reklama
CNN Prima News poděkování

poděkování

Výpis příspěvků ke štítku „poděkování“

Máte rakovinu, varovala fanynka kustoda a zachránila mu život. Dočkala se dojemného setkání

2. ledna 2022 19:32

NHL žije velkým příběhem. Tentokrát ale nejde o hattrick mladíčka nebo důležitý zákrok brankáře vteřinu před koncem zápasu, nýbrž o záchranu života. A to hodně neobvyklým způsobem. Postarala se o ni fanynka Seattlu, která během utkání upozornila kustoda Vancouveru, že má zřejmě rakovinu. Varování se později ukázalo jako opodstatněné a muž nyní zachránkyni osobně poděkoval.

Hrdinové jižní Moravy: 11letého chlapce za pomoc ocenili i hasiči. Jsem šťastný, dojal se

7. července 2021 18:10

Na jižní Moravě dál pokračují odklízecí práce po ničivém tornádu. S likvidací škod pomáhají nejen hasiči, ale také sousedé či lidé z jiných měst. Mezi dobrovolníky se zařadil i 11letý Dominik Glos, který si navíc od hasičů vysloužil poděkování, dva dny s nimi totiž v Mikulčicích demoloval dům. „Rád bourám, jednou bych chtěl být hasičem,“ uvedl pro redakci CNN Prima NEWS chlapec.

Kulhánek poděkoval Slovensku za vyhoštění ruských diplomatů. V nouzi poznáš přítele, řekl

28. dubna 2021 13:25

Český ministr zahraničí Jakub Kulhánek při středeční návštěvě Bratislavy poděkoval Slovensku za solidaritu v souvislosti s vyhoštěním ruských diplomatů po důvodném podezření Česka týkajícím se podílu příslušníků ruské vojenské tajné služby GRU na explozích muničního areálu ve Vrběticích před více než šesti lety. Kulhánek to řekl po schůzce se svým slovenským kolegou Ivanem Korčokem.

Lábus rozváží pizzu, Čermák mete chodníky. Nová píseň vzdává hold zdravotníkům

16. února 2021 15:26

Desítky českých osobností v klipu k písni Hippokratova armáda vzdávají hold zdravotníkům. Song se rozhodl nazpívat herec a muzikant Igor Orozovič spolu s kolegou Vladimírem Javorským. V šotu, který má být poděkováním lékařům a zdravotním sestrám za jejich nasazení v boji proti koronaviru, hraje Jiří Lábus poslíčka a třeba Iva Janžurová zase pošťačku.

Nadace a filmaři děkují českým zdravotníkům spotem, ze kterého vás zamrazí

19. prosince 2020 13:35

Za poděkováním v podobě televizního spotu určeného českým zdravotníkům za jejich práci a nasazení stojí nadační fond Vita et Futura a filmaři z Impresa Films. Na vzniku více jak minutového videa s názvem „Děkujeme českým zdravotníkům“ se podílela i IV. interní klinika Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, která spot sdílela na svém facebookovém účtu.

reklama