reklama

Žena se rozhodla lupiče zdržet na pumpě. Do příjezdu policie ho orálně uspokojovala

Neobvyklý případ z čerpací stanice v bratislavské Petržalce řešila policie ve středu nad ránem. Na pumpu v Panonské ulici přišel lupič, který chtěl po zaměstnanci peníze, použil i násilí. Následně na čerpací stanici dorazila 36letá žena, která podle všeho chtěla pomoci se zadržením pachatele. Proto se rozhodla orálně lupiče uspokojovat do doby, než dorazí policie. Po příjezdu strážců zákona se ukázalo, že žena pochází z České republiky.

reklama

Agresivní 24letý Srb chtěl po zaměstnanci pumpy hotovost. O chvíli později na něho zaútočil a udeřil ho do obličeje. Ten pod tíhou pohrůžky dalším násilím nakonec lupiči peníze vydal. Následně se zaměstnanci podařilo z místa utéct a zamknout pachatele uvnitř pumpy.

Podle webu Noviny.sk následně odešel do zadní kanceláře, kde byl jeho kolega. Ten poté zadním východem vyšel ven a přivolal policii. Stejným vstupem se měla následně za záhadných okolností do prostor čerpací stanice dostat i 36letá Češka, která chtěla pomoci se zadržením pachatele. Podle informací TV JOJ se rozhodla muže orálně uspokojovat do doby, než přijede policie.

ÚTEKU Z LÚPEŽNÉHO PREPADNUTIA ZABRÁNILO💰💔 POSKYTNUTIE SEXUÁLNYCH SLUŽIEB ➡️Dnes krátko po 0️⃣4️⃣.0️⃣0️⃣ h sme prijali...

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Wednesday, January 27, 2021

Hlídka pak na místě činu našla zmiňovanou ženu v jedné z místností, jak poskytuje muži sexuální služby. Podle TV JOJ měla být dvojice polonahá a ležet na zemi. Údajná první slova ženy měla být: „Vemte si ho, už nezvládám.“

„Policie chtěla muže na místě omezit na osobní svobodě. Muž však kladl odpor, a tak byly použity donucovací prostředky,“ napsala na svém Facebooku slovenská policie. Zloděj i zaměstnanec byli na místě ošetřeni. Zraněný zaměstnanec čerpací stanice byl nakonec převezen do jedné z nemocnic, lupiče odvezli na policejní oddělení.

Nadále však zůstává otázkou, co 36letou Češku vedlo k tomu, aby nezvyklou metodou, jako je orální sex, zadržela pachatele.

K tématu

Další hlavní zprávy

Německo

Miliony respirátorů FFP2 nechrání proti koronaviru. Testování nepočítalo s aerosoly

Miliony respirátorů FFP2 nechrání proti koronaviru. Testování nepočítalo s aerosoly

Až osm a půl milionu respirátorů FFP2 v Německu od třinácti dodavatelů nechrání proti koronaviru tak, jak by měly. Vyplývá to z testů společnosti Dekra, která se specializuje na kontrolu a certifikaci výrobků. Podle ní standardně používané testy pro respirátory nejsou vyvinuté na sledování jejich odolnosti vůči virům, ale soustředí se na to, zda splňují podmínky týkající se bezpečnosti práce.

Na Velikonoce bychom měli zavřít ekonomiku. Získáme 10 dní klidu, říká Levínský
Zasloužené odměny za boj s covidem. Dostanou je zdravotníci i sociální pracovníci
reklama
reklama
KOMENTÁŘ: Vláda žene zoufalé lidi do náruče extrémistů. Rozvrat státu pokračuje

Názory

Domácí zpravodajství

Další neshody ve vládě: Plaga nesouhlasí s Babišovým návrhem na úřední maturity
Filip Smoljak: Řeknu vám, co jsou Zdeněk Svěrák a jeho syn Jan zač
Poprask na Lvech: Herci pod palbou kritiky za pokuřování bez respirátorů
Další články
reklama
reklama