CNN Prima News poděkování

poděkování

Výpis příspěvků ke štítku „poděkování“

Hledá se neznámý hrdina: Riskoval život, aby zachránil seniora z kolejiště v Říčanech

17. prosince 2022 13:30

Od tragédie je dělily vteřiny, přesto neváhali nasadit vlastní život, aby zachránili 90letého muže z kolejiště v Říčanech. To je příběh dvou hrdinů ze 14. prosince, po nichž pátrá dcera seniora, aby jim osobně poděkovala. Slečnu se již podařilo najít, o muži, který jí s vyproštěním muže z kolejiště pomáhal, však informace nemá. Poděkovat chtějí i zástupci města.

Dojemné gesto Margity. Zdravotníkům poděkoval koncertem, sestřičky neudržely slzy

8. prosince 2022 21:15

V srpnu slíbil Štefan Margita lékařům a sestřičkám z Ústavu hematologie a krevní transfuze (ÚHKT) na Karlově náměstí, že pro ně uspořádá v prosinci koncert. Chtěl tím vyjádřit poděkování za péči, kterou věnovali jeho nemocné manželce Haně Zagorové. Svůj slib operní pěvec dodržel a pozval je na své vystoupení, které uspořádal v kostele svatého Štěpána na pražské Malé Straně.

Dojatá Perkausová se rozloučila s diváky. Šebrle jí poděkoval za krásné, ale i perné chvíle

11. listopadu 2022 20:27

O dojemné chvíle se ve vysílání Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS v pátek 11. listopadu postaral Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová. Moderátorka se totiž na čas loučí s televizními diváky, neboť ji čeká nová životní role. Od svého kolegy dostala nastávající maminka krásný pugét květin, nechyběla ani slova díků. Dojatá Perkausová následně divákům slíbila, že se brzy na obrazovky vrátí.

Putin se poprvé od vstupu svých vojsk na Ukrajinu ukázal na veřejnosti. Mluvil s dělníky

27. února 2022 22:26

Poslední čtyři dny kompletně změnily celý svět. Ruský prezident Vladimir Putin totiž vyslal na Ukrajinu v rámci „mírové mise“ armádu a rozpoutal válku v Evropě. Teď se Putin poprvé po oznámení této mise objevil na veřejnosti. Mluvil s dělníky na stavbě území výzkumného a výrobního centra M. V. Chruničeva a během projevu jim poděkoval.

Máte rakovinu, varovala fanynka kustoda a zachránila mu život. Dočkala se dojemného setkání

2. ledna 2022 19:32

NHL žije velkým příběhem. Tentokrát ale nejde o hattrick mladíčka nebo důležitý zákrok brankáře vteřinu před koncem zápasu, nýbrž o záchranu života. A to hodně neobvyklým způsobem. Postarala se o ni fanynka Seattlu, která během utkání upozornila kustoda Vancouveru, že má zřejmě rakovinu. Varování se později ukázalo jako opodstatněné a muž nyní zachránkyni osobně poděkoval.

Hrdinové jižní Moravy: 11letého chlapce za pomoc ocenili i hasiči. Jsem šťastný, dojal se

7. července 2021 18:10

Na jižní Moravě dál pokračují odklízecí práce po ničivém tornádu. S likvidací škod pomáhají nejen hasiči, ale také sousedé či lidé z jiných měst. Mezi dobrovolníky se zařadil i 11letý Dominik Glos, který si navíc od hasičů vysloužil poděkování, dva dny s nimi totiž v Mikulčicích demoloval dům. „Rád bourám, jednou bych chtěl být hasičem,“ uvedl pro redakci CNN Prima NEWS chlapec.