reklama

Za potvrzení o vakcinaci proti covidu dostanete joint. Podnik v USA tím děkuje lidem

Speciální akcí se jedna z největších prodejen marihuany v Michiganu rozhodla motivovat lidi a hlavně poděkovat těm, kteří se nechali očkovat proti covidu. Podnik The Greenhouse Walled Lake do konce února nabízí za předložení potvrzení o vakcinaci proti nemoci COVID-19 ubalený joint zdarma.

reklama

Celý projekt je jakousi formou poděkování lidem za to, že pomáhají zastavit šíření koronaviru v USA. „Všichni jsme ve stresu, ale vakcína by mohla tuto pandemii ukončit. Proto chceme odměnit lidi, kteří se nechali dobrovolně vakcínou naočkovat,“ uvedl majitel podniku Jerry Millen pro CNN.

K tématu

Na svých facebookových stránkách podnik dodal, že všichni mají stejný cíl, a to ukončit koronavirovou pandemii. Celá akce s název Pot for Shots, tedy „Tráva za vakcínu“, byla spuštěna 22. ledna a potrvá až do 28. února. „Naším cílem je zvýšit povědomí o důležitosti očkování proti nemoci COVID-19. Jako komunita bojujeme proti této hrozné pandemii,“ pokračoval Millen.

Majitel podniku však připustil, že uvažuje i o prodloužení termínu akce, pokud se do konce února nenaočkuje dostatek lidí. „Podporujeme svobodnou volbu. Každý si vybírá, co bude dělat. Je ale důležité, aby lidé přijali bezpečností opatření k zastavení pandemie tím, že zůstanou doma a budou nosit roušku, nebo že se nechají naočkovat,“ řekl Millen.

Ve státu Michigan jsou prodej a rekreační užívání marihuany legálně povoleny od roku 2018. Podle Millena se podnik také snaží podpořit bezpečné a odpovědné užívání marihuany. „Doufáme, že vakcinace je začátek konce této zákeřné pandemie,“ dodal Millen.

K tématu

Tagy: marihuana očkování poděkování prodejna Michigan joint USA koronavirus COVID-19 motivace The Greenhouse Walled Lake

Další hlavní zprávy

Nouzový stav

Babiš: Když lockdown nezabere, zpřísníme na Velikonoce. Vláda projedná zavření hranic

Babiš: Když lockdown nezabere, zpřísníme na Velikonoce. Vláda projedná zavření hranic

Pokud třítýdenní lockdown dostatečně nezlepší koronavirovou situaci v Česku, jsou ve hře přísná opatření na Velikonoce. Pro CNN Prima NEWS to v neděli uvedl premiér Andrej Babiš (ANO). Podle něj by mohly být restrikce, které platí od pondělí, ještě tvrdší. Babiš zároveň nevyloučil zavření českých hranic, před páteční tiskovou konferencí, na které nová nařízení oznamoval, prý jeho kabinet ne vše správně domyslel.

Andrej Babiš

Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Babišová

Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Babišová

Manželka premiéra Andreje Babiše (ANO) Monika se prý rozplakala po slovech svého muže, že kdosi chtěl zastřelit členy jeho rodiny. Ministerský předseda to uvedl v pořadu Partie Terezie Tománkové CNN Prima NEWS. Premiér v neděli ve vysílání CNN Prima NEWS prohlásil, že kvůli hrozbě manželku poslal mimo republiku, konkrétně do Dubaje, navzdory doporučením ministerstva zahraničí necestovat. Jeho žena webu Blesk zprávy sdělila, že se kvůli tomu „klepe“ a nic o tom nevěděla.

Na poslední chvíli velká změna. Ledecká vynechá mistrovství světa ve snowboardingu
Zeman: Že covid vychcípá v létě? Ať zrůdní pseudoodborníci typu Pekové zalezou pod zem
reklama
reklama
Babiš: Chtěli nás zastřelit, tak jsem vyhnal ženu do Dubaje. O ničem nevěděla

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

Šmucler: S rouškami se to přehánělo. Zachrání nás očkování seniorů a promořenost
Registr očkování se nově otevírá lidem nad sedmdesát let. Prioritu má vyšší věk
Šéf Senátu: Část mzdy lidí na home office by mohli dostat potřebnější. Musíme se podělit
Další články
reklama
reklama