CNN Prima News domácí násilí

domácí násilí

Výpis příspěvků ke štítku „domácí násilí“

Bil ji a kopal do ní. Video z napadení žena sdílela, manžel ji měl po propuštění zastřelit

3. listopadu 2022 14:47

Video, z něhož mrazí, sdílela 40letá Keaira Bennefieldová. Její manžel Adam ji na záběrech bil pěstmi a kopal do ní. Celou situaci řešili policisté, kteří agresora vzali do vazby. O několik dní později byl Bennefield propuštěn a rozhodl se svou manželku potrestat. Trojnásobnou matku měl zastřelit přímo před zraky jejích dětí. Incident se odehrál v Buffalu v americkém státě New York.

Další nepříjemnosti pro Meghan. Vévodkyni vyfotili s mužem, který téměř uškrtil manželku

30. září 2022 17:53

Minulost svého bodyguarda si Meghan za rámeček nedá. Vévodkyni ze Sussexu, která je silnou aktivistkou za práva žen a bojuje proti domácímu násilí, při návštěvě Británie chránil expolicista, který téměř uškrtil vlastní manželku. Zda o prohřešku strážce věděla, není jasné. Veřejnost však tento přešlap manželce prince Harryho jen tak nezapomene.

Vyholil jí hlavu, škrtil a chtěl shodit z balkónu. Daniela čelila hororovému domácímu násilí

16. září 2022 00:11

Nejdříve to vypadalo jako idylický partnerský vztah. Ten se však později vyvinul do jedné z nejbrutálnějších forem domácího násilí. Daniela ze Slovenska webu tvnoviny.sk popsala, jak ji její o 13 let starší přítel dlouhé roky týral. Surově ji bil, oholil jí hlavu, a dokonce ji chtěl v desátém patře panelového domu vyhodit z balkónu. Muž už nyní pobývá ve vazbě. Daniela zřejmě nebyla jedinou ženou, které podobným způsobem ubližoval.

Hororová svatba, ženich před hosty umlátil nevěstu a hodil ji do rokle. Soud vynesl trest

6. srpna 2022 12:47

Měli si u oltáře říci své „ano“, sdílet radost s desítkami hostů, strávit spolu první manželkou noc a odletět na svatební cestu. Jenže veselka ruského páru 35letého Stepana Dolgicha a o rok starší Oksany Poludencevové skončila tragédií. Ženich, již dříve odsouzený za vraždu, neunesl, že se jeho vyvolená baví s cizím mužem. Nakonec ji zabil a tělo hodil do rokle. Po dvou letech čekání zná svůj trest. Za mřížemi si odsedí 18 let.

Bartošák mě napadl, tvrdí jeho otec. Vždyť jsi ho mlátil jak žito, zastala se matka gólmana

14. června 2022 12:40

Hokejový brankář Patrik Bartošák je znovu v problémech. Podle informací webu iSport.cz měl před svědky fyzicky napadnout svého otce Dušana. Případem se zabývá policie. Reprezentační gólman vinu popírá. Zastala se ho i jeho matka Andrea Bonková. Ta naopak z fyzického násilí viní svého bývalého manžela, kterého označila za parazita.

Změní spor Deppa s exmanželkou pohled lidí na oběti? Hůř už být nemůže, varuje advokátka

7. června 2022 08:18

V České republice je ročně spácháno až 12 tisíc znásilnění. Z toho jen mizivé procento obětí napadení nahlásí. Na svém webu to uvádí iniciativa Bez trestu, za níž stojí advokátka Lucie Hrdá. Jak česká společnost na téma sexuálního násilí nahlíží? A ovlivňují její pohled na věc medializované kauzy celebrit? I o tomto tématu Hrdá hovořila v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Přes sto hodin výpovědí a výhrůžky smrtí. Soudní tahanice Deppa a Heardové čekají na verdikt

28. května 2022 00:23

Po šesti týdnech výpovědí v pátek v soudní síni v americké Virginii zazněly závěrečné řeči advokátů herců Johnnyho Deppa a Amber Heardové, bývalých manželů, kteří se nyní vzájemně obviňují z pomluvy a fyzického a psychického napadání a týrání a požadují po sobě astronomické odškodné. Deppovi právníci požádali porotu, aby herci „vrátila zpátky jeho život“ tím, že uzná Heardovou vinnou z pomluvy. Obhájci herečky zase porotcům řekli, že se její život proměnil od začátku sporu v peklo a že se ji Depp snaží cíleně očernit kvůli tomu, že jej opustila.