Záběry zběsilé honičky v Brně: Řidič byl pod vlivem pervitinu, policie musela pohrozit zbraní

Zběsilá honička v Brně

Šofér v Brně zběsilou jízdou ohrožoval účastníky silničního provozu

Více než 30 kilometrů pronásledovali policisté řidiče, který nezastavil, když ho chtěli zkontrolovat. Z Brna se dostal na Vyškovsko, následně skončil v policejní cele. Policisté hledají svědky a také účastníky silničního provozu, které šofér jízdou ohrozil. Na webu policie o tom v úterý informoval mluvčí Bohumil Malášek.

Policisté chtěli v brněnské ulici Tuřanka v minulém týdnu zkontrolovat osobní vůz VW Passat, řidič ale nezastavil. „K noční zběsilé jízdě s množstvím nebezpečných situací až na Vyškovsko do obce Bohaté Málkovice měl sedmatřicetiletý šofér rozhodně důvod. Policisté museli muži při jeho zadržování pohrozit namířenou střelnou zbraní. Navíc zjistili, že řídil pod vlivem pervitinu,“ popsal mluvčí.

ČTĚTE TAKÉ: Hyenismus na hřbitově v Kopřivnici: Zloděj ukradl urny i pamětní desky padlých vojáků

Ujíždějící řidič v minulosti také postupně nasbíral deset zákazů řízení, které ale zjevně nerespektuje. Skončil tak v policejní cele.

„Vyšetřující policisté hledají svědky zběsilé jízdy. Jak řidiče, tak i další účastníky silničního provozu, které šofér svou velmi nebezpečnou jízdou ohrozil. Informace můžete předat prostřednictvím tísňové linky 158,“ uvedl mluvčí.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Mladou ženu umučili její kamarádi, chvíle hrůzy si natáčeli. Odporný zločin, popsal policista

Tagy: