CNN Prima News Vladimír Mlynář

Vladimír Mlynář

Výpis příspěvků ke štítku „Vladimír Mlynář“

Podnikatel Kellner nehodu vrtulníku na Aljašce přežil. Zemřel při čekání na záchranu

4. dubna 2022 08:17

Tragickou nehodu na Aljašce český podnikatel Petr Kellner i lyžařský průvodce Gregory Harms přežili, odhalily další důkazy ve vyšetřování, které zveřejnil web Anchorage Daily News. Dlouhé čekání na záchranu se jim však stalo osudným. Jediným přeživším z celé posádky je český snowboardista David Horváth. K nehodě došlo před rokem v březnu.

Co se dělo těsně před pádem Kellnerova vrtulníku? Vyšetřovatel popsal první závěry

14. dubna 2021 11:33

Vyšetřovatel pro CNN Prima NEWS popsal poslední minuty před pádem vrtulníku, při němž zemřel miliardář Petr Kellner spolu s dalšími čtyřmi lidmi. Americká národní rada pro bezpečnost dopravy (NTSB) už vydala předběžnou zprávu. Podrobně se zabývá dráhou letu, rychlostí i nadmořskou výškou, ve které se helikoptéra krátce před nárazem pohybovala.

Souhra nešťastných náhod. Blízký spolupracovník promluvil o Kellnerově tragické nehodě

9. dubna 2021 09:34

Vedení PPF nemá podle ředitele pro vztahy s veřejným sektorem Vladimíra Mlynáře nové informace o pokračujícím vyšetřování pádu vrtulníku na Aljašce, při němž zemřel Petr Kellner. „Nemáme, protože vyšetřování leteckých katastrof je velmi dlouhé, standardně to bývá rok až dva. Bude na vyšetřovatelích, jak se to posoudí. Nic nenasvědčuje technické poruše, zřejmě šlo o souhru nešťastných náhod,“ zmínil v rozhovoru pro Český rozhlas. Mluvil také o Kellnerově vlivu na politiku.

Tělo Kellnerova pilota našli mimo vrtulník. Nejmladší oběť původně ani neměla letět

1. dubna 2021 22:41

Zachary Russel, pilot a nejmladší oběť aljašské havárie vrtulníku, na jehož palubě byl i český miliardář Petr Kellner, neměl původně vůbec letět a byl vyměněn na poslední chvíli. Jeho mrtvolu pak záchranáři nalezli na rozdíl od ostatních obětí venku vedle vrtulníku. Vypadl během havárie, nebo snad vylezl po nehodě ještě sám ven? Pro jeho pozůstalé byla na internetu založena sbírka.