reklama
CNN Prima News Vojtěch Filip

Vojtěch Filip

Výpis příspěvků ke štítku „Vojtěch Filip“

Šéf KSČM: Tolerovat Babiše bylo správné. Jinak bychom se ztratili v poli opozice

Předseda KSČM Vojtěch Filip je přesvědčen, že komunisté udělali správně, když od července 2018 do letošního dubna podporovali druhou vládu Andreje Babiše (ANO). „Nést odpovědnost nám sice snížilo preference, protestní hlasy se totiž sbírají v opozici, ale mnoho jsme toho alespoň prosadili,“ řekl ve speciálním vysílání pořadu 360° Pavlíny Wolfové šéf komunistů.

Sledujte ŽIVĚ 360° s Vojtěchem Filipem: O soukromí i toleranci Babišovy vlády

Jak vypadá soukromí českých vrcholných politiků? Co si o jejich působení myslí rodina či blízké okolí, v čem spatřují své přednosti a slabiny? To vše poodhaluje speciální letní seriál 360° Pavlíny Wolfové. Dalším hostem rozhovorového speciálu bude předseda komunistů Vojtěch Filip. Pořad můžete sledovat živě od 21:20 na CNN Prima NEWS nebo zde v článku.

Další kniha pro slaboduché. Babiš je jako notorický alkoholik, kritizuje opozice

Premiér Andrej Babiš (ANO) ve čtvrtek večer představil svou novou knihu s názvem Sdílejte, než to zakážou. Reakce opozice na sebe nenechala dlouho čekat. Politici se do Babiše pustili hned z několika důvodů. Obsah hodnotí jako populistický, lživý a slaboduchý, někteří také považují za nehorázné, že by mohl mít vůbec premiér České republiky na psaní knížky během pandemie čas.

Babiš je hamižný a nechutný, hodnotí opozice premiérovu reakci na rezoluci europoslanců

Čeští opoziční politici považují střet zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO) za jasný, takže je nepřekvapuje usnesení, ve kterém jej odsoudil Evropský parlament (EP). Premiér by podle nich měl odejít z politiky, nebo zajistit, aby holding Agrofert z jeho svěřeneckých fondů nepobíral dotace. Premiérova hamižnost povede k tomu, že miliardy, které nezákonně čerpal, zaplatí ze svých kapes čeští občané a podnikatelé, dodávají.

Komunisté zahájili sněmovní kampaň. Šance na nový začátek, zní slogan

Se sloganem Šance na nový začátek a programem shrnutým do pěti priorit zahájila KSČM v pátek na pražském Střeleckém ostrově kampaň do sněmovních voleb. Předseda strany Vojtěch Filip při představení programu a lídrů kandidátek řekl, že volba KSČM znamená jistotu pro budoucnost. Strana se ale podle něj nestydí ani za svou minulost a za to, že v posledních letech tolerovala vládu ANO a ČSSD.

reklama