reklama
CNN Prima News expert

expert

Výpis příspěvků ke štítku „expert“

Rozepře Pirátů a Starostů nesmí ohrozit koalici. Něco jsme voličům slíbili, říká Výborný

3. listopadu 2021 15:42

Úterní jednání pětikoalice proběhlo bez větších problémů, přestože trvalo zhruba 13 hodin. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to uvedl předseda Poslaneckého klubu KDU-ČSL Marek Výborný. Vrásky mu však dělají spory mezi Piráty a Starosty. „Přál bych si, aby i oni vnímali to, že nemohou svými vnitřními rozpory ohrozit koaliční projekt změny. Tedy to, co jsme občanům po volbách slíbili,“ zdůraznil.

Šándor: Zeman vykonával svou vůli. Obvinit jeho okolí z neposkytnutí pomoci je nepatřičné

27. října 2021 23:38

Od středy začali policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) prověřovat okolí prezidenta Miloše Zemana ve dvou samostatných kauzách. Bezpečnostní expert Andor Šándor ve vysílání CNN Prima NEWS podotkl, že se podle něj nejedná o žádnou velkou a zvláštní materii, jejíž řešení by mělo trvat příliš dlouho.

Zemana je nám líto. Pokud bude ministrem Kolář, nebudeme se s ním bavit, zní z Moskvy

20. října 2021 06:34

Rusku je prezidenta Miloše Zemana líto, jako „svého muže v Česku“ ho ale nevidí. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to sdělil slavista a docent Ruské státní humanitní univerzity Vadim Truchačov. Podle něj na Zemanovi nestály dobré vztahy mezi Českem a Ruskem. S novou vládou, pokud ji sestaví pětikoalice, Moskva očekává prohloubení diplomatické krize. Bylo by nejlepší, pokud by se nová vláda o Rusku vůbec nezmiňovala, dodává Truchačov. Ruský expert rovněž popsal reakci Moskvy na možného kandidáta na ministra zahraničí Ondřeje Koláře (TOP 09).

Eliáš varuje před Dány: Bude to těžký zápas, hrajeme o život. Jaký tipuje výsledek?

31. května 2021 14:07

Hokejoví rozhodčí často bývají těmi, kteří schytávají kritiku za pokažený zápas. Ačkoliv někdy chybu udělají, nesmí se jich v jednom zápase opakovat více. „Nemůžeme vydechnout, musíme fungovat pořád,“ uvedl v talkshow Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS čárový rozhodčí Jiří Svoboda. Bývalý reprezentant Patrik Eliáš pak varoval před podceněním Dánů. Podle něj už to dávno nejsou žádní nazdárci a disponují kvalitními hokejisty.

Mourinho dostal krátce po vyhazovu novou práci. Chystá se i na českou reprezentaci

30. dubna 2021 17:15

Před necelými dvěma týdny se renomovaný trenér José Mourinho dozvěděl, že po 17 měsících končí jeho mise u fotbalistů Tottenhamu Hotspur. Zřejmě je jen otázkou času, kdy po službách 58letého Portugalce sáhne některý velký evropský klub, případně reprezentace, ale už teď je jisté, že na nadcházejícím mistrovství Evropy nebude bez práce. Pro Euro totiž přijal nabídku na pozici experta britské rozhlasové stanice talkSPORT.

reklama