reklama

Hvězdu filmu Sám doma obvinili z domácího násilí. Chtěl mě uškrtit, říká jeho partnerka

Devin Ratray, který se ve vánoční komedii Sám doma proslavil coby starší brácha hlavního hrdiny Kevina McCallistera, byl zatčen. Slavný herec čelí obvinění z domácího násilí. Toho se měl dopustit na své dnes už expartnerce.

reklama

K zatčení známého herce došlo týden poté, co policie v Oklahoma City uvedla deníku People, že považují věc za uzavřenou a neočekávají v případu žádné zatčení. Situace se však změnila a ve středu policisté Devina Ratraye zatkli. Herec čelí obvinění z domácího násilí a ublížení na zdraví. Kauce byla stanovena na 25 tisíc dolarů (554 tisíc korun).

„Herec se na policii přihlásil sám. Po provedení veškerých potřebných úkonů byl na kauci ve středu propuštěn,“ informovaly tamní úřady.

K potyčce mezi ním a jeho partnerkou došlo před dvěma týdny v hotelovém pokoji. Na místo dorazila také policie. „Záznamy městského soudu ukazují, že Ratray dostal ve 3 hodiny ráno obžalobu za napadení a ublížení na zdraví,“ píše web E! News s tím, že v ten večer nikdo nebyl zatčen.

Partneři se měli začít hádat ještě předtím, než dorazili do hotelového pokoje. Tam pak jejich hádka vyvrcholila ve fyzické napadení. „Hodil mě na postel a začal mě škrtit, druhou rukou mi zakrýval ústa, takže jsem nemohla dýchat,“ uvedla žena ve výpovědi. Poté ho měla kousnout do ruky, za což ji herec udeřil pěstí do obličeje.

Pak se jí podařilo vysmeknout a z pokoje utekla. Po chvíli se rozhodla vrátit do pokoje pro své věci. „Když si šla vzít svůj laptop, Ratray ji přitlačil na stůl a zranil na paži,“ píše se v policejní zprávě.

V prohlášení, které má web TMZ k dispozici, měla hvězda vánoční komedie doslova říct: „Takhle umřeš.“ Partnerka policistům mimo jiné sdělila, že byl Ratray v tu noc značně opilý a údajně se na ni naštval poté, co zdarma rozdávala jeho fotografie s autogramem fanouškům.

Ratrayův zástupce už dříve popřel, že by mezi milenci došlo k fyzickému násilí. Pouze řekl, že se ošklivě pohádali a rozešli. Podle informací policie však utrpěla údajná oběť četná zranění.

Slavný snímek Sám doma můžete sledovat na Štědrý den od 20:15 na Primě. Neméně slavné pokračování kultovního filmu pak televize Prima vysílá ve stejný čas o den později, tedy na Boží hod vánoční.

Tagy:

Hlavní zprávy

Štastný: Lidi už opatření vůbec nechápou. Politici schválili protiepidemického parchanta
360°

Štastný: Lidi už opatření vůbec nechápou. Politici schválili protiepidemického parchanta

Pandemický zákon je „brutální politická chyba“. Politici pokračují ve vytváření protiepidemického parchanta, postěžoval si na vládní kroky bývalý poslanec za ODS a zdravotnický expert Boris Šťastný v pořadu 360°. Do studia CNN Prima NEWS si přinesl vytištěný soubor vládních opatření se slovy, že kdyby se pokusil vyzkoušet úředníka resortu zdravotnictví z platných restrikcí, nejspíše by se nedočkal správných odpovědí.

Vláda má diktátorské manýry. Omezuje práva lidí a jde proti ústavě, zlobí se Okamura
360°

Vláda má diktátorské manýry. Omezuje práva lidí a jde proti ústavě, zlobí se Okamura

Pandemický zákon je jen nouzový stav pod novým názvem, porušuje ústavní práva. Současná vláda sáhla po totalitních manýrech, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS šéf hnutí SPD Tomio Okamura. Pokud novela zákona projde dolní komorou, obrátí se podle svých slov na Ústavní soud. Poslanec a lékař Tom Philipp (KDU-ČSL) ale taková nařčení odmítl a upozornil, že není problém platnost pandemického zákona zkrátit, pokud se situace v ČR zlepší.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna na CNN Prima NEWS i přímo zde v tomto článku. Ve 22:30 bude první hodina diskuze mimořádně odvysílána na Primě.

reklama

Domácí zpravodajství

V Česku se začíná šířit zmutovanější potomek omikronu. Odkud se nová varianta vzala?

Koronavirová varianta omikron v Česku bleskurychle vytlačila předchozí deltu, zhruba 95 procent všech pozitivních testů v zemi připadá právě na variantu, která se v listopadu rozšířila z Jihoafrické republiky. Jenže ve stejný měsíc se objevila i nová varianta BA.2, se kterou se trápí zejména v Dánsku a Británii a na kterou už narazili i experti v Česku.

K Landovi se na demonstraci přidá Pirát Dostál i část senátorů. Nespojujeme se, tvrdí

V neděli odpoledne se na Václavském náměstí v Praze uskuteční demonstrace za svobodu a občanská práva, které by se měli zúčastnit zástupci SPD, hnutí Chcípl PES nebo zpěvák Daniel Landa. Podle informací CNN Prima NEWS tam promluví ale i Pirát Ondřej Dostál či senátorka Alena Dernerová. Ta upozornila, že se s ostatními řečníky ale nespojují. Že má jít o apolitickou akci zdůraznil i svolavatel demonstrace a šéf Svobodných Libor Vondráček.

reklama