reklama

Vlkodaví slečna s duší štěněte a slepý puli, který měl být utracen, hledají ty nejlepší domovy

V dnešním díle pořadu Prima Mazlíček hledáme domovy dvěma psím duším. Jawa je tříletá vlkodavka, která přerostla svým původním majitelům přes hlavu a začali se jí bát. Quido měl být zase utracen kvůli tomu, že je slepý. Oba to neměli jednoduché, a proto bychom pro ně chtěli najít milující domovy.

reklama

Jawa hledá domov

Jawa je tříletá vlkodaví holka. Obřík se štěněcí duší. V její původní rodině ji bylo dovoleno vše a z milovaného štěněte vyrostla rozmazlená puberťačka, která si začala dovolovat a rodina se jí začala bát, až skončila v dočasné péči spolku Dočasky De De. Jawa si hlídala pelech a jídlo, ale jakmile jí dočaskářka nastavila řád a pravidla, není s ní problém. Vidíte sami. Díky své velikosti může pouštět strach, není čivava. I proto potřebuje milující rodinu, která ale má zkušenosti a nenechá si Jawu přerůst přes hlavu. Se psy venku nemá problém, doma by ale chtěla být jedináčkem, ideálně v domku se zahradou a už odrostlými dětmi.

Dočasky De De: Návštěva možná po dohodě s Lucií v dočasné péči, Praha, na tel. 773 522 906.

Quido hledá domov

Druhým adeptem na domov je půlroční Quido. Maďarského puliho (pastevecký pes) si původně pořídil slovenský bača, ale když zjistil, že má problém se zrakem, chtěl ho nechat utratit. Díky tamním organizacím se ho podařilo zachránit a putoval do péče Home4pets. Quido je sice slepý, ale nebránilo mu to střihnout si roličku i v našem minulém díle Prima Mazlíčka po boku Honzy Šťastného. V prostoru se orientuje rychle a nemá problém se psy ani kočkami.

Home 4 Pets: 774 706 026

SOUTĚŽTE S NÁMI A VÝROBCEM KRMIV NATIVIA.

Stačí poslat fotku vašeho mazlíčka do komentáře, některé se objeví i v našem pořadu Prima Mazlíček.

Zdravý a nakrmený pes je spokojený pes! 🥰 A proto jsme si pro vás s naším partnerem pořadu Nativia - české krmivo pro...

Posted by Prima Mazlíček on Saturday, May 1, 2021

Tagy:

Hlavní zprávy

Sledujte ŽIVĚ jednání Sněmovny: Poslanci by mohli začít řešit korespondenční volbu
Sněmovna

Sledujte ŽIVĚ jednání Sněmovny: Poslanci by mohli začít řešit korespondenční volbu

 • Aktualizováno
 • Poslanci se v úterý nakonec nebudou zabývat novelou pandemického zákona, a to kvůli vetu SPD. Vláda chtěla, aby Sněmovna schválila předlohy zrychleně ve stavu legislativní nouze, ráno se i na toto téma sešly výbory. Proti schválení zmíněné novely se přímo na Malostranském náměstí koná demonstrace, kterou organizuje iniciativa Chcípl PES. Zákonodárci by se však mohli začít zabývat korespondenční volbou. Schůze pléna pokračuje odpoledne, živě ji můžete sledovat v tomto článku.

  K Landovi se na demonstraci přidá Pirát Dostál i část senátorů. Nespojujeme se, tvrdí

  V neděli odpoledne se na Václavském náměstí v Praze uskuteční demonstrace za svobodu a občanská práva, které by se měli zúčastnit zástupci SPD, hnutí Chcípl PES nebo zpěvák Daniel Landa. Podle informací CNN Prima NEWS tam promluví ale i Pirát Ondřej Dostál či senátorka Alena Dernerová. Ta upozornila, že se s ostatními řečníky ale nespojují. Že má jít o apolitickou akci zdůraznil i svolavatel demonstrace a šéf Svobodných Libor Vondráček.

  Zhrzený sázkař se po čase ozval Strýcové: Omlouvám se za hnusné věci, co jsem napsal

  Ve světě sportovních sázkařů není frustrace ničím výjimečným. Často vsadí peníze na „tutovku“, která ale nakonec nevyjde. A svoji zlost si pak vybíjí na těch, kteří je zklamali. U kolektivních sportů to tak časté nebývá, ale u těch individuálních – zejména u tenisu – ano. Své o tom ví bývalá hráčka Barbora Strýcová, která si za svoji kariéru prostřednictvím sociálních sítích vyslechla nespočet vulgárních urážek. Po čase se však dočkala aspoň malého zadostiučinění.

  Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

  Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

  Novela pandemického zákona prý obchází ústavní zákon. Je to něco nehorázného, říká právník

  Sněmovna měla v úterý odpoledne projednat vládní novelu, která předpokládá, že protikoronavirová mimořádná opatření vydaná podle pandemického zákona zřejmě budou moci zahrnout širší okruh činností než teď. To se ale nelíbí některým odborníkům. Například právník Tomáš Nielsen v rozhovoru pro CNN Prima NEWS varoval před tím, že novela může výrazně ztížit soudní přezkum mimořádných opatření. Poslanci nakonec pandemický zákon v úterý řešit nebudou, příští týden se bude zřejmě konat mimořádná schůze.

  reklama

  Domácí zpravodajství

  reklama