CNN Prima News vysílání

vysílání

Výpis příspěvků ke štítku „vysílání“

Úspěšné září skupiny Prima. Diváky oslovil volební speciál i nový seriál Pod hladinou

Mediální skupina Prima v 39. týdnu zvítězila v celodenním vysílání u cílové skupiny 15+ se share 29,83 %. Stanice Prima zaznamenala svůj třetí nejlepší týden od roku 2022 a čtyřikrát se stala vítězem večera u nezpravodajských pořadů. Úspěch mělo i slovenské volební studio CNN Prima NEWS. Seriál Pod hladinou přilákal více než milion diváků a dařilo se i Prima KRIMI.

Sledujte Showtime: Eva Perkausová exkluzivně prozradí pohlaví druhého miminka

Zpráva o druhém těhotenství oblíbené moderátorky CNN Prima NEWS Evy Perkausové byla pro řadu lidí nečekaná. Už v neděli 1. října si navíc krásná brzy dvojnásobná maminka připravila další překvapení – ve vysílání pořadu Showtime od 19:59 exkluzivně prozradí, zda čeká holčičku, nebo druhého chlapečka. Už dříve se v rozhovoru svěřila, že by si vnitřně přála mít chlapce a dívku. „Ale i kdyby to byl chlapeček, tak to budou takoví mí dva kluci,“ sdělila tehdy. Nyní se s manželem podělí o „svůj moment“.

Od maskérny po vysílání. Eva Perkausová a Petr Suchoň odhalili zákulisí moderování zpráv

Je 18:55, na CNN Prima NEWS a Primě začínají Hlavní zprávy a ve studiu diváky vítají moderátoři Eva Perkausová a Petr Suchoň. Typická podvečerní scéna v mnoha obývacích pokojích po celém Česku. Jenže těch zhruba 40 minut na obrazovce je jen část práce obou moderátorů. Co tomu všemu předchází? Na to se zaměřila jejich kolegyně Daniela Révai v novém seriálu, který ukazuje, co dělají jednotliví lidé v televizi. Diváky pak bere na místa, kam se jinak nikdo nedostane.

Pohádkový seriál plný romantiky i detektivky. Co nového divákům přinese podzim na Primě?

Skupina Prima na podzim představí hned pět nových seriálů, nabídne ale i pokračování těch nejúspěšnějších. Hlavním tahákem je dvanáctidílný pohádkový příběh s dobrým koncem Eliška a Damián, který startuje již v sobotu 2. září. Středeční večery budou zasvěceny žánru krimi a detektivka. Od středy 30. srpna uvidí diváci osmidílný seriál Pod hladinou z prostředí potápěčů a poříční policie, na konci října naváže pokračování úspěšného seriálu s Vojtou Kotkem v hlavní roli, Einstein 2. Úterní a čtvrteční večery budou tradičně patřit ZOO. Streamovací platforma prima+ uvede koprodukční minisérii Na vlnách Jadranu, rodinnou komedii ze školního prostředí Malá velká liga a ztřeštěný komediální seriál Banáni, který karikuje nedávnou kauzu o netradiční zásilce kokainu schované v bedně banánů.

Prima slaví 30. narozeniny: Ušli jsme dlouhou cestu, říká Singer. Na co se můžete těšit?

Prima slaví 30 let, díky zrodu CNN Prima NEWS před třemi lety skupina vykročila i na pole kontinuálního zpravodajství. Podle generálního ředitele televize Prima Marka Singra byl ale rozjezd kanálu velmi náročný. „Zvenku to možná vypadá, že udělat zpravodajskou stanici znamená roztáhnout zprávy, ale je to úplně jiné zvíře,“ uvedl v Novém dni. Televizi, které se daří stále lépe, popřál dalších minimálně 60 let.

Sledujte speciál CNN Prima NEWS k úspornému balíčku: Koho vládní změny zasáhnou nejvíce?

Vláda Petra Fialy (ODS) již ve čtvrtek 11. května představila svůj úsporný balíček a důchodovou reformu. Kde a komu bude škrtat nejvíce a změní se věková hranice pro odchod do důchodu? Ve speciálním vysílání na CNN Prima NEWS od 9:00 změny hodnotí experti i politici. Sledujte také tiskovou konferenci, na níž premiér s ministry balíček představí, a to živě na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Královský týden korunovala CNN Prima NEWS rekordním sharem. Diváci ocenili velkolepé pokrytí

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS má za sebou mimořádně úspěšné speciální vysílání ke korunovaci britského krále Karla III. Sobotní speciál přitáhl diváky nejen k televizním obrazovkám, ale také k webu CNNPrima.cz a sociálním sítím. Celodenní sobotní share stanice se po započtení odložené sledovanosti dostal na zatím rekordní hodnotu 5,69 % a web CNNPrima.cz za prodloužený víkend zaznamenal přes 4,5 milionu zobrazených stránek a 2,5 milionu zhlédnutí videí. Na sociálních sítích CNN Prima NEWS oslovila 1 754 704 lidí.