reklama
CNN Prima News expert

expert

Výpis příspěvků ke štítku „expert“

Eliáš varuje před Dány: Bude to těžký zápas, hrajeme o život. Jaký tipuje výsledek?

Hokejoví rozhodčí často bývají těmi, kteří schytávají kritiku za pokažený zápas. Ačkoliv někdy chybu udělají, nesmí se jich v jednom zápase opakovat více. „Nemůžeme vydechnout, musíme fungovat pořád,“ uvedl v talkshow Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS čárový rozhodčí Jiří Svoboda. Bývalý reprezentant Patrik Eliáš pak varoval před podceněním Dánů. Podle něj už to dávno nejsou žádní nazdárci a disponují kvalitními hokejisty.

Mourinho dostal krátce po vyhazovu novou práci. Chystá se i na českou reprezentaci

Před necelými dvěma týdny se renomovaný trenér José Mourinho dozvěděl, že po 17 měsících končí jeho mise u fotbalistů Tottenhamu Hotspur. Zřejmě je jen otázkou času, kdy po službách 58letého Portugalce sáhne některý velký evropský klub, případně reprezentace, ale už teď je jisté, že na nadcházejícím mistrovství Evropy nebude bez práce. Pro Euro totiž přijal nabídku na pozici experta britské rozhlasové stanice talkSPORT.

Bývalý Jágrův kouč popsal, jak je třeba budovat mentální odolnost už od dětství

Jak se nucené výpadky v tréninkovém procesu projeví nejen na fyzické, ale i psychické kondici u profesionálních a rekreačních sportovců? Liší se psychika sportovců a nesportujících lidí? Je třeba budovat mentální odolnost už od dětství? Na tyto a další otázky odpovídal v pořadu K věci televize CNN Prima NEWS expert na sportovní psychologii a mentální kouč Marian Jelínek.

Rezervy VZP? Dostupnost v regionech či přístup k novým lékům, uvedl expert

Řízení státu v epidemii je věcí státu a cokoliv se nepodařilo, je odpovědností vlády, nikoliv Všeobecné zdravotní pojišťovny, uvedl v pořadu Nový den CNN Prima NEWS expert na zdravotnické právo Ondřej Dostál. Rezervu u Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) vnímá Dostál třeba v dostupnosti v regionech nebo v přístupu k novým lékům či léčbě vzácných onemocnění.

Letadlu v Karáčí před pádem vysadily motory. Možná nedostatek paliva, říká expert

Pákistánská vláda a aerolinky zahájí rozsáhlé vyšetřování pádu letadla Airbus-A320, které se v pátek odpoledne zřítilo do obydlené části města Karáčí. Zasaženo bylo nejméně šest domů. Podle zatím známých informací měl stroj přijít o oba motory. Tragédii přežili z 99 lidí nejméně dva pasažéři. Americká CNN zatím informuje o minimálně 76 obětech.

Návrat delfínů a velryb je pozitivním dopadem koronaviru, míní biolog

Teorie o vlivu pandemie COVID-19 na návrat mořských savců, jako jsou delfíni nebo velryby, do některých oblastí může být opravdu správná, domnívá se chorvatský biolog. Kytovce totiž ruší jindy hustá námořní doprava, která je nyní v důsledku koronavirové krize utlumena. Snímky velryb a delfínů v Jaderském moři zaplavily v posledních dnech chorvatské sociální sítě.

reklama