reklama
CNN Prima News závody

závody

Výpis příspěvků ke štítku „závody“

Kimi Räikkönen končí ve formuli 1. Chce si po dvaceti letech užívat života

2. září 2021 15:01

Kimi Räikkönen končí po dvaceti letech ve formuli 1, svým fanouškům to oznámil na sociálních sítích. „Nebylo to snadné rozhodnutí, ale po této sezóně je čas na nové věci,“ sdělil jedenačtyřicetiletý bývalý mistr světa na svém instagramovém účtu. Svou úspěšnou kariéru zakončí v týmu Alfa Romeo, kde působí již třetím rokem. Letos získal v dosavadních dvanácti závodech pouze dva body za dvě desátá místa.

V 78 letech přepisuje tabulky. Seniorka soutěží v silovém trojboji, chce inspirovat

22. července 2021 22:17

Nikdy není pozdě zkusit něco nového. Tímto mottem se řídí 78letá Američanka Linda Pattersonová. Minulý víkend se poprvé zúčastnila závodů v silovém trojboji. Ve své věkové kategorii soutěžila sama a rovnou se jí povedlo stanovit čtyři národní rekordy. Linda přitom ani rekordmankou být netouží, zvedání těžkých vah ji v důchodu zkrátka začalo bavit.

Cyklistické závody Prima CUP: Na své si přijdou rodiny s dětmi i profesionálové

4. června 2021 08:58

O minulém víkendu odstartoval Prima CUP, dvanáctidílný cyklistický seriál závodů horských kol pro širokou veřejnost se třemi úrovněmi náročnosti. Přihlásit se může kdokoliv. Na své si přijdou rodiny s dětmi i profesionálové. Příští závod pojede i všestranná sportovkyně a pětinásobná účastnice zimních i letních olympijských her Kateřina Nash.

reklama