reklama
CNN Prima News psí aktivity

psí aktivity

Výpis příspěvků ke štítku „psí aktivity“

Co dělat, když začne psy bolet pohyb? Fyzioterapie už dávno není určená jen lidem

12. května 2021 10:23

Stejně jako lidi čím dál častěji trápí bolesti zad a krční páteře, i pejsků s problémy pohybového aparátu přibývá. Proto by majitelé neměli opomíjet sebemenší náznak problému. Pokud se u veterináře prokáže komplikace, máte na ni podezření nebo prostě chcete preventivně dopřát kloubům, svalům a vazům svého miláčka péči, zvolte pohybovou terapii. Do jednoho takového fyzioterapeutistického centra pro psy jsme se podívali v rámci pořadu Nový den.

Psí aktivity II.: Sportovní, lovecká a záchranářská kynologie, říká vám to něco?

19. září 2020 08:00

V minulém článku jsme vám představili tři psí sporty, které slouží nejen pro lepší kondici fyzickou vašeho psa, ale i pro vzájemné posílení vašeho vztahu. Dnes si řekneme něco o dalších psích aktivitách, které ale mají ještě nadstavbu. Mohou zachránit lidský život. Řeč totiž bude o záchranářské kynologii, sportovní kynologii a lovecké kynologii. 

Závod Hard dog race, který vymyslel voják, vyhrála žena

11. září 2020 09:46

První zářijový víkend se v Pardubickém kraji ve městě Opatov uskutečnil dlouho očekávaný 3. ročník extrémního překážkového závodu s názvem Hard Dog Race, který se koná pod záštitou české značky Fitmin. Své síly zde porovnalo 968 závodníků, kteří společně se svými psími parťáky museli překonat 6 km dlouhou trať se 16 speciálně sestavenými překážkami, hromady bahna, vody a kopců. Všem soutěžícím nakonec ukázala záda Martina Štěpánková.

V Texasu spojili dohromady dvě senzační věci –⁠ psy a chození do kina. Jak to funguje?

17. července 2020 04:00

Texaské kino K9 funguje od roku 2018 a musíte v něm dodržovat tři jednoduchá pravidla: Nesmíte s sebou mít více než dva psy (třetí může být jenom štěně za příplatek pět dolarů), při první návštěvě musíte přinést očkovací průkaz, který dokazuje, že má pes všechna očkování, a po filmu po svém čtyřnohém kamarádovi uklidit.

reklama