CNN Prima News výdělky

výdělky

Výpis příspěvků ke štítku „výdělky“

Největší money fighty historie. Fury chce ještě více než Mayweather, a to se zdá nemožné

31. srpna 2022 06:34

V posledních dnech se upéká skutečná pochoutka. Doposud neporažení boxeři Oleksandr Usyk a Tyson Fury nejspíše začátkem roku 2023 vlezou do ringu, aby ranami rozhodli o tom, kdo bude nesporným šampionem těžké váhy. Především Brit přezdívaný „cikánský král“ mluví o tom, že do bitvy půjde, jen pokud si po ní sáhne na stamiliony liber. Podívejte se proto, jaké zápasy byly doposud finančně nejnapumpovanější.

Satoranský opět vládne: Z českých sportovců vydělává nejvíce, kdo se seřadil za ním?

3. srpna 2022 10:49

Úspěšnost sportovců lze hodnotit podle toho, kolik dají gólů, kolik bodů nasbírají, kolik turnajů či závodů vyhrají nebo kolik fanoušků okouzlí. A pak také na základě vydělaných peněz. Toto hledisko podle nového žebříčku magazínu Forbes říká, že mezi českými sportovními personami vede o parník basketbalista Tomáš Satoranský. Kdo mu kouká na záda? Podívejte se v GALERII.

Vyrovnat maximum a vydělat další miliony. Jaký bonus čeká Slavii při vyřazení Feyenoordu?

14. dubna 2022 06:05

Slávisté vedení Františkem Ciprem na jaře roku 1996 dokráčeli až do semifinále Poháru UEFA, dnes známého pod názvem Evropská liga. O 26 let později červenobílé z lavičky diriguje Jindřich Trpišovský a je velmi blízko tomu, aby vyrovnal počin s podpisem Cipra, který znamená nejen klubové, ale také české maximum v evropských pohárech. V odvetě Konferenční ligy s Feyenoordem Rotterdam (čtvrtek, 21:00) hraje Slavia nejen o prestiž, ale také o slušné peníze.

Sportovní hvězdy často prohýří celé své jmění. Legenda jim radí, jak nepřijít na mizinu

5. dubna 2022 20:13

Dokonale zvládají práci s pukem, bruslení, mají obrovský přehled ve hře, proto od klubů nejlepší hokejové soutěže světa NHL dostávají královské odměny. Hráči v NBA dechberoucím způsobem sází „trojky“, baseballisté v MLB zvládají homerun za homerunem a tak dále. Ale pokud jde o zacházení s penězi, mají často nejhvězdnější sportovci problém. Zajímavým způsobem se o finančních trablech slavných osob rozepsal Chris Pronger.

Finanční nadvláda PSG: Měsíčně platí hráčům 580 milionů, Messi nevydělává nejvíce

27. března 2022 06:33

Deník L'Equipe zveřejnil jména 30 nejlépe placených fotbalistů francouzské Ligue 1 a výše jejich odměn. Není překvapením, že žebříčku vládnou hráči Paris Saint-Germain, ale zarážející je rozsah jejich dominance. Hned 18 z 20 nejvýdělečnějších mužů ligy platí Pařížané. Třeba takový Layvin Kurzawa, který v aktuální sezoně odehrál ve všech soutěžích jen devět minut, bere měsíčně 500 tisíc eur, což je v přepočtu 12,3 milionu korun.

Největší boháči trávníků: Fotbal nese více Messimu, ale kraluje CR7. Kdo překvapuje?

6. listopadu 2021 06:08

Fotbalistů, kteří po konci kariéry nemusí po zbytek života nic dělat a budou se mít královsky stejně jako jejich děti a vnoučata, je víc než dost. Ale i u úspěšných podnikatelů vznikají pravidelně žebříčky značící prestiž – tedy to, kdo je na tom vůbec nejlépe. Proto teď magazín Forbes vyrukoval s pořadím 10 nejvýdělečnějších hráčů. Elonem Muskem fotbalových trávníků je Cristiano Ronaldo.

Zápasil jen jednou, přesto McGregor vydělal za poslední rok ze sportovců nejvíc

13. května 2021 13:46

Loni na jaře se začaly utahovat opasky, takřka u všech sportovních akcí se objevilo „zrušeno“, v lepším případě „odloženo“. Přesto si ti nejlepší sportovci rozhodně nežili špatně. Magazín Forbes zveřejnil seznam nejvýdělečnějších hvězd za posledních specifických 12 měsíců. Všem vévodí MMA celebrita Conor McGregor, ačkoliv v tomto období nastoupil jen do jednoho zápasu.

Ženy vládnou nad muži. Kolik milionů vydělaly za uplynulou sezonu nejlepší lyžařky?

22. března 2021 13:12

Rozdíly v platech mezi muži a ženami, anglicky nazývané gender pay gap, jsou palčivým tématem napříč společností. Ve sportu ale často převažuje z hlediska finanční odměny rovnoprávnost, alpské lyžování není výjimkou a ona propast je zasypávána. Paradoxně si v čerstvé uplynulé sezoně hned tři závodnice vydělaly více než nejlepší muž Alexis Pinturault. A kolik vydařený ročník na sjezdovkách „hodil“ české star Ester Ledecké?