CNN Prima News zájezdy

zájezdy

Výpis příspěvků ke štítku „zájezdy“

Vyhrajte luxusní zájezd pro dva na MALEDIVY s cestovní kanceláří Čedok

9. listopadu 2021 05:30

Soutěžte s námi o zájezd v hodnotě přes 70 000,- Kč pro dva a vyrazte s Čedokem přímými lety z Prahy do romantického ráje na Maledivách. Pro jednoho šťastlivce máme totiž dvě zpáteční letenky a týdenní pobyt s plnou penzí v hotelovém resortu u jednoho z nejkrásnějších korálových útesů se 400 druhy ryb a vodních živočichů. Poletíte tak na svou vysněnou dovolenou na palubě dálkového letadla bez mezipřistání z Letiště Václava Havla Praha už 23. listopadu 2021 zcela zdarma. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a SDÍLET SOUTĚŽ NA FACEBOOKU! A ostatní, na které se štěstí neusměje, mohou vybírat z dalších skvělých nabídek zájezdů u nejstarší cestovní kanceláře u nás.

Češi během pandemie šetřili, teď utrácí za dovolené. Zájezdy jsou nejlevnější za 15 let

9. června 2021 17:03

Strach z cestování kvůli koronavirové pandemii opadá a Češi se letos v létě opět chystají za hranice. Podle některých cestovních kanceláří se v uplynulých týdnech zvýšil prodej zájezdů až o 30 procent. I tak ale cestovní ruch zdaleka není v takové kondici jako před covidem. Podle Asociace cestovních kanceláří jsou na vině i nelogičnosti z dílny ministerstva zdravotnictví, které lidem brání v cestování a vytvářejí chaos.

Češi vyráží na lyže do Bulharska. Je to bez testů, zájem je veliký, hlásí cestovka

22. ledna 2021 20:18

Jedna z českých cestovních kanceláří začala nabízet lyžařské zájezdy do Bulharska autobusem a se zdůrazněním, že cesta je bez nutnosti testů na koronavirus. Zájem o destinaci zaznamenává obrovský. Podle epidemiologa Romana Prymuly by se však měla taková výprava uskutečnit jen za předpokladu, že lidé budou protestovaní alespoň antigenními testy.

Blue Style: Poukazy za zrušené zájezdy využívají Češi k nákupu letní dovolené

9. prosince 2020 13:18

Na nákup letní dovolené z nabídky first minute využilo 67 procent lidí poukaz za zrušený zájezd, třetinu zákazníků tvoří noví klienti. Nejvíce lidí se chystá vyrazit do Egypta, a to 48 procent, na druhém místě je Tunisko, kam chce letět pětina lidí. Na virtuální tiskové konferenci to dnes řekla obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek. Ceny pobytů na léto jsou srovnatelné s uplynulou sezonou, v některých případech jsou i nižší, dodala.

Hrozící zákaz lyžování do desátého ledna znejistěl i Čechy, tvrdí cestovky

27. listopadu 2020 20:47

Ve vzduchu stále visí možnost, že se Evropská unie přikloní k italskému požadavku na zákaz lyžování. Italský premiér Giuseppe Conte prosazuje, aby se lyžování kvůli pandemii po celé Evropské unii zamezilo alespoň do 10. ledna. Návrh však odmítá Rakousko, naopak podporu mu vyslovili francouzský prezident Emmanuel Macron a bavorský premiér Markus Söder. A na nejistotu reagují i Češi, jak vyplývá z ankety mezi cestovními kancelářemi a agenturami. Nákup prosincových termínů pobytů na horách vázne.

Zanzibar, Emiráty, Egypt. Češi si chtějí koncem roku vyrazit hlavně za exotikou

24. listopadu 2020 09:32

Češi mají navzdory pandemii velký zájem o vánoční a silvestrovské pobyty v Egyptě, Spojených arabských emirátech i na Zanzibaru. Vyplývá to z údajů tuzemských cestovních kanceláři, z nichž některé vrátily před časem tyto zájezdy do prodeje a jiné hodlají opět rozšiřovat nabídku co nejdříve. O exotické dovolené je podle nich mezi Čechy zájem.