy (třetí může být jenom štěně za příplatek pět dolarů), při první návštěvě musíte přinést očkovací průkaz, který dokazuje, že má pes všechna očkování, a po filmu po svém čtyřnohém kamarádovi uklidit.

reklama

Eric Lankford, který kino založil, ke svému nápadu říká: „Nemůžu uvěřit, že je to novinka a nikoho předtím to ještě nenapadlo –⁠ psi a filmy! Jsme nadšení, že můžeme rodinám vykouzlit úsměv na tváři tím, že s sebou mohou přivést do kina i svého chlupáče.”

„Můj pes Bear i já prostě víme, že se myšlenka psího kina bude bleskově šířit jak v rámci naší země, tak po celém světě. Ukázalo se, že když dáte do něčeho srdce a spojíte letité zkušenosti s podnikáním a to, co skutečně milujete, stane se něco zvláštního. Já jen chci, aby byli všichni lidé tak šťastní, jako jsem se svým psem já. A myslím, že se mi to povedlo –⁠ když zákaznici vejdou do našich dveří, vidím jenom úsměvy,“ vysvětluje majitel kina.

Nelze kinu upřít kouzlo, které sítě neosobních multikin nikdy mít prostě nebudou. Když si navíc můžete užít film společně se svým nejlepším přítelem, nemá to chybu. A kdo ví –⁠ třeba je Lankforův předpoklad správný a brzy se něčeho takového dočkáme i u nás.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Politika

Komunisté hrají s rozpočtem vysokou hru. Tlačí na Babiše kvůli tendru na Dukovany?

Komunisté hrají s rozpočtem vysokou hru. Tlačí na Babiše kvůli tendru na Dukovany?

Vláda ANO a ČSSD potřebuje hlasy komunistů, aby Sněmovnou prošel státní rozpočet na příští rok. KSČM se, stejně jako vloni a předloni, cuká. Letos je situace ještě o něco vyhrocenější. Může to být naposled, kdy mají komunisté takový vliv na chod státu. V kuloárech se mluví o tom, že komunistům jde o tendr na dostavbu jaderné elektrárny Dukovany. Šéf KSČM Vojtěch Filip to odmítá.

Vláda

Bez Prahy je Česko ve čtvrtém stupni. Všechno by zůstalo zavřené

Bez Prahy je Česko ve čtvrtém stupni. Všechno by zůstalo zavřené

  • Aktualizováno

Rozvolňovat podle regionů, jak o tom mluvil vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO), se nebude. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) to považuje za příliš rizikové. Celorepublikové skóre, které má hodnotu 57, zlepšuje Praha. Bez hlavního města by Česká republika měla zůstat ve čtvrtém stupni.

reklama
45 tun kokainu ročně do hlavních evropských přístavů. Europol rozbil pašeráckou síť
Do lavic se v pondělí vrátí jen žáci ZŠ. Rozvolňování pro školy platit nebude
Někteří už neotevřou, ztráty ve fitness dosahují k miliardě, varuje profesní komora
reklama
reklama
Vzpoura proti opatřením pokračuje. Šeberák znovu otevřel, o víkendu se chystá další bar

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Bartoš: Hraje se o budoucnost země. Jsem připraven být důstojným premiérem
Maturanti jsou opět zmatení. Do školy se vrátili jen naoko a podobu zkoušek neznají
Prima zakládá sbírku na podporu sestřiček v první linii. Přispět můžete i vy
Další články
reklama
reklama