reklama
CNN Prima News výjimka

výjimka

Výpis příspěvků ke štítku „výjimka“

Djokovič našel u soudce pochopení. Celé je to rasismus, bouří fanoušci tenisty před budovou

10. ledna 2022 06:54

Soudce si v kauze vpuštění světové tenisové jedničky Novaka Djokoviče do Austrálie vyslechl argumenty obou stran. Světové tiskové agentury informují, že pro potíže srbského tenisty podle všeho vyjádřil pochopení. Djokovič mohl navíc po dobu slyšení opustit detenční hotel, napsal list The Guardian, podle kterého čas Djokovič stráví se svými právními zástupci sledováním přenosu ze soudu.

Djokovič měl Austrálii opustit, obrací se ale na soud. Hvězda je v karanténním hotelu

6. ledna 2022 09:06

Tenista Novak Djokovič se domáhá vstupu do Austrálie u soudu, který bude jeho případ řešit v pondělí. Zatím je první hráč světa v karanténním hotelu. Spor se rozhořel kvůli jeho účasti na prvním grandslamu sezony. Srbský tenista na něm měl startovat navzdory tomu, že nebyl – minimálně včas – očkovaný. Jenže ani výjimka, kterou původně obdržel, mu zřejmě nebude stačit. Na melbournském letišti údajně přistál se špatným typem víza.

PŘEHLEDNĚ: Prokazovat se očkováním nemusíte všude. Kde platí test a kdy vám ho uhradí?

17. listopadu 2021 18:04

Vláda kvůli zhoršující se pandemické situaci v zemi chystá zpřísnění opatření. Brzké přijetí takzvaného bavorského modelu, který neakceptuje testy (jak antigenní, tak PCR) jako průkaz bezinfekčnosti, oznámil premiér v demisi Andrej Babiš (ANO). Co se od 22. listopadu změní a existují nějaké výjimky? Redakce CNN Prima NEWS připravila přehledný souhrn.

Hlavní zprávy s Prymulou: Kdy bude možné vyměnit respirátory za roušky?

30. července 2021 18:09

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Očkovaní státní zaměstnanci dostanou dva dny placeného volna. Může jich být až půl milionu. Premiér chce, aby to samé zavedly kraje a obce i soukromé společnosti. Jak na to reaguje exministr zdravotnictví Roman Prymula? A kdy už bude možné vyměnit respirátory za roušky? Nejen o tom s epidemiologem v Hlavních zprávách od 18:55

Jsi kamarád Babiše. Jágr se ostře pohádal s fanoušky kvůli výjimce pro Kladno

28. dubna 2021 19:17

Hokejista Jaromír Jágr se na Facebooku pustil do hádky s některými fanoušky. Těm se nelíbí, že Kladno v rozhodujícím čtvrtečním zápase o postup do extraligy dostalo od ministerstva zdravotnictví výjimku, která zahrnuje 250 přítomných fanoušků na stadionu během utkání. Kolik zla a nenávisti zplodí jeden za*ranej článek, reagoval Jágr v diskusi.

Do Saska se dostane více Čechů. Úřady rozšířily výjimku z karantény pro pendlery

16. února 2021 14:06

Sasko rozšiřuje výjimku z karantény pro české pendlery, týká se to například energetiků, vodohospodářů, informatiků, pracovníků technických služeb či výrobců zařízení pro zdravotnictví. Na tiskové konferenci to v úterý oznámila saská ministryně sociálních věcí Petra Köppingová, která má na starosti i resort zdravotnictví a boj s pandemií nemoci COVID-19. Uvedla, že přechodné období, než pendleři získají potřebné potvrzení úřadů, potrvá do konce tohoto týdne.

reklama