CNN Prima News Vítězslav Jandák

Vítězslav Jandák

Výpis příspěvků ke štítku „Vítězslav Jandák“

Ženy a kanony nejdou dohromady, říká Jandák k Černochové. Výrok o OSN nadzvedl i Tlustého

Ministryně obrany Jana Černochová (ODS) se postarala o pořádný rozruch. Za vším stojí jediný post členky vlády na sociálních sítích, podle které by Česko mělo kvůli rezoluci OSN, vyzývající k humanitárnímu příměří mezi teroristickým hnutím Hamás a Izraelem, z uskupení vystoupit. Její vyjádření zaujala i některá světová média. Jak ho komentují čeští bývalí vrcholní politici?

Politické tajemství Ivana Jonáka: Chtěl být „Markem Prchalem“ své doby, ale skončil v podsvětí

Stačila pokora a politický pragmatismus. A třeba by vůbec nevznikl Discoland Sylvie. A Ivana Jonáka bychom znali jako výrazného porevolučního politika. Proč to nakonec nedopadlo? Hluboko do hlav nejhorších českých mafiánů, vrahů a zločinců nahlížejí novináři CNN Prima NEWS Václav Janata a Jakub Kvasnička v novém videopodcastovém projektu HLASY ZLOČINU.

Dojemné vzpomínky na Šulcovou: Ať je v hereckém nebi také tak krásná, smutní Jandák

Nikdy bych neřekl, že se z té kdysi zaražené holky stane velká herečka, vzpomněl na zesnulou Janu Šulcovou bývalý ministr kultury Vítězslav Jandák. Ve vysílání CNN Prima NEWS vyslovil přání, ať je v hereckém nebi také tak krásná. O umělkyni hovořili také moderátor a hlasatel Alexander Hemala, fotografka Lenka Hatašová či moderátor CNN Prima NEWS Petr Vágner.

Slováček, Janda, Harapes, Růžičková. Kdo ze slavných kandidoval do Senátu a jak dopadl?

Ne nadarmo se říká: Ševče, drž se svého kopyta. Své by o tom mohly vyprávět známé tváře ze světa šoubyznysu, které se pokoušely vrhnout na politickou dráhu. Přestože by se mohlo na první pohled zdát, že úspěch celebrity, která má spoustu fanoušků, je předem zaručený, opak bývá pravdou. Kdo ze slavných kandidoval do Senátu, za jakou stranu a s jakým výsledkem?

Jandák se zastal Prymuly: Kdo vás odstřelil, komu jste vadil? Po vás nastal chaos

Jepičí život vakcinologa Romana Prymuly v čele ministerstva zdravotnictví byl způsoben tím, že někomu vadil, je přesvědčen bývalý politik a herec Vítězslav Jandák. V pořadu Co Čech, to politik dodal, že po Prymulově odchodu z resortu nastal „odborný chaos“, jelikož se vyrojily desítky expertů, kteří se najednou začali vyjadřovat k pandemii koronaviru. Prymula podotkl, že ho odchod z politiky příliš nemrzí, protože mu více vyhovuje pozice odborníka.

Jako u blbejch na dvorku. Chaos už dosáhl vrcholu, kritizuje Neff vládní opatření

Komunikační chaos ministerstva zdravotnictví už dosáhl vrcholu. Je to jako „u blbejch na dvorku“, nešetřil kritikou na konto vládních opatření spisovatel Ondřej Neff v pořadu Co Čech, to politik na CNN Prima NEWS. Třebaže sám podporuje vakcinaci, nelíbí se mu, že vláda otálí se zrušením vyhlášky o povinném očkování. Komunikace ze strany ministra Vlastimila Válka (TOP 09) a jeho resortu není nejšťastnější ani podle dalších dvou hostů pořadu – exministra Romana Prymuly a bývalého politika Vítězslava Jandáka.