reklama

vtipy

Výpis příspěvků ke štítku „vtipy“

Jak jmenovat Fialu premiérem? Za Zemanem může přijít i ve skafandru, říká Svoboda

27. listopadu 2021 07:55

Ještě v pátek ráno se zdálo, že slib do rukou prezidenta Zemana složí Petr Fiala (ODS) až za dva týdny, kdy by hlavě státu měla skončit izolace. Nakonec bude vše jinak. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček oznámil, že hlava státu nového premiéra jmenuje již v neděli, a to v Lánech. Vzhledem k Zemanově nákaze je však otázkou, jak Fialovo jmenování proběhne. Možné formy této akce se už staly terčem internetových vtipálků.

Padá to jako Zeman a influenceři na pracáku. Z problémů Facebooku si střílí i Češi

5. října 2021 09:11

Pondělní několikahodinový výpadek sociálních sítí Facebook a Instagram ochromil stovky milionů uživatelů. Ti nelenili a přešli na konkurenční platformu – Twitter, který z nárůstu příchozích velmi těžil. Stejně jako vtipálci, kteří se začali do Facebooku, Instagramu a služby WhatsApp humorně strefovat. Twitter se proto začal plnit nejrůznějšími kolážemi. A ani Češi nezaháleli. Redakce CNN Prima NEWS pro vás vybrala ty nejlepší.

Poprask na cenách Emmy. Moderátor se vysmál Meghan a Harrymu, diváci ho kritizovali

20. září 2021 23:49

Ceny Emmy ovládl seriál Koruna z prostředí britské královské rodiny, který celkem proměnil jedenáct nominací. Moderátor cen Emmy Cedric the Entertainer, který celým večerem provázel, si pak neodpustil několik narážek na rozhovor prince Harryho a jeho manželky Meghan u Oprah Winfreyové. I ten totiž byl v jedné z kategorií též nominován, svou šanci však neproměnil.

Bartoš poráží v motokárách Hamiltona. Internet si střílí ze šéfa Pirátů kvůli Krpálkovi

2. srpna 2021 21:18

Internet zaplavily vtipy na účet předsedy Pirátů Ivana Bartoše. Ten totiž minulý týden v jednom ze svých videí řekl, že si pamatuje, jak se s judistou Lukášem Krpálkem pral v mladších žácích. Sám totiž tento sport do svých 18 let dělal. Jenže nic takového se stát nemohlo. Z Bartoše si udělal legraci i někdejší ministr financí a vášnivý tenista Miroslav Kalousek.

Temné období vévodkyně Kate: Do královské rodiny nezapadla. Musela trpět ohavné vtipy

1. srpna 2021 19:19

Vztah britského prince Williama a jeho manželky Kate nebyl vždy jako z pohádky. Začátky byly dost krušné a pár má za sebou i několik rozchodů. Podle britských médií za to mohl hlavně William, který se po boku své vyvolené necítil ve své kůži. Své si ale užila také Kate, která musela snášet snobské vtípky, jež mířily na její matku Carole Middletonovou.

Babiš napíná Česko tajemným příspěvkem o zítřku. Veřejnost i politici si z něj utahují

15. července 2021 19:57

Na sociálních sítích premiéra Andreje Babiše (ANO) se ve čtvrtek odpoledne objevil záhadný příspěvek. Ten značí, že by měl předseda vlády v pátek učinit odhalující oznámení. „Zítra řeknu pravdu,“ napsal pouze verzálkami Babiš na sítích. Jakou, však veřejnosti zůstává utajeno. Lidé proto začali tipovat. A mnozí nešetří vtipy.

Neskákej pod metro a žádný ananas na pizzu! Internet se baví Chielliniho zákrokem na Saku

14. července 2021 10:52

Internet se baví nad nedělním finále Eura. Terčem vtípků a posměšných koláží se stal souboj 36letého italského veterána Giorgia Chielliniho a 19letého mladíka z Anglie Bukaya Saky. V nastavení základní hrací doby za stavu 1:1 si Saka hodil míč podél postranní čáry a Chiellinimu nezbývalo nic jiného než svého o 17 let mladšího protihráče zastavit.

reklama