reklama
CNN Prima News Vojtěch Filip

Vojtěch Filip

Výpis příspěvků ke štítku „Vojtěch Filip“

Bývalý manažer Dejdara a Vondráčkové pomáhá komunistům. Usmaž se v pekle, píší mu

25. listopadu 2021 07:58

Exkluzivně zastupoval například Martina Dejdara, Lucii Vondráčkovou, Danu Batulkovou, Kristýnu Leichtovou nebo Natálii Kocábovou. Před letošními parlamentními volbami se velmi aktivně začal angažovat v politice a stal se hlavním poradcem volební kampaně KSČM. Komunisté se ale ani tak poprvé po listopadu 1989 do Sněmovny nedostali. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS Roun popsal, co ho ke spolupráci s komunisty vedlo nebo jaké byly reakce umělců.

Ferjenčík, Hamáček i Filip. Podívejte se, kteří známí poslanci končí

9. října 2021 22:26

Piráti ve Sněmovně ztratí 18 křesel. Kvůli tomu, že je díky preferenčním hlasům přeskočili kandidáti Starostů, budou mít jen čtyři poslance. Ve Sněmovně tak nebudou některé známé tváře, například Mikuláš Ferjenčík. Zcela pak končí komunisté i ČSSD. V dolní komoře Parlamentu tak již znovu nezasednou současný vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) či šéf KSČM Vojtěch Filip, který poslanecký mandát zastával od 90. let.

Vojtěch Filip rezignuje. Europoslankyně Konečná oznámila kandidaturu na šéfku KSČM

9. října 2021 19:20

Tíživé ticho a smutek ve vzduchu. Tak by se dala popsat atmosféra ve volebním štábu KSČM. Nezměnil to ani večerní příchod předsedy strany Vojtěcha Filipa, podle něhož je výsledek voleb velkým zklamáním a prohrou české levice. Nyní, když jsou komunisté mimo dolní komoru, rezignuje na svou funkci. Obává se, že pravicové strany nastartují sérii zdražování. V letošních volbách KSČM získala 3,6 procenta, což je nejhorší výsledek v historii strany.

Česko vystoupilo z NATO, oznamuje komunista Vojtěch na varovném videu koalice Spolu

6. října 2021 19:16

Koalice Spolu (ODS, TOP 09 a lidovci) velkou část své kampaně postavila na tom, že varují před hrozbou vlády Andreje Babiše (ANO), Tomia Okamury (SPD) a komunisty Vojtěcha Filipa. Právě na posledního z nich cílí i jedno z posledních videí. Varují před tím, že by se dostali komunisté k moci, Vojtěch se stal ministrem zahraničí a oznamoval spojencům odchodu Česka z NATO.

Hrozí nám po volbách czexit? Možnost je kvůli SPD a KSČM reálnější než kdy dříve

6. října 2021 05:12

Sněmovní volby začínají za tři dny a spojena je s nimi mimo jiné zásadní otázka – czexit. Referendum o vystoupení z Evropské unie chtějí jak SPD, tak komunisté. A podle předvolebních průzkumů reálně hrozí varianta, že bude vládu sestavovat současný premiér Andrej Babiš (ANO) právě s těmito stranami. Ošemetné referendum by se tak mohlo stát jednou z podmínek vládní spolupráce.

Volební program KSČM: Jaké daně by komunisté zvýšili a jak by proměnili školství?

5. října 2021 21:17

Ztrácíte se ve volebních programech stran? Zajímá vás, která z nich vám plánuje zvýšit daně a která naopak přidat na rodičovské nebo důchodech a jak se vypořádá s další případnou vlnou koronaviru? Položili jsme politikům 40 vašich nejčastějších dotazů a přehledně poskládali jejich odpovědi. V průběhu posledního měsíce před volbami 2021 se tak můžete těšit na to nejdůležitější z programů hlavních stran, které bojují o vaši přízeň a pravidelně figurují ve volebních průzkumech. Právě teď je na řadě KSČM Vojtěcha Filipa.

reklama