vtipy

Výpis příspěvků ke štítku „vtipy“

Vaňková se nejradši potkává na Čáře, má to nalajnováno. Drogová kauza spustila lavinu vtipů

Tradiční vlnu lidové tvořivosti spustila na sociálních sítích kauza brněnské primátorky Markéty Vaňkové (ODS) po zveřejnění fotografie s bílým práškem. Kvůli snímku se diskutuje o možném užívání kokainu, lidé proto ve svých příspěvcích parodují drogovou terminologii, vytvořili také nový znak Brna, kde čáry mezi písmeny nahradili „lajnami“ kokainu.

Pojďte se ochladit k nám na hřbitov, lákají v Praze. Místa posledního odpočinku nabízejí stín

Najít ve velkých městech místo, kde by se mohl člověk zchladit, patří v těchto dnech k nadlidským úkolům. Koupaliště jsou ve vedrech, zvláště o víkendu, přecpaná. Řešení nabídla skrze sociální sítě organizace Hřbitovy a pohřební služby hlavního města Prahy, která obyvatele vyzvala k návštěvě míst posledního odpočinku. Hřbitovy disponují totiž vzrostlými stromy, které nabízí toužený stín. Jako důkaz přiložila teplotní mapu metropole.

Babiš na Fialu vytáhl vtip s hodinami. Kdo lže, ten krade a do pekla se hrabe, opáčil premiér

Premiér Petr Fiala (ODS) lže ráno, na oběd i večer. Jeho hodiny, které se při každé lži pohnou, používá svatý Petr jako větrák, řekl v Partii Terezie Tománkové někdejší premiér Andrej Babiš (ANO) s odkazem na lehce upravený vtip ze sociálních sítí. „Člověk si ty série lží a nesmyslů nemůže zapamatovat,“ kontroval Fiala na CNN Prima NEWS. Oba politici si donesli do studia své papíry s grafy, aby ukázali, v čem má každý z nich pravdu.

Putin jako krab či trpaslík. Tajný tým chrání prezidenta před vtipy, odhalují uniklé dokumenty

Ruští cenzoři v tajném týmu Vladimira Putina mají napilno. Denně totiž zasahují proti internetovým vtipům a memům, které vyobrazují ruského prezidenta jako kraba, plešatého trpaslíka nebo nacistického vůdce Adolfa Hitlera. Tvrdí to uniklé dokumenty, které běloruští hackeři získali z úřadu ruského mediálního regulátora Roskomnadzor. Speciální tým cenzorů všechny negativní publikace o Putinovi hlásí jak prezidentské kanceláři, tak ruským bezpečnostním službám.

Internet se baví volbami: Hitem je Babišovo Jezulátko. Zavlaje nad Hradem flanel?

Na sociálních sítích se po prezidentských volbách množí vtipy, které mimo jiné upozorňují na průběh kampaně. Jejich častějším terčem se stává spíše neúspěšný kandidát Andrej Babiš (ANO), který v druhém kole podlehl Petru Pavlovi. Tvůrci internetových memů připomínají například Pražské Jezulátko, jehož figurku si Babiš bral i do televizních debat.

Saúdská senzace ve vtipech: Argentinské slunce pláče, Diego ukazuje prostředníčky z nebe

Žádný zápas skupinové fáze světového šampionátu neměl být řečí kurzů jednoznačnější. A přesto právě střetnutí ambiciózních Argentinců se Saúdskou Arábií se zcela vymklo predikcím. Na vítězství 2:1 neznámých reprezentantů z Blízkého východu nad fotbalovým kolosem s Lionelem Messim se bude vzpomínat ještě dlouho. Jihoameričané musí vstřebávat kolaps a z něj plynoucí řadu vtipů.

Ferdinand Vaněk ať se dostaví ke koni. Protivládní demonstranti naletěli na žert s Havlem

Pan Vaněk Ferdinand by se měl dostavit ke koni, čeká tam na něj jeho vnuk Marko, hlásal z pódia při protivládní demonstraci Ladislav Vrabel, organizátor páteční protestu na Václavském náměstí v Praze. Netušil, že se právě stal obětí vtipu. Jméno, které vyvolával, totiž bylo pseudonymem Václava Havla v jedné z jeho autobiografických her. Podobným způsobem napálili za socialismu přátelé bývalé hlavy státu komunisty na stránkách Rudého práva.

Zničili Krymský most Bob a Bobek, nebo šlo o dar Putinovi k narozeninám? Vtipy baví internet

Výbuch Kerčského mostu způsobili králíci z klobouku Bob a Bobek či Vladimírovo neopatrné zacházení se sirkami z kultovního filmu Vesničko má středisková. Internet se baví nad výbuchem mostu, který spojuje anektovaný Krym se zbytkem Ruska. K události se vyjádřili také politici, někteří připomněli páteční kulaté narozeniny ruského prezidenta Vladimira Putina.

Unikátní vztah Alžběty II. a Harryho: Vnuka i přes neshody zbožňovala. Rozloučit se nestihli

Vztah mezi zesnulou královnou Alžbětou II. a jejím vnukem, princem Harrym, lidé z jejich okolí popisovali jako unikátní. Podle mnohých byl mladší syn princezny Diany miláčkem britské panovnice, v mnohém se podobal jejímu manželovi princi Philipovi. Škádlení mezi babičkou a vnukem bylo běžné a mnohé princi procházelo. K poslednímu rozloučení však nedošlo – princ Harry do skotského zámku Balmoral dorazil pozdě.