reklama

Za potvrzení o vakcinaci proti covidu dostanete joint. Podnik v USA tím děkuje lidem

Speciální akcí se jedna z největších prodejen marihuany v Michiganu rozhodla motivovat lidi a hlavně poděkovat těm, kteří se nechali očkovat proti covidu. Podnik The Greenhouse Walled Lake do konce února nabízí za předložení potvrzení o vakcinaci proti nemoci COVID-19 ubalený joint zdarma.

reklama

Celý projekt je jakousi formou poděkování lidem za to, že pomáhají zastavit šíření koronaviru v USA. „Všichni jsme ve stresu, ale vakcína by mohla tuto pandemii ukončit. Proto chceme odměnit lidi, kteří se nechali dobrovolně vakcínou naočkovat,“ uvedl majitel podniku Jerry Millen pro CNN.

K tématu

Na svých facebookových stránkách podnik dodal, že všichni mají stejný cíl, a to ukončit koronavirovou pandemii. Celá akce s název Pot for Shots, tedy „Tráva za vakcínu“, byla spuštěna 22. ledna a potrvá až do 28. února. „Naším cílem je zvýšit povědomí o důležitosti očkování proti nemoci COVID-19. Jako komunita bojujeme proti této hrozné pandemii,“ pokračoval Millen.

Majitel podniku však připustil, že uvažuje i o prodloužení termínu akce, pokud se do konce února nenaočkuje dostatek lidí. „Podporujeme svobodnou volbu. Každý si vybírá, co bude dělat. Je ale důležité, aby lidé přijali bezpečností opatření k zastavení pandemie tím, že zůstanou doma a budou nosit roušku, nebo že se nechají naočkovat,“ řekl Millen.

Ve státu Michigan jsou prodej a rekreační užívání marihuany legálně povoleny od roku 2018. Podle Millena se podnik také snaží podpořit bezpečné a odpovědné užívání marihuany. „Doufáme, že vakcinace je začátek konce této zákeřné pandemie,“ dodal Millen.

K tématu

Tagy: marihuana očkování poděkování prodejna Michigan joint USA koronavirus COVID-19 motivace The Greenhouse Walled Lake

Další hlavní zprávy

Žena, která krotí lumpy a fotbalové chuligány: Musíte si věřit, ale mít i pokoru
Za sobotu přibylo 74 případů covidu, nejméně od poloviny loňského července
Lukaku věnoval svůj gól Eriksenovi. Buď silný, miluju tě, vzkázal mu během oslavy gólu
reklama
reklama
S Libuší Šafránkovou se rozloučí i veřejnost. Pohřeb se státními poctami rodina odmítla

Kultura

Domácí zpravodajství

Bulánci slaví. Na návrat kultovní české hry se sešlo přes šest milionů korun
Podvodníci úspěšně kradou lidem peníze z účtů. Používají SMS zprávy jako od banky
Další články
reklama
reklama