CNN Prima News výslech

výslech

Výpis příspěvků ke štítku „výslech“

Posun v případu vyvraždění rodiny z Kostelce: Policie vyslechla jedinou přeživší

15. června 2022 15:27

Kriminalisté v případu trojnásobné vraždy v Kostelci na Hané na Prostějovsku vyslechli dívku, která jako jediná přežila na konci dubna likvidaci členů své rodiny. Případ je podle krajského policejního mluvčího Libora Hejtmana ve fázi vyšetřování, rozhodující budou pro kriminalisty také závěry znaleckých posudků z oboru psychiatrie a psychologie. Vyšetřování potrvá ještě několik měsíců. Z vraždy svého bratra, sestry a otce je obviněn 29letý muž. Je ve vazbě, hrozí mu až výjimečný trest.

Hodinové výslechy, pak deportace na Sibiř. Jak Putin nakládá s ukrajinskými uprchlíky?

13. dubna 2022 09:59

Rusové na rozkaz prezidenta Vladimira Putina přesouvají desetitisíce ukrajinských uprchlíků do nejodlehlejších koutů Ruska. S odkazem na kremelské dokumenty to uvedl web Daily Mail. Téměř 100 tisíc Ukrajinců z válečných zón má být přepraveno na Sibiř, Dálný východ či na ostrov Sachalin. Deportacím prý předcházejí několikahodinové výslechy běženců i nucené podepisování propagandistických prohlášení.

Ukrajinci sestřelili „Putinovo eso“. Známý pilot se fotil i s Asadem, teď ho čeká výslech

5. března 2022 21:11

Ukrajinci hlásí další významný úspěch. Tentokrát především po morální stránce. Armádě se totiž údajně podařilo sestřelit a zajmout jednoho z elitních ruských pilotů, který se angažoval už během konfliktu v Sýrii. Major Krasnojarcev, jak pilota identifikovala ukrajinská tajná služba, se měl těšit jak přízni Vladimira Putina, tak i syrského prezidenta Bašára Asada. Dokládat to mají fotografie zveřejněné Ukrajinci.

Trumpovy děti předvolala k výslechu kvůli daňovým únikům newyorská prokuratura

3. ledna 2022 22:18

Generální prokurátorka amerického státu New York předvolala k výslechu dvě nejstarší děti exprezidenta Donalda Trumpa, Donalda mladšího a Ivanku. Obsílka souvisí s vyšetřováním možných daňových úniků v rodinné firmě bývalého šéfa Bílého domu The Trump Organization. Prokuratura podle informací New York Times doručila obsílky Donaldu mladšímu a Ivance na začátku prosince společně s předvoláním pro samotného exprezidenta Trumpa.

V babyboxu uvízl 20letý muž. Policii nedokázal vysvětlit, jak se tam dostal

31. října 2021 17:22

Velké překvapení čekalo řádové sestry v polské Vratislavi v noci z pátku na sobotu. V místním babyboxu totiž našly 20letého muže. Vyprošťovat ho odtamtud museli policisté ve spolupráci s hasiči. Mladík poté putoval rovnou na záchytnou stanici. Byl totiž tak opilý, že hlídce nedokázal vysvětlit, proč do babyboxu vůbec lezl. Policisté ho chtějí vyslechnout znovu, až vystřízliví.

Vyražené zuby a škrcení klíčenkou? V případu napadení školáka ve Štětí nastal zvrat

4. října 2021 13:22

Téměř měsíc se policie zabývala brutálním napadení 11letého Štěpána ze základní školy ve Štětí na Litoměřicku. Spolužáci měli chlapci vyrazit dva zuby, jedna z dívek jej měla škrtit šňůrkou od klíčů. Policie nyní zveřejnila výsledek vyšetřování. Po důkladném prověření došli k závěru, že ohlášené napadení ve skutečnosti nebylo tak vážné, jak chlapec tvrdil.