reklama

Žena se rozhodla lupiče zdržet na pumpě. Do příjezdu policie ho orálně uspokojovala

Neobvyklý případ z čerpací stanice v bratislavské Petržalce řešila policie ve středu nad ránem. Na pumpu v Panonské ulici přišel lupič, který chtěl po zaměstnanci peníze, použil i násilí. Následně na čerpací stanici dorazila 36letá žena, která podle všeho chtěla pomoci se zadržením pachatele. Proto se rozhodla orálně lupiče uspokojovat do doby, než dorazí policie. Po příjezdu strážců zákona se ukázalo, že žena pochází z České republiky.

reklama

Agresivní 24letý Srb chtěl po zaměstnanci pumpy hotovost. O chvíli později na něho zaútočil a udeřil ho do obličeje. Ten pod tíhou pohrůžky dalším násilím nakonec lupiči peníze vydal. Následně se zaměstnanci podařilo z místa utéct a zamknout pachatele uvnitř pumpy.

Podle webu Noviny.sk následně odešel do zadní kanceláře, kde byl jeho kolega. Ten poté zadním východem vyšel ven a přivolal policii. Stejným vstupem se měla následně za záhadných okolností do prostor čerpací stanice dostat i 36letá Češka, která chtěla pomoci se zadržením pachatele. Podle informací TV JOJ se rozhodla muže orálně uspokojovat do doby, než přijede policie.

ÚTEKU Z LÚPEŽNÉHO PREPADNUTIA ZABRÁNILO💰💔 POSKYTNUTIE SEXUÁLNYCH SLUŽIEB ➡️Dnes krátko po 0️⃣4️⃣.0️⃣0️⃣ h sme prijali...

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Wednesday, January 27, 2021

Hlídka pak na místě činu našla zmiňovanou ženu v jedné z místností, jak poskytuje muži sexuální služby. Podle TV JOJ měla být dvojice polonahá a ležet na zemi. Údajná první slova ženy měla být: „Vemte si ho, už nezvládám.“

„Policie chtěla muže na místě omezit na osobní svobodě. Muž však kladl odpor, a tak byly použity donucovací prostředky,“ napsala na svém Facebooku slovenská policie. Zloděj i zaměstnanec byli na místě ošetřeni. Zraněný zaměstnanec čerpací stanice byl nakonec převezen do jedné z nemocnic, lupiče odvezli na policejní oddělení.

Nadále však zůstává otázkou, co 36letou Češku vedlo k tomu, aby nezvyklou metodou, jako je orální sex, zadržela pachatele.

K tématu

Další hlavní zprávy

Vraždy

Chladnokrevný „Had“: Turistům nabídl nocleh, zdrogoval je a 24 z nich zabil. Teď je milionář

Chladnokrevný „Had“: Turistům nabídl nocleh, zdrogoval je a 24 z nich zabil. Teď je milionář

Byl to jeden z nejkrutějších sériových vrahů v historii. Francouz Charles Sobhraj stojí za smrtí 24 turistů, které zavraždil v 70. letech. Svůj příběh prodal údajně za 15 milionů a nedávno byl o něm v dílně Netflixu natočený seriál pod názvem Had. Je to jedna z přezdívek, kterou dostal díky své schopnosti neuvěřitelně dlouho klamat lidi a utíkat z vězení.

Už žádná „absurdní diskriminace“. Česko uzná občanům očkování provedené v zahraničí
Bez roušek i rozestupů: Slavní Foo Fighters v New Yorku rozhicovali vyprodanou halu
Hnutí SPD je xenofobní, covid zastavil neonacisty. Vláda schválila zprávu o extremismu
EURO: Čechům se rýsuje soupeř. Na koho můžou narazit? A proč se vyhnout žlutým kartám?
reklama
reklama
Dětem postačí jeden PCR test před táborem, rozhodla vláda

Vláda

Domácí zpravodajství

Škrtil ji a zmlátil, žena později zemřela. Vrah stráví za mřížemi 14 let
Únik jedovatých plynů v Plzni přežil jeden muž ze čtyř. Už je z nemocnice doma
Málo míst ve školkách? Piráti chtějí placené sousedy pod „státním dohledem“
Další články
reklama
reklama