reklama
CNN Prima News výslech

výslech

Výpis příspěvků ke štítku „výslech“

Trumpovy děti předvolala k výslechu kvůli daňovým únikům newyorská prokuratura

3. ledna 2022 22:18

Generální prokurátorka amerického státu New York předvolala k výslechu dvě nejstarší děti exprezidenta Donalda Trumpa, Donalda mladšího a Ivanku. Obsílka souvisí s vyšetřováním možných daňových úniků v rodinné firmě bývalého šéfa Bílého domu The Trump Organization. Prokuratura podle informací New York Times doručila obsílky Donaldu mladšímu a Ivance na začátku prosince společně s předvoláním pro samotného exprezidenta Trumpa.

V babyboxu uvízl 20letý muž. Policii nedokázal vysvětlit, jak se tam dostal

31. října 2021 17:22

Velké překvapení čekalo řádové sestry v polské Vratislavi v noci z pátku na sobotu. V místním babyboxu totiž našly 20letého muže. Vyprošťovat ho odtamtud museli policisté ve spolupráci s hasiči. Mladík poté putoval rovnou na záchytnou stanici. Byl totiž tak opilý, že hlídce nedokázal vysvětlit, proč do babyboxu vůbec lezl. Policisté ho chtějí vyslechnout znovu, až vystřízliví.

Vyražené zuby a škrcení klíčenkou? V případu napadení školáka ve Štětí nastal zvrat

4. října 2021 13:22

Téměř měsíc se policie zabývala brutálním napadení 11letého Štěpána ze základní školy ve Štětí na Litoměřicku. Spolužáci měli chlapci vyrazit dva zuby, jedna z dívek jej měla škrtit šňůrkou od klíčů. Policie nyní zveřejnila výsledek vyšetřování. Po důkladném prověření došli k závěru, že ohlášené napadení ve skutečnosti nebylo tak vážné, jak chlapec tvrdil.

Babiš ml. vypovídal na policii o Krymu. Zda na otce podal trestní oznámení, odmítl říct

9. září 2021 10:26
Aktualizováno

Syn premiéra Andreje Babiše (ANO) vypovídal ve čtvrtek odpoledne na policejní služebně v centru Prahy o svém údajném únosu na Krym. Další postup nechce zatím zveřejnit, ani to, zda na otce podal trestní oznámení. Dopoledne novinářům řekl, že se nemá čeho bát, protože on je ten, kdo byl poškozen. Babiš mladší dlouhodobě tvrdí, že ho na Krym nechal v roce 2017 proti jeho vůli odvézt otec, a to proto, aby mu znemožnil vypovídat v dotační kauze Čapí hnízdo.

Vyšetřování kauzy Čapí hnízdo pokračuje. Doplnit ho mají především výslechy svědků

31. srpna 2021 11:22

Státní zástupce Jaroslav Šaroch v úterý vrátil případ kolem padesátimilionové dotace na stavbu farmy Čapí hnízdo policii k doplnění vyšetřování. V tiskové zprávě to uvedl mluvčí pražského městského státního zastupitelství Aleš Cimbala. Důvodem jsou podle něj nové informace, které se objevily poté, co policie na konci května ukončila vyšetřování.

Můj muž plánuje autonehodu, Camilla je návnada. Našla se záhadná poznámka psaná Dianou

31. srpna 2021 07:26

Přestože od smrti princezny Diany letos uplyne už čtyřiadvacet let, na povrch stále vyplouvají nové skutečnosti. S těmi nejnovějšími, které veřejnost doslova šokovaly, přišel britský Daily Mail. Britská policie v souvislosti s jejím úmrtím vyslýchala i jejího někdejšího chotě prince Charlese. Objevila totiž závažnou zprávu, kterou princezna napsala těsně před svou smrtí. Co v ní stálo? A jak na obvinění reagoval britský monarcha?

Mašín na gestapu mluvil. Váhal jsem ale, zda objev zveřejnit, říká historik

4. července 2021 16:14

O možná nejslavnějším českém odbojáři Josefu Mašínovi se až do letošního roku soudilo, že po zatčení v květnu 1941 na gestapu nikdy nepromluvil. Historik Jan B. Uhlíř ale v květnovému článku pro CNN Prima NEWS zveřejnil část výslechových protokolů, které odbojář podepsal. Text vyvolal bouřlivý ohlas, o Mašínovi se teď rozvíjí nová veřejná diskuse a článek dokonce vedl i ke změně Mašínova hesla na Wikipedii.

reklama