reklama

Manželé ji podváděli, oplácela stejnou mincí. Žilková prozradila detaily o svých ex

Na první dvě manželství nevzpomíná herečka Veronika Žilková příliš v dobrém. V knize Dělte dvěma přiznala, že důvodem byly nevěry. Právě kvůli nim oba svazky skončily rozvodem.

reklama

První manželství s Jiřím Hanychem, s nímž má dceru Agátu, vydrželo čtyři roky. Druhé s Markem Navrátilem, se kterým má syny Cyrila a Vincenta, 17 let. Až se svým třetím mužem, hercem a současným velvyslancem ČR v Izraeli Martinem Stropnickým, kterého si brala v roce 2008 a má s ním dceru Kordulu, je konečně šťastná.

„Proč jsem se vdávala třikrát? Protože předchozí manželé mě nechali přijít na jejich nevěry. Nevěry se stanou, ale ta zahýbající strana musí udělat maximum pro to, aby to neprasklo a nezranili svého partnera, partnerku. Nebyla jsem svatá, ale mé úlety byly vždy reakce na bolest z jejich zrady a nikdy nepraskly,“ prozradila herečka. S kým své manžele podváděla, prozradit nechtěla.

„Po jménech nepátrejte, je to už dávno a nikdy se je nedozvíte. To tajemství je součást pravidel nevěr. Můj tatínek, když zahýbal mamince, ona vždy s úsměvem řekla: ‚Nic mi nevykládej, já ti to neulehčím.‘ Jsou takové velkorysé ženy, ale já taková nejsem. Neodpouštím. Rozvádím se,“ zdůraznila Veronika. Pro ženy má ohledně výběru partnerů do života jednu radu. „Najděte si muže, který vás jako ženu zkrotí.“

Pokud je mi Stropnický nevěrný, nechci to vědět

A to se podle všeho jejímu poslednímu manželovi Martinu Stropnickému povedlo. „Martin je, doufám, ten pravý. Splňuje ideál muže, který mi nastavil tatínek. Je osobnost, trochu tyran, puntičkář, vychovává mě, opravuje mě a imponuje mi. Martin je první manžel, který obrazně řečeno běhá rychleji než já. Jinak jsem všechny ve svém životě v něčem předbíhala. Měla jsem i pocit, že se to po mně chtělo, že budou mít radost, že jsem v cíli dřív než oni, což byla chyba. To mi máma zapomněla říct. A jestli víte, že je nevěrný? Nevolejte mi, zavěsím,“ prohlásila herečka.

Se Stropnickým se znali dlouhá léta, pomyslná jiskra mezi nimi ale přeskočila až během natáčení pohádky Křesadlo v roce 2004. „My jsme si oba dva řekli, že jsme se vzájemně dvacet let sledovali. Ve třiadvaceti, když jsme se potkali poprvé, jsem na něj byla moc. Později mi to přiznal. Velká prsa, velký zadek, hodně a nahlas jsem mluvila, tehdy ho to prý zastrašilo,“ uvedla Veronika.

Dnes prý Stropnický lituje, že si spolu nezačali dříve. „Mnohokrát už mi řekl, že ho to mrzí, protože bych byla dobrý průvodce životem. Teď říká, že jsme k sobě patřící dobrodružný pár. Kdybychom žili v době osidlování Ameriky, byli bychom ti, kteří by jeli a osidlovali,“ vylíčila herečka. Jeden čas v Městských divadlech pražských se dokonce střídali na jednom jevišti a v jedné šatně, ale vůbec se nepotkali.

„A po revoluci se na mě šel podívat na Letní shakespearovské slavnosti, když přijel coby velvyslanec do Prahy na prázdniny. Koupil si na mě lístek, to už byli se ženou v rozluce (první manželkou Martina Stropnického byla scenáristka Lucie Stropnická, dcera známého textaře Zdeňka Borovce, pozn. red.). Vyprávěl mi, že jsem ho pořád zvláštně přitahovala. Absolvoval tehdy celé představení a na konci, když už všichni odešli, na mě čekal ve skoro prázdném hledišti. A já prý vylezla na jeviště, podívala se jeho směrem a řekla: „Miláčku, co ty tady?“ A rozběhla jsme se, minula jsem ho, protože jsem si ho vůbec nevšimla a skočila do náruče někomu za ním. Stál tam můj tehdejší manžel Marek, který šel asi zrovna okolo z hospody,“ prozradila.

Tagy:

Hlavní zprávy

Konec všem opatřením. Angličané končí s nošením roušek, do baru mohou bez covid pasu
Velká Británie

Konec všem opatřením. Angličané končí s nošením roušek, do baru mohou bez covid pasu

Britský premiér Boris Johnson ve středu potvrdil, že od 27. ledna v Anglii skončí většina zbývajících koronavirových omezení. Obyvatelé této části Spojeného království již nebudou muset nosit roušky či pracovat z domova, informují zahraniční agentury. Vědci se podle premiéra domnívají, že vlna způsobená koronavirovou variantou omikron již dosáhla vrcholu.

Zdravotní systémy prožily obrovský kolaps. Po dopoledním výpadku je eRecept plně funkční
Domácí

Zdravotní systémy prožily obrovský kolaps. Po dopoledním výpadku je eRecept plně funkční

 • Aktualizováno
 • Od středečního rána hlásil systém eRecept výpadek. Lékárníci se tak nemohli připojit na centrální uložiště a pacientům vydávat léky. Podle informací SÚKL se kolem 13:30 podařilo systém znovu plně zprovoznit. Dostupné je již i call centrum, které je však po výpadku vytížené. Problém měli i lékaři, a to s certifikáty a zadáváním výsledků testování či očkování na covid.

  Říhová: Pandemie na jaře skončí. I omikron s dalším virem může vyvolat těžký průběh

  Nová varianta koronaviru omikron je sympatická, protože nezpůsobuje tak těžké průběhy. Ve spojení s jinými viry ale hrozí komplikace, uvedla v pořadu K věci na CNN Prima NEWS imunoložka, mikrobioložka a bývalá ředitelka Mikrobiologického ústavu Akademie věd Blanka Říhová. Podle ní bychom se už na jaře mohli dočkat tolik vytoužené „tečky“ za koronavirem.

  Silný vítr udeří v téměř celém Česku. Meteorologové varují i před sněhovými jazyky

  Na většině území Česka bude do čtvrtečního večera foukat silný vítr, který v nárazech může dosáhnout přes 65 kilometrů v hodině. Vítr bude postupně zesilovat od středečního odpoledne, kdy zasáhne Slezsko. Od druhé poloviny noci pak bude foukat i v dalších regionech. V polohách nad 500 metrů nad mořem bude vítr tvořit sněhové jazyky, kvůli kterým mohou být některé silnice nesjízdné. Vyplývá to z výstrahy Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

  V Brně našli stokilový granát z druhé světové války. Policie evakuovala přes 100 lidí

  Aktualizováno

  Policie ve středu dopoledne dočasně evakuovala v Brně-Žabovřeskách v Kozákově ulici 116 lidí kvůli nálezu zhruba stokilogramového granátu z druhé světové války. Ještě před polednem nevybuchlý granát pyrotechnici zajistili a lidé se mohli vracet domů. Mluvčí policie Bohumil Malášek řekl, že granát byl nalezen při výkopových pracích na dvoře jednoho rodinného domu. Policie zveřejnila také krátké video z místa.

  reklama

  Domácí zpravodajství

  Sleva na jízdném by nově měla činit 50 procent. O návrhu rozhodne vláda ve středu

  Aktualizováno

  Ministr dopravy Martin Kupka (ODS) vládě navrhne snížení výše slev v dopravě ze současných 75 procent na 50 procent z ceny jízdného. Státu to má přinést úspory až 1,8 miliardy korun ročně. Slevy by měly dál platit pro děti a studenty do 26 let a lidi starší 65 let. Ministr také navrhne rozšíření slev pro invalidní důchodce s invaliditou třetího stupně.

  Babišovi se při jednání v Evropské unii smáli. Neměl věcné argumenty, tvrdí Prouza

  Bývalému premiérovi Andreji Babišovi (ANO) se při jednání o Zelené dohodě na evropské půdě smáli. Neměl věcné argumenty, o něž jde především, nešetřil kritikou prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáš Prouza na adresu expremiéra. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS podotkl, že klíčové budou dopadové studie ke Green Dealu, na něž se bývalá vláda vykašlala.

  reklama