reklama
CNN Prima News Vratislav Mynář

Vratislav Mynář

Výpis příspěvků ke štítku „Vratislav Mynář“

Nenuťte mě reagovat na každého blbečka, řekl Zeman k smazanému tweetu Lutonského z ČT

K eskalaci napěti mezi Českou televizí a Hradem přispěl tweet zástupce šéfredaktora zpravodajství ČT Františka Lutonského. Ten na sociální síti kritizoval prezidenta Miloše Zemana za to, že se ihned nevyjádřil k pohromě, kterou minulý týden na jihu Moravy způsobilo tornádo. Zemana tam přitom volila drtivá většina lidí. Lutonského twitterový účet je od pátku 2. července smazaný.

Trestní stíhání Mynáře pokračuje. Podle policie podvodem získal šestimilionovou dotaci

Trestní stíhání prezidentova kancléře Vratislava Mynáře pokračuje, policie ho viní z poškozování finančních zájmů Evropské unie. Státní zástupce zamítl jeho stížnost. Krajské státní zastupitelství v Brně o tom informovalo na svém webu. Případ se týká šestimilionové dotace na dostavbu penzionu v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Mynář odmítá, že by spáchal trestný čin.

Hysterický a urážlivý. Kamarův právník kritizuje Mynářův dopis: Omluvte se, vyzval Zemana

Právník finského fotbalisty Glena Kamary, který měl být během zápasu Rangers a Slavie terčem údajného rasismu ze strany Ondřeje Kúdely, se na Twitteru ostře opřel do dopisu prezidentova kancléře Vratislava Mynáře zaslaného UEFA v reakci na desetizápasovou stopku pro českého hráče. Aamer Anwar psaní označil za hysterické a vzteklé, hluboce urážlivé, zavánějící rasismem a krajně pravicovou propagandou. Prezident by se podle něj měl omluvit a úředníka vyhodit.

Topolánek: UEFA vnáší do sportu kulturní válku. Britové si pletou Slavii se Spartou

UEFA vnáší do sportu kulturní válku, řekl k rozhodnutí o trestu Ondřeje Kúdely a Glena Kamary bývalý premiér Mirek Topolánek v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Podle něj si Britové pletou Slavii se Spartou a Británie řeší své problémy na úkor hráče, který ani nemusí umět dobře anglicky. A Hrad se svým prohlášením chce podle politika akorát rozdělovat českou společnost.

Plukovník Prymula na Slavii je obrazem toho, co jsme si zvolili, říká fanoušek Strašák

Dlouhé roky vedl slávistické fanoušky, teď už takzvanou Tribunu Sever nediriguje. Nejen proto, že tribuny jsou nyní pro naprostou většinu příznivců zavřené. Lukáš Vala, přezdívaný „Strašák“, se také částečně stáhl do ústraní. Nicméně nadále mu milovaný klub zůstává v srdci a těší se na čtvrteční střetnutí v Evropské lize s Glasgow Rangers. Zatímco někteří se nemohou nabažit příjezdu hvězdného trenéra Stevena Gerrarda, Vala se na věc dívá jinak. „Jsem obrovský fanoušek fotbalu, ale zejména Slavie. Takže pro mě je daleko větší persona náš současný trenér Jindřich Trpišovský,“ řekl v Novém dni na CNN Prima NEWS.

Zdravotníci si konečně zajdou na fotbal. Slavia po fiasku s Prymulou mění strategii

Fotbalová Slavia na čtvrteční osmifinálové utkání Evropské ligy se skotskými Glasgow Rangers pozve lékaře a zdravotníky. Klub informoval, že lidem z oblasti zdravotnictví bude přenechána část kapacity v ochozech od partnerů klubu. Nedávno přitom Slavia pobouřila řadu lidí, když na předešlé utkání s anglickým Leicesterem pozvala VIP osobnosti, mezi nimi i exministra zdravotnictví Romana Prymulu.

reklama