Jediný rasista v královské rodině je Harry. Dělá, co mu Meghan řekne, překvapila expertka

Podle expertky na královskou rodinu Angely Levinové Meghan Harryho oslabuje. Harry byl podle autorky královských biografií před manželstvím blízký svému otci. I kvůli Meghan se ke své rodině následně otočil zády. Levinová dodává, že Meghan Harryho řídí. Jen pod jejím vlivem byl schopný své rodině udělat to, co udělal, prohlásila v narážce na výbušné interview s Oprah Winfrey, ve kterém pár obvinil královskou rodinu z rasismu, aniž by předložil jakýkoliv důkaz. Informace z rozhovoru s moderátorem Danem Woottonem přinesl web Showbiz Cheat Sheet.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou manželé od roku 2018 a společně vychovávají dvě děti. Podle expertů je ale jejich vztah nevyrovnaný. „Princ Harry evidentně dělá, co mu Meghan řekne,“ uvedla podle webu Showbiz Cheat Sheet expertka na královskou rodinu Angela Levinová s tím, že Harryho pozice tak oslabuje.

„Dělá ho to slabším a slabším, Meghan mu zkrátka jen udílí příkazy a on je poslouchá. Protože si nemyslím, že by jakýkoliv muž chtěl udělat své rodině to, co (Harry) udělal,“ dodala Levinová.

Narážela tak na obvinění královské rodiny z rasismu, se kterým přišli vévodové ze Sussexu v březnu 2021 v rozhovoru se slavnou černošskou moderátorkou Oprah Winfrey. „Jediným člověkem z rodiny, který by mohl být označen za rasistu, je právě princ Harry,“ připomněla expertka incident z roku 2005, kdy se princ během maškarního bálu převlékl za nacistu a na rukáv si navlékl svastiku.

„Jediné důkazy o rasismu v královské rodině tak přináší sám Harry. A teď má získat cenu za odhalení rasismu v královské rodině. Je to bizarní,“ doplnil k tomu moderátor Dan Wootton. Kontroverzní pár má totiž převzít prestižní ocenění organizace R. F. Kennedyho, která se zabývá lidskými právy.

Tagy: