reklama

vtipy

Výpis příspěvků ke štítku „vtipy“

Bartoš poráží v motokárách Hamiltona. Internet si střílí ze šéfa Pirátů kvůli Krpálkovi

Internet zaplavily vtipy na účet předsedy Pirátů Ivana Bartoše. Ten totiž minulý týden v jednom ze svých videí řekl, že si pamatuje, jak se s judistou Lukášem Krpálkem pral v mladších žácích. Sám totiž tento sport do svých 18 let dělal. Jenže nic takového se stát nemohlo. Z Bartoše si udělal legraci i někdejší ministr financí a vášnivý tenista Miroslav Kalousek.

Temné období vévodkyně Kate: Do královské rodiny nezapadla. Musela trpět ohavné vtipy

Vztah britského prince Williama a jeho manželky Kate nebyl vždy jako z pohádky. Začátky byly dost krušné a pár má za sebou i několik rozchodů. Podle britských médií za to mohl hlavně William, který se po boku své vyvolené necítil ve své kůži. Své si ale užila také Kate, která musela snášet snobské vtípky, jež mířily na její matku Carole Middletonovou.

Neskákej pod metro a žádný ananas na pizzu! Internet se baví Chielliniho zákrokem na Saku

Internet se baví nad nedělním finále Eura. Terčem vtípků a posměšných koláží se stal souboj 36letého italského veterána Giorgia Chielliniho a 19letého mladíka z Anglie Bukaya Saky. V nastavení základní hrací doby za stavu 1:1 si Saka hodil míč podél postranní čáry a Chiellinimu nezbývalo nic jiného než svého o 17 let mladšího protihráče zastavit.

Návrat Kena, Kill Vir i ministr na inzerát. Lidé si střílí z návratu Adama Vojtěcha

Vojtěchu, přestaňte simulovat, jste odpočatý a chcete být ministrem. Češi se opět baví úterním návratem Adama Vojtěcha na post ministra zdravotnictví. Staronového šéfa resortu tak ukazují jako muže, který mate známou smrtku, nebo zabijáka koronaviru „Kill Vir“. Post samotného ministra se poté objevil jako koláž na Slevomatu, fórky narážejí také na nezapomenutelnou scénku s premiérem Babišem z minulého jara začínající slovy: „Nebuďte slušnej“.

Sputnikový nákupčí v Putinově náruči. Hamáček je opět terčem internetových vtipů

Vicepremiér Jan Hamáček se opět stal terčem posměchu. Vody rozvířila jeho rychle naplánovaná a následně zrušená cesta do Moskvy. Tam měl údajně ututlat vrbětickou kauzu výměnou za dodávky ruské vakcíny Sputnik V a uskutečnění summitu ruského prezidenta Vladimira Putina a amerického prezidenta Joea Bidena v Praze. Sociální sítě tak rychle zaplavily vtipy na Hamáčkovo konto, vybíráme některé z nich.

reklama