vtipy

Výpis příspěvků ke štítku „vtipy“

Saúdská senzace ve vtipech: Argentinské slunce pláče, Diego ukazuje prostředníčky z nebe

22. listopadu 2022 16:41

Žádný zápas skupinové fáze světového šampionátu neměl být řečí kurzů jednoznačnější. A přesto právě střetnutí ambiciózních Argentinců se Saúdskou Arábií se zcela vymklo predikcím. Na vítězství 2:1 neznámých reprezentantů z Blízkého východu nad fotbalovým kolosem s Lionelem Messim se bude vzpomínat ještě dlouho. Jihoameričané musí vstřebávat kolaps a z něj plynoucí řadu vtipů.

Ferdinand Vaněk ať se dostaví ke koni. Protivládní demonstranti naletěli na žert s Havlem

29. října 2022 14:18

Pan Vaněk Ferdinand by se měl dostavit ke koni, čeká tam na něj jeho vnuk Marko, hlásal z pódia při protivládní demonstraci Ladislav Vrabel, organizátor páteční protestu na Václavském náměstí v Praze. Netušil, že se právě stal obětí vtipu. Jméno, které vyvolával, totiž bylo pseudonymem Václava Havla v jedné z jeho autobiografických her. Podobným způsobem napálili za socialismu přátelé bývalé hlavy státu komunisty na stránkách Rudého práva.

Zničili Krymský most Bob a Bobek, nebo šlo o dar Putinovi k narozeninám? Vtipy baví internet

8. října 2022 17:33

Výbuch Kerčského mostu způsobili králíci z klobouku Bob a Bobek či Vladimírovo neopatrné zacházení se sirkami z kultovního filmu Vesničko má středisková. Internet se baví nad výbuchem mostu, který spojuje anektovaný Krym se zbytkem Ruska. K události se vyjádřili také politici, někteří připomněli páteční kulaté narozeniny ruského prezidenta Vladimira Putina.

Unikátní vztah Alžběty II. a Harryho: Vnuka i přes neshody zbožňovala. Rozloučit se nestihli

9. září 2022 07:12

Vztah mezi zesnulou královnou Alžbětou II. a jejím vnukem, princem Harrym, lidé z jejich okolí popisovali jako unikátní. Podle mnohých byl mladší syn princezny Diany miláčkem britské panovnice, v mnohém se podobal jejímu manželovi princi Philipovi. Škádlení mezi babičkou a vnukem bylo běžné a mnohé princi procházelo. K poslednímu rozloučení však nedošlo – princ Harry do skotského zámku Balmoral dorazil pozdě.

Poslat na Mars, dát mu autonomní naváděcí systém. Maguire je po žertu Muska terčem vtipů

17. srpna 2022 15:31

Chvíle radosti a očekávání, pak opět pád do kruté reality. Elon Musk ve středu napálil fanoušky Manchesteru United, když napsal, že by slavný anglický fotbalový klub koupil. I když následně přiznal, že šlo o fór, původní výrok si žil na sociálních sítích svým životem a došlo i na tradiční vtípky. Jejich terčem se stal zejména hojně kritizovaný kapitán United Harry Maguire.

Pohled na nahého Johnsona by byl nechutný. Putin vrací úder lídrům Západu za jejich vtipy

1. července 2022 15:32

Ruský prezident Vladimir Putin reagoval na vtipy, které na jeho adresu pronesli britský ministerský předseda Boris Johnson a kanadský premiér Justin Trudeau. „Kdyby se svlékli, byl by to nechutný pohled,“ řekl šéf Kremlu pro ruská média. Johnson a Trudeau si na summitu G7 v Madridu utahovali z toho, že se Putin v minulosti často nechával fotit svlečený do půl těla.