CNN Prima News vozidlo

vozidlo

Výpis příspěvků ke štítku „vozidlo“

Před jízdou pila alkohol pětina Čechů, ukázal průzkum. Ve kterém kraji bylo nejvíce hříšníků?

V roce 2023 se v České republice stalo více než čtyři tisíce dopravních nehod, při nichž řidič požil alkohol. Nejvíce lidí pod vlivem návykové látky havarovalo ve Středočeském kraji, druhé místo obsadil Jihomoravský hraj. Dosud v důsledku těchto nehod zahynulo 27 lidí. Ačkoliv tuzemští řidiči proti loňsku pijí méně, riziko střetu s nimi zůstává vysoké. Vyplývá to ze statistiky Policie ČR a průzkumu společnosti Nextbase ve spolupráci s výzkumnou agenturou YouGov Deutschland GmbH.

Neuvěřitelná podívaná u pumpy v Hradci. Řidič si dofukoval kolo hasičákem, video baví internet

Na sociálních sítích koluje neuvěřitelné video. Je na něm vidět řidič, který přijede na hradeckou čerpací stanici se záměrem dofouknout si pneumatiku. Sáhne však po hasicím přístroji. Přiloží ho k ventilku a přístroj aktivuje. Pneumatika i jeho paže jsou rázem celé od pěny, poté hasicí přístroj vrátí zpět, čistí si rukávy a odchází pryč od auta.

Záběry ukrajinského úderu. Okupant se snažil vyprostit z hořícího ruského vozidla

Ukrajinská 72. mechanizovaná brigáda dává ruské armádě pořádně zabrat na jedné z logistických cest v Doněcké oblasti, zřejmě v blízkosti Vuhledaru. Ukrajinci v této lokaci za poslední dobu zdemolovali již několik nepřátelských vozidel. V posledním případě k tomu využili sebevražedný dron. Kyjev si neodpustil ironickou poznámku adresovanou okupantům. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů je v době ruské agrese složité nezávisle ověřit.

Záběry masakru: Čečenci rozstříleli ruský vojenský vůz. Ukrajinci sdíleli brutální video

Díry od kulek, krev a kouř. Skupina čečenských vojáků, kteří stojí na straně napadené Ukrajiny, zaskočila u lesní cesty projíždějící transportní vůz ruských okupantů. Čečenci vozidlo s typickým označením v podobě bílého písmene Z rozstříleli na kusy, jak je vidět na videu, jež se šíří po sociálních sítích. Další okolnosti, například kde se střet odehrál nebo kam měla ruská výprava namířeno, nejsou známy.

Děsivá nehoda v USA: Řidička v plné rychlosti vjela na rampu. Vůz na videu letěl desítky metrů

Policisté v americké Georgii zveřejnili děsivé záběry z dopravní nehody na tamní dálnici. Zatímco měly policie a záchranná služba plné ruce práce s první nehodou, jedna z řidiček najela plnou rychlostí na rampu odtahového vozu. Osobní auto se proletělo vzduchem, po karambolu z něj příliš nezbylo. Žena ve věku 21 let nehodu přežila, s těžkými zraněními skončila v nemocnici, informovala stanice ABC.

Záběry přímo z boje: Ukrajinci stříleli po ujíždějícím ruském vozu. Stroj skončil na střeše

Ukrajinci nadále postupují na severovýchodě země a vyhánějí Rusy z Charkovské oblasti. Na některých místech již podle všeho dorazili až k ruské hranici. Nyní se nachází jen několik kilometrů od luhanských měst Severodoněck a Lysyčansk, což mají dokazovat i materiály, které se šíří po sociálních sítích. Na jednom z videí je vidět, jak ukrajinští vojáci přepadli nepřátelské vozidlo, které ujíždělo pryč. Stroj nakonec skončil na střeše.