CNN Prima News zabavení

zabavení

Výpis příspěvků ke štítku „zabavení“

Vibrátory nebo venušiny kuličky. Stát nabídne stovky erotických pomůcek s výraznou slevou

28. srpna 2022 07:19

Stovky erotických pomůcek nabídne kuriózní aukce zabavených předmětů pod hlavičkou Finanční správy. Ve výčtu dražených položek nechybí například anální šperky, vibrátory či venušiny kuličky. Celková hodnota zabavených erotických hraček činí podle úředníků více než 400 tisíc korun, vyvolávací cena za všechny položky ovšem začne už na 144 tisících. Dražba by se měla spustit příští pondělí.

Itálie zabavila luxusní Šeherezádu. Majitel „Putinovy jachty“ má vazby na ruskou vládu

7. května 2022 09:29

Itálie zabavila luxusní jachtu Šeherezáda, o které se spekulovalo, že patří ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi. V pátek večer to uvedlo místní ministerstvo financí. Přes 140 metrů dlouhé plavidlo se nacházelo na údržbě v jednom přístavu v Toskánsku. Podle ministerstva má majitel lodi vazby na prominentního představitele ruské vlády, uvedla agentura Reuters.

Zdrogovaná žena bez řidičáku sedla za volant. Mám covid, řekla policejní hlídce

7. května 2021 17:51

Řidičku, která porušila snad vše, co mohla, stíhají policisté v České Lípě. Za volant sedla bez řidičáku, pod vlivem drog a v době, kdy měla být doma v izolaci kvůli pozitivnímu testu na covid. Policisté si jí navíc všimli, když projela křižovatku na červenou. Teď jí hrozí vězení a navíc už přišla o auto, které jí policisté zabavili.

Muž chtěl odcestovat se svým krokodýlem do tepla. Policie mazlíčka zabavila

11. října 2020 09:01
Aktualizováno

S netradičním dotazem přišel na ruskou policejní stanici ve Vologodské oblasti tamní obyvatel. Chtěl požádat o povolení odcestovat do letoviska Soči. Když se ho strážníci zeptali, proč chce zrovna na pobřeží Černého moře, muž odpověděl, že „jeho kamarádovi je zima“, otevřel tašku a z ní vylezl dvoumetrový krokodýl. O všem informoval vládní deník Rossijskaja gazeta.