CNN Prima News Yoko Ono

Yoko Ono

Výpis příspěvků ke štítku „Yoko Ono“

Brilantní, nekompromisní a zatraceně epická bytost. Módní ikony truchlí za Westwoodovou

Ve čtvrtek 29. prosince přišel svět hned o dvě ikony. Sportovní nadšence zasáhla smrt legendárního Pelého, svět módy naopak oplakával královnu punku Vivienne Westwoodovou. Britská módní návrhářka patřila mezi nekonvenční průkopníky, její modely nejvíce proslavila skupina Sex Pistols. Vzpomínku na ikonickou ženu sdílely nejen hvězdy přehlídkových mol, ale také osobnosti stříbrného plátna.

Sledujte ZÁZNAM Co Čech, to politik! s grafikem TMBK: Kreslí se lépe Babiš, nebo Fiala?

Hosty úterního pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS budou umělci, kteří nesledují předvolební dění jen z gauče. Česká politika jim je inspirací pro ostré glosy, kresby či komentáře. Pozvání do debaty s moderátorem Petrem Suchoněm přijali populární stand-up komička Adéla Elbel, fenomén sociálních sítí Tomáš Břínek známý pod zkratkou TMBK a karikaturista Štěpán Mareš. Speciální předvolební vysílání startuje v 18:00.

Před 50 lety se rozpadli Beatles. Může za to ‚‚zlověstná čarodějnice“ Yoko Ono?

Příběh legendární britské kapely Beatles se začal psát koncem 50. let v Liverpoolu, kde John Lennon založil skupinu The Quarrymen. Pod názvem The Beatles začali hudebníci vystupovat v roce 1960 a o dva roky později se složení kapely definitivně dotvořilo do podoby John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Liverpoolská čtveřice dosáhla snad všech myslitelných úspěchů. Dobývali dívčí srdce i žebříčky světových hitparád a svým stylem určovali trendy své doby. Před 50 lety, 10. dubna 1970, se ale v tisku objevila šokující zpráva Paula McCartneyho o tom, že ze skupiny odchází. Beatles se tak rozpadli.

Před 50 lety se rozpadli Beatles. Může za to ‚‚zlověstná čarodějnice“ Yoko Ono?

Příběh legendární britské kapely Beatles se začal psát koncem 50. let v Liverpoolu, kde John Lennon založil skupinu The Quarrymen. Pod názvem The Beatles začali hudebníci vystupovat v roce 1960 a o dva roky později se složení kapely definitivně dotvořilo do podoby John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Liverpoolská čtveřice dosáhla snad všech myslitelných úspěchů. Dobývali dívčí srdce i žebříčky světových hitparád a svým stylem určovali trendy své

Deník s posledním zápisem před smrtí či lenonky. Policie objevila přes 100 ukradených předmětů Johna Lennona

Berlínská policie má za sebou úspěšnou akci. V pondělí se jí podařilo nalézt velké množství osobních věcí, které patřily legendárnímu členovi skupiny The Beatles Johnu Lennonovi. Mezi zhruba stovkou ukradených předmětů, byly proslulé brýle „lenonky“, deníky, ale také tabatěrka. Z krádeže byl zatím obviněn jeden muž, vyšetřování i nadále pokračuje.