CNN Prima News Václav Kopta

Václav Kopta

Výpis příspěvků ke štítku „Václav Kopta“

Vozíčkáři roztančí Národní muzeum. Blíží se čtvrtý ročník unikátního Plesu na kolečkách

7. prosince 2022 07:50

Již v sobotu 10. prosince se v nově zrekonstruované a bezbariérové historické budově Národního muzea uskuteční 4. ročník Plesu na kolečkách. Jedinečná pražská společenská akce, která spojuje lidi upoutané na invalidním vozíku s veřejností, má za cíl především to, aby se právě vozíčkáři cítili výjimečně a užili si „svůj večer“. Připraven je pestrý program, při němž si zatančí všichni zúčastnění. A chybět nebudou ani hvězdná jména showbyznysu.

Etzler kvůli covidu skončil na kyslíku. Které další celebrity bojovaly s těžkým průběhem?

3. prosince 2021 06:52

Herec Miroslav Etzler skončil s covidovou atakou a oboustranným zápalem plic v nemocnici na dýchacích přístrojích. Fanouškům prostřednictvím sociální sítě napsal, že nebyl očkován a vyzval národ, aby neudělal stejnou chybu jako on. V českém šoubyznysu není jediným, kdo měl velmi těžký průběh nemoci. Koho dalšího koronavirus dostal na lopatky?

Milovala utopence, prozradil na Hegerovou Kopta. Ukázal její poslední vzkaz

23. března 2021 21:55

Vašku, zdravím, pamatuji si vás nahatýho. Herec Václav Kopta během vzpomínek na zesnulou zpěvačku Hanu Hegerovou ukázal poslední vzkaz, který mu královna českého šansonu poslala v roce 2016. Kopta se s Hegerovou seznámil díky otci Pavlovi, který zpěvačce psal dlouhá léta slova k písním. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS herec prozradil, že Hegerová byla při schvalování textů neústupná a měla ráda utopence.

Musím si zařvat, abych se prosadil, říká Kotek k rivalitě s Prachařem. Chystá nový film

19. března 2021 16:40

Herec a režisér Vojta Kotek se připravuje na letní divadelní představení, ve kterém má ztvárnit postavu mladého Jana Wericha. „Přípravy pokračují velmi úpěnlivě. Hrozně doufáme, že se nám to podaří dovést do nějakého výsledku a že to vůbec budeme moct divákům zahrát,“ prozradil Kotek v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Rozpovídal se i o rivalitě s Jakubem Prachařem v pořadu Máme rádi Česko.