CNN Prima News vysílání

vysílání

Výpis příspěvků ke štítku „vysílání“

Médium, které rozpoutalo revoluci. Svět slaví den televize, vznikl i globální TV spot

21. listopadu 2022 05:43

Televizní společnosti po celém světě oslavují 21. listopad. Na toto datum totiž připadá Světový den televize – média, jehož kořeny sahají více než sto let zpět, a které se i přes nástup internetu těší obrovské pozornosti. V rámci každoroční iniciativy Organizace spojených národů (OSN) se bude po celém světě vysílat a sdílet třicetisekundový spot. Výjimkou samozřejmě nebude ani televizní stanice CNN Prima NEWS.

Dojatá Perkausová se rozloučila s diváky. Šebrle jí poděkoval za krásné, ale i perné chvíle

11. listopadu 2022 20:27

O dojemné chvíle se ve vysílání Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS v pátek 11. listopadu postaral Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová. Moderátorka se totiž na čas loučí s televizními diváky, neboť ji čeká nová životní role. Od svého kolegy dostala nastávající maminka krásný pugét květin, nechyběla ani slova díků. Dojatá Perkausová následně divákům slíbila, že se brzy na obrazovky vrátí.

Sledujte Partii s prezidentem Zemanem. V druhé části velká politická diskuze

27. června 2022 14:12
Aktualizováno

Hostem první části nedělní Partie Terezie Tománkové byl prezident republiky Miloš Zeman. Ve druhé části proběhne tradiční velká politická diskuse, které se zúčastní pirátka Olga Richterová, Karla Maříková z SPD, Marek Benda z ODS a za hnutí ANO Patrik Nacher. Partie s datem 3. července navíc bude poslední před letní pauzou, jinak s výjimkou Vánoc vysílá každou neděli tak, jak jsou diváci zvyklí. A jaká vlastně byla první polovina letošního roku podle Tománkové?

Zradikalizoval se z nudy. Střelec z Buffala sepsal manifest o nadřazenosti bělochů

15. května 2022 09:35

V sobotu otřásla americkým Buffalem tragická střelba v supermarketu Tops Friendly Market. Z činu, při kterém zemřelo deset lidí a tři další byli zraněni, je obviněn teprve 18letý Payton Gendron z Broome County. Následně se ukázalo, že před činem zveřejnil 180stránkový manifest o nadřazenosti bílé rasy. Tvrdil, že se zradikalizoval na začátku pandemie, protože se nudil.

Po invazi na Ukrajinu změna režimu v USA. V ruské televizi nastínili další plány země

12. dubna 2022 18:13

V ruské státní televizi tamní „amerikanisté“ diskutovali o změně režimu v USA. Po ukončení invaze na Ukrajinu je podle nich v plánu masivní podpora „partnera“ a bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v nadcházejících volbách. Odborníci z Ruska navrhují, aby ještě před oznámením kandidatury dorazil „na summit do osvobozeného Mariupolu“.

Rvačka v ukrajinské televizi. Novinář napadl proruského poslance, ten se mu nakonec vysmál

23. února 2022 12:57

V pořádnou melu se zvrhla debata v ukrajinské televizi. Diskuzi o možné ruské invazi rázně utnul novinář Jurij Butusov, kterého dopálila slova poslance Nestora Šufryče a svého oponenta vyfackoval ze židle. Oba dva se následně pustili do souboje, ve kterém nechyběly chvaty a pěsti. Rvačce ve studiu přihlížel i expremiér Arsenij Jaceňuk nebo bývalý prezident Petro Porošenko.

K pětiletému chlapci, který je v Maroku od úterý ve 32metrové studni, se blíží záchrana

4. února 2022 14:26
Aktualizováno

Záchranáři, kteří se od úterního večera snaží dostat k pětiletému chlapci, jenž spadl na severu Maroka do úzké studny hluboké 32 metrů, se dostali do blízkosti dítěte. V pátek to oznámila marocká tisková agentura MAP. Kvůli úzkému průměru studně nelze malé dítě vyzvednout přímo nahoru. Těžká technika proto vyhloubila jinou šachtu a nyní se začala kopat horizontální chodba. Ta má umožnit dostat se přímo k chlapci.

Už dnes ve 20:15 začíná nový seriál ZOO s Evou Burešovou. Předtím si užijete Slunečnou

10. ledna 2022 13:31

Diváci televize Prima se konečně dočkali a ve čtvrtek od 20:15 hodin se na Primě mohou těšit na první díl nového rodinného seriálu ZOO. V hlavních rolích se představí oblíbené hvězdy jako Eva Burešová, Štěpán Benoni, Veronika Freimanová či Pavla Tomicová. Objeví se i nové tváře. Tím ale novinky ani překvapení nekončí. Stejně jako každý čtvrtek totiž mohou diváci sledovat také svoji oblíbenou Slunečnou.