CNN Prima News závody

závody

Výpis příspěvků ke štítku „závody“

Žokej popsal fatální kolizi na Taxisu: Nechápu, proč tam jeli všichni. Stuke byl výborný kůň

Zkušený žokej Marek Stromský si byl před nedělním závodem Velké pardubické vědom toho, že s dvanáctiletým koněm Starem musí být v klidu a držet se vzadu. Před jeho zraky se odehrál nešťastný incident na překážce Taxis, kde došlo k děsivé kolizi několika koní. Stuke si na Taxisu bohužel přivodil fatální zranění. Stromský celý karambol sledoval a nechápal, že všichni jeli na prostředek, řekl v rozhovoru pro iSport.cz.

Jak mohou firmy ušetřit? Ekonomové radí zavést v zimě celozávodní dovolenou

Celozávodní dovolená by mohla být v zimě místo v letních měsících. S takovým návrhem přichází ekonom Radim Dohnal. Řekl to v rozhovoru s poradcem premiéra Štěpánem Křečkem. Podle něj by průmyslové provozy mohly tímto způsobem výrazně ušetřit na energiích. Zástupci zaměstnavatelů přiznávají, že některé firmy o tomto opatření uvažují. Odborář Josef Středula takový nápad zkritizoval.

Česko má druhého nejsilnějšího hasiče na světě. Pipišovi předával medaili Schwarzenegger

V americkém Columbusu se před 60 tisíci diváky stal druhým nejsilnějším hasičem na světě, osobně mu gratuloval i patron soutěže Arnold Schwarzenegger. Liberecký podpraporčík Jan Pipiš v rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje nejen setkání se svalnatými legendami na prestižním a v USA ostře sledovaném Arnold Sports Festivalu, ale i zásahy proti požáru v Českém Švýcarsku a po tornádu na Moravě.