V živém vysílání se hvězdě seriálu Červený trpaslík udělalo zle. Skončila v nemocnici

Z vysílání rádia BBC rovnou do nemocnice. Přesně tam ve středu odpoledne zamířil britský herec Craig Charles, kterému se během živého vstupu udělalo zle. Jak později hvězda seriálu Červený trpaslík vysvětlila, nemohla uchopit pero. Bolest se od prstů přesunula až do zátylku. Do nemocnice Charlese odvezla manželka, herec takřka 24 hodin podstupoval vyšetření. Závěr? Lékaři nic neobvyklého neodhalili.

Ve středu odpoledne Charles uváděl svůj pořad 6 Music, když ho náhle začaly brnět prsty. „Nemohl jsem uchopit pero. Bolela mě pravá strana, bolest mi stoupala po krku až do zátylku,“ líčil své zdravotní potíže posluchačům v pátek poté, co se opět vrátil za moderátorský pultík.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Orlando, je důležité nezavírat oči. Pavel chválil hollywoodskou hvězdu, řešili spolu Ukrajinu

Producent se Charlese zeptal, jestli je v pořádku. Upřímně odpověděl, že není, ale pořad dokončí, cituje web Mirror. Kolegové přesto na oblíbeného herce apelovali, aby jel do nemocnice. Přesvědčit se jim ho však nepodařilo. Zasáhnout tak musela manželka Jackie, která Charlese hned po konci pořadu naložila do auta a odvezla na pohotovost do nemocnice Wythenshawe.

„Okamžitě mi udělali EKG, aby se ujistili, že mám srdce v pořádku,“ pokračoval herec. Následovalo však pět hodin, které strávil nejen ve společnosti manželky v čekárně. „Není to žádná neúcta nebo kritika vůči nemocnici. Byli skvělí, profesionální, starostliví a obětaví. Pouze mají málo personálu a jsou přepracovaní. Zhruba ve 21:45 si mě zavolali na CT vyšetření,“ vysvětloval.

Vyšetření dopadlo dobře. „S mozkem není nic v nepořádku a krev mi proudí docela dobře do hlavy, takže jsem v pořádku,“ doplnil. Ani následná magnetická rezonance, na niž si musel „David Lister“ z Červeného trpaslíka počkat celou noc, nic neodhalila, uvádí web Daily Mail. „V nemocnici jsem strávil skoro 24 hodin a oni pořád neví, co mi je. Ale aspoň ještě neumírám,“ žertoval.

Tagy: