reklama
CNN Prima News Vítězslav Jandák

Vítězslav Jandák

Výpis příspěvků ke štítku „Vítězslav Jandák“

Jandák se zastal Prymuly: Kdo vás odstřelil, komu jste vadil? Po vás nastal chaos

18. ledna 2022 22:18

Jepičí život vakcinologa Romana Prymuly v čele ministerstva zdravotnictví byl způsoben tím, že někomu vadil, je přesvědčen bývalý politik a herec Vítězslav Jandák. V pořadu Co Čech, to politik dodal, že po Prymulově odchodu z resortu nastal „odborný chaos“, jelikož se vyrojily desítky expertů, kteří se najednou začali vyjadřovat k pandemii koronaviru. Prymula podotkl, že ho odchod z politiky příliš nemrzí, protože mu více vyhovuje pozice odborníka.

Jako u blbejch na dvorku. Chaos už dosáhl vrcholu, kritizuje Neff vládní opatření

18. ledna 2022 20:40

Komunikační chaos ministerstva zdravotnictví už dosáhl vrcholu. Je to jako „u blbejch na dvorku“, nešetřil kritikou na konto vládních opatření spisovatel Ondřej Neff v pořadu Co Čech, to politik na CNN Prima NEWS. Třebaže sám podporuje vakcinaci, nelíbí se mu, že vláda otálí se zrušením vyhlášky o povinném očkování. Komunikace ze strany ministra Vlastimila Válka (TOP 09) a jeho resortu není nejšťastnější ani podle dalších dvou hostů pořadu – exministra Romana Prymuly a bývalého politika Vítězslava Jandáka.

Čistá osobnost a autorita. Bývalý ministr Jandák překvapil kandidátem na prezidenta

16. listopadu 2021 21:53

Do dalších prezidentských voleb zbývá zhruba rok a pár týdnů. Ve veřejném prostoru už se diskutuje o mnoha lidech, kteří by kandidaturu na Hrad mohli zkusit. Favoritem herce Vítězslava Jandáka by byl guvernér ČNB Jiří Rusnok. Umělec a člen Rady Českého rozhlasu to řekl v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS. Druhý host debaty, hudebník František Ringo Čech, by zase jako hlavu státu upřednostňoval generála Petra Pavla. To ale jen za jistých podmínek.

Ringo Čech: Senátorská cháska se Zemana bála. Pak ho v nemocnici chtěla roztrhat na kusy

16. listopadu 2021 20:40

Hudebník František Ringo Čech se ostře pustil do zákonodárců, kteří kvůli zdravotnímu stavu prezidenta Miloše Zemana v říjnu zvažovali aktivaci článku 66 Ústavy. „Nejdřív ho chtěli roztrhat na kusy, možná vyvléci z nemocnice. A teď je to pro ně najednou zase pan prezident,“ řekl umělec v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS. Že byly postoje některých senátorů a poslanců unáhlené, si myslí i druhý host debaty, herec Vítězslav Jandák.

Vítězové a poražení voleb: Senátor uspěl v prvním kole, propadli Ludvík či Dienstbier

3. října 2020 20:18

Senátní volby mají své vítěze i poražené. Za vítězství lze bezpochyby pokládat například zisk nadpoloviční většiny hlasů či postup do druhého kola s velkou šancí na zisk senátorského postu. Coby prohra se pak určitě vnímá, když ani do druhého kola nepostoupí stávající senátor, nebo když známá osobnost ve volbách zcela vyhoří. Podívejte se v přehledu CNN Prima NEWS na ty nejzajímavější vítěze a poražené letošních senátních voleb.

Těžké váhy v boji o Senát. Funkci chce získat Němcová, Žantovský či Šabatová

25. září 2020 11:00

I v letošních volbách do Senátu, které proběhnou 2. a 3. října, se vyrojila celá řada známých a výrazných osobností, které chtějí funkci senátora získat. O přesun z Poslanecké sněmovny do horní komory Parlamentu se pokouší mimo jiné Miroslava Němcová (ODS), o návrat do politiky pak usilují bývalý mluvčí Václava Havla Michael Žantovský či exministr kultury Vítězslav Jandák. Uspět chce také například bývalá ombudsmanka Anna Šabatová či bývalý šéf TV Nova Vladimír Železný.

reklama