CNN Prima News vozidlo

vozidlo

Výpis příspěvků ke štítku „vozidlo“

Záběry přímo z boje: Ukrajinci stříleli po ujíždějícím ruském vozu. Stroj skončil na střeše

13. září 2022 10:11

Ukrajinci nadále postupují na severovýchodě země a vyhánějí Rusy z Charkovské oblasti. Na některých místech již podle všeho dorazili až k ruské hranici. Nyní se nachází jen několik kilometrů od luhanských měst Severodoněck a Lysyčansk, což mají dokazovat i materiály, které se šíří po sociálních sítích. Na jednom z videí je vidět, jak ukrajinští vojáci přepadli nepřátelské vozidlo, které ujíždělo pryč. Stroj nakonec skončil na střeše.

Drsné video z bojů: Ukrajinci zničili ruského obrněnce i s vojáky, kteří na něm seděli

10. srpna 2022 19:29

Dalšími útoky na ruskou těžkou techniku se pochlubila 93. mechanizovaná brigáda ukrajinské armády. Tentokrát si na východě země počíhala na dva obrněné vozy, jejichž posádky projížděly neobydlenou oblastí. V době, kdy dělostřelecká munice zasáhla jednoho z obrněnců, na něm zvenku seděla skupinka okupantů. Úder měl katastrofické následky pro několik ruských vojáků i samotné vozidlo.

Pětikoalice cupuje Dostálovou: Auto pro manžela ze státní kasy? Za Babiše bylo líp jen vládě

5. srpna 2022 05:31

Hnutí ANO musí vysvětlovat další kauzu. Tentokrát jde o poslankyni Kláru Dostálovou (za ANO). Bývalá ministryně pro místní rozvoj měla údajně financovat nákup dodávky pro svého manžela z peněz Sněmovny. Ty byly určené pro její asistentku. Dostálová, která pro CNN Prima NEWS uvedla, že se prý jedná o nesmysl, čelí ostré kritice z řad vládní pětikoalice i veřejnosti.

Záběry drtivého útoku: Pomáháme Rusům „vyložit“ náklad. Ukrajinci zničili vůz plný munice

15. července 2022 21:27

Zatímco Rusové na Donbasu ohlásili „operační přestávku“ a drží pozice, Ukrajinci proti okupantům podnikají jeden protiútok za druhým. Generální štáb ukrajinských ozbrojených sil v úterý zveřejnil nové záběry. Na nich je vidět úspěšný útok na ruské dělostřelectvo i zásobování. Kyjev si na adresu agresora neodpustil ironický vzkaz.

Internet se zase směje Rusům: Vojáci nestihli nasednout, vůz marně dobíhali. Video je hitem

30. března 2022 13:58

Součástí války na Ukrajině jsou často i velmi bizarní situace. Objevují se zejména ty z ruské strany. Na sociálních sítích se v posledních hodinách objevilo video, na němž ruské jednotky opouštějí zasněžený lese. Dva vojáci však nestihli nastoupit na korbu odjíždějícího nákladního vozu. Když své kolegy dobíhali, jeden z nich navíc zakopl a upadl.

Elektrické vozy už se v Evropě prodávají víc než naftové. Krize autoprůmyslu ale trvá

13. října 2021 11:04

Evropané letos v srpnu zaregistrovali přes 713 tisíc osobních vozů. To je skoro o pětinu méně než před rokem a vůbec nejméně od roku 2014. Za poklesem prodejů však nestojí nízký zájem o automobily na straně kupujících, nýbrž přetrvávající nedostatek čipů. Důvod k radosti však mají výrobci elektrických a plug-in hybridních vozů.