CNN Prima News poděkování

poděkování

Výpis příspěvků ke štítku „poděkování“

Martínkovi pomohla celá republika, v čele však stála Leitgeb. Rodiče jí poslali dojemnou SMS

Hranice 100 milionů korun pro dvouletého Martínka, který trpí syndromem AADC, byla pokořena za několik málo dnů. Finální částka se po sečtení plateb dokonce vyhoupla na zhruba 150 milionů korun. Ačkoliv se do záchrany malého chlapce zapojil snad celý národ, jedna osoba vyčnívala – zpěvačka a herečka Nikol Leitgeb. Právě jí poslali šokovaní rodiče dojemnou SMS.

Nikdy nezapomeneme. Kyjev poděkoval Česku za pomoc, zmínil srpen 68 i Havla s Krylem

Děkujeme, nikdy nezapomene. České republice to ve speciálním videu vzkázalo kyjevské vedení. Ukrajina, která se přesně rok a půl nepřetržitě brání ruské invazi, u příležitosti vlastního Dne nezávislosti rozesílá děkovné vzkazy svým spojencům a podporovatelům. U Česka Ukrajinci vedle současné vojenské pomoci zmínili i sovětskou okupaci z roku 1968, Václava Havla či Karla Kryla.

Příběh zesnulého záchranáře Aleše dojal Česko. Díky dárcům rodina zůstane v milovaném domově

Zhruba čtvrt roku. Přesně tolik času Čechům stačilo k tomu, aby na stránkách Znesnáze21 vybrali cílovou částku pro rodinu zesnulého záchranáře Aleše Bendy. Milovaný kolega, kamarád, otec a manžel zemřel náhle 10. prosince 2022. Zanechal po sobě početnou rodinu, která díky štědrosti dárců může zůstat ve svém domě, který se pojí se šťastnými vzpomínkami. Těm, kteří pomohli, poslali pozůstalí i kolegové dojemný vzkaz.

Orlando, je důležité nezavírat oči. Pavel chválil hollywoodskou hvězdu, řešili spolu Ukrajinu

Orlando, pokračuj v tom, co děláš. Tímto vzkazem poděkoval prezident Petr Pavel hollywoodskému herci a vyslanci UNICEF Orlandu Bloomovi, s nímž se sešel ve středu. Dvojice spolu hovořila zejména o dopadech války na Ukrajině na děti. Prezident zdůraznil, že je důležité „nezavírat oči před válečnými zločiny páchanými na ukrajinských dětech“.

Hledá se neznámý hrdina: Riskoval život, aby zachránil seniora z kolejiště v Říčanech

Od tragédie je dělily vteřiny, přesto neváhali nasadit vlastní život, aby zachránili 90letého muže z kolejiště v Říčanech. To je příběh dvou hrdinů ze 14. prosince, po nichž pátrá dcera seniora, aby jim osobně poděkovala. Slečnu se již podařilo najít, o muži, který jí s vyproštěním muže z kolejiště pomáhal, však informace nemá. Poděkovat chtějí i zástupci města.

Dojemné gesto Margity. Zdravotníkům poděkoval koncertem, sestřičky neudržely slzy

V srpnu slíbil Štefan Margita lékařům a sestřičkám z Ústavu hematologie a krevní transfuze (ÚHKT) na Karlově náměstí, že pro ně uspořádá v prosinci koncert. Chtěl tím vyjádřit poděkování za péči, kterou věnovali jeho nemocné manželce Haně Zagorové. Svůj slib operní pěvec dodržel a pozval je na své vystoupení, které uspořádal v kostele svatého Štěpána na pražské Malé Straně.

Dojatá Perkausová se rozloučila s diváky. Šebrle jí poděkoval za krásné, ale i perné chvíle

O dojemné chvíle se ve vysílání Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS v pátek 11. listopadu postaral Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová. Moderátorka se totiž na čas loučí s televizními diváky, neboť ji čeká nová životní role. Od svého kolegy dostala nastávající maminka krásný pugét květin, nechyběla ani slova díků. Dojatá Perkausová následně divákům slíbila, že se brzy na obrazovky vrátí.