reklama
CNN Prima News vozidlo

vozidlo

Výpis příspěvků ke štítku „vozidlo“

Elektrické vozy už se v Evropě prodávají víc než naftové. Krize autoprůmyslu ale trvá

13. října 2021 11:04

Evropané letos v srpnu zaregistrovali přes 713 tisíc osobních vozů. To je skoro o pětinu méně než před rokem a vůbec nejméně od roku 2014. Za poklesem prodejů však nestojí nízký zájem o automobily na straně kupujících, nýbrž přetrvávající nedostatek čipů. Důvod k radosti však mají výrobci elektrických a plug-in hybridních vozů.

Zdrogovaný muž začal po nehodě ujíždět. Řidič nabouraného auta se ale nevzdal

24. prosince 2020 22:26

Řidič, který v Praze před dvěma dny naboural do jiného vozu, začal z místa nehody rychle ujíždět. Pohotový řidič z nabouraného automobilu se za ním rozjel a pronásledoval jej. Policisté následně muže, který ve stříbrném vozidle nehodu způsobil, zadrželi. Zjistili, že vozidlo bylo od 13. prosince hlášené jako kradené, řidič je recidivista, byl pod vlivem drog a měl zákaz řízení.

Hromadná nehoda na dálnici D4: Srazilo se 10 aut, za vše nejspíš může náledí

28. listopadu 2020 09:02
Aktualizováno

Na dálnici D4 v úseku mezi Kytínem a Voznicí havarovalo podle informací webu pribram.cz deset vozidel – šest aut se srazilo směrem na Prahu, v opačném směru na Strakonice došlo k havárii tří aut, lehce havarovaný byl i autobus. Dálnice je nyní uzavřena. Podle informačního webu Ředitelství silnic a dálnic bylo na vozovce náledí.

Do plotu sídla německé kancléřky Angely Merkelové zřejmě úmyslně narazilo auto

25. listopadu 2020 11:03

Do vjezdové brány k sídlu kancléřky Angely Merkelové v centru Berlína dnes dopoledne narazilo vozidlo. Podrobnosti o incidentu, který byl zřejmě úmyslný, odmítla policie na místě s ohledem na vyšetřování sdělit. Na Twitteru následně oznámila, že zjišťuje, zda 54letý řidič, který byl zadržen, najel do brány záměrně. O tom, že by někdo utrpěl zranění, neinformovala. Tomu, že čin mohl být úmyslný, nasvědčují nápisy na voze, které je možné interpretovat jako protiglobalistické.

Policie hledá svědky noční jízdy v protisměru po Nuselském mostě v Praze

24. listopadu 2020 19:06

Policisté v úterý zveřejnili záběry vozidla značky BMW, jehož řidič uháněl v noci na neděli Prahou po Nuselském mostě v protisměru. Následně vjel na schody, které se pokusil sjet do parku Folimanka. Na těch však uvízl. Policie po incidentu zatkla muže, který stál vedle nabouraného auta. Ten tvrdil, že vozidlo neřídil, i přes to, že v rukách držel klíče. Kriminalisté hledají svědky.

reklama