reklama
CNN Prima News wellness

wellness

Výpis příspěvků ke štítku „wellness“

Soutěžte se Showtimem o pobyt pro dva ve Spa Aphrodite Rajecké Teplice

Showtime společně se sponzorem mají pro vás připravené dvě noci pro dvě osoby ve Spa Aphrodite Rajecké Teplice na Slovensku. Součástí balíčku jsou kromě ubytování s polopenzí v Aphrodite Palace také volné vstupy do termálních bazénů, fitness nebo saunového světa Natural Spa včetně saunových rituálů. To vše v hodnotě více než 600 euro. Co proto udělat? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pak už stačí počkat a mít trochu toho štěstíčka.

PŘEHLEDNĚ: Nejen restaurace, ale i sport a wellness. Co všechno se od pondělí mění?

Vláda kvůli rozsudkům Nejvyššího správního soudu (NSS) uspíší rozvolňování protikoronavirových opatření. Změny se budou od pondělí týkat především vnitřních prostor, a to například restaurací, barů a klubů či sportovišť. Navýší se také počet účastníků na různých kulturních akcích. Změny se dotknou ale i cestování. Přinášíme přehled pravidel, která se od pondělí 31. května mění.

Vláda plánuje rozvolněné léto: Kdy odložíme respirátory a budeme sportovat bez omezení?

Vláda v pondělí informovala o dalším rozvolnění restrikcí od 31. května. Redakce MF DNES má údajně k dispozici vládní materiál, v němž jsou nastíněny další plány na léto a začátek podzimu: S otevřením vnitřních prostor restaurací bychom mohli částečně sundat respirátory, v červenci by otevřely taneční kluby a od srpna bychom bez omezení sportovali či navštěvovali wellness.

Zoufalí provozovatelé chtěli v pondělí otevřít. Kvůli vládě museli změnit plány

Neprodloužení nouzového stavu Poslaneckou sněmovnou dalo minulý týden naději některým provozovatelům, kteří věřili, že by mohli v pondělí otevřít. Týkalo se to například sportovišť, skiareálů či wellness. Přestože se pustili do příprav a své zákazníky upozorňovali, že skutečně otevřou, vláda jim nakonec jen pár hodin předtím veškeré plány překazila.

reklama