CNN Prima News zpěváci

zpěváci

Výpis příspěvků ke štítku „zpěváci“

Hvězdy, které v roce 2022 vyhasly: Zemřela představitelka Sandy, klíčník Hagrid i královna

30. prosince 2022 06:48

Letos se hvězdné nebe rozrostlo o další osobnosti. Češi oplakávali herce Josefa Abrháma nebo zpěvačku Hanu Zagorovou. Svět zasáhla smrt britské královny Alžběty II. či australské herečky Olivie Newton-Johnové, která v muzikálovém filmu Pomáda ztvárnila studentku Sandy. O svou oblíbenou postavu přišli také fanoušci filmové série o kouzelníkovi Harrym Potterovi. Zemřel totiž představitel klíčníka Hagrida, herec Robbie Coltrane.

Ceny Grammy opanovaly ženy. Beyoncé i Taylor Swiftová pokořily rekordy

15. března 2021 06:46

Letošnímu udílení amerických hudebních cen Grammy dominovaly ženy, které zvítězily ve všech ostře sledovaných kategoriích. Cenu za nejlepší píseň roku získala zpěvačka H.E.R. se skladbou I Can't Breathe volající po ukončení rasové diskriminace. Jednu z cen si odnesla i devítiletá dcera Beyoncé. R&B hvězda Beyoncé na slavnostní ceremonii pokořila rekord v počtu získaných ocenění u žen; stálice Taylor Swiftová se zase vítězstvím v kategorii album roku za desku Folklor stala první ženou, která toto ocenění získala již potřetí.

Režiséři, hudebníci, herci, politici. Připomeňte si osobnosti, které podlehly covidu

11. března 2021 22:21

Česko kvůli nemoci COVID-19 ztratilo další velkou osobnost. Ve středu zemřel písničkář Jan Vodňanský, známý z dua, které tvořil s Petrem Skoumalem. Nákaze podlehlo v Česku už přes 22 tisíc lidí a nevyhýbá se právě ani slavným. S koronavirem bojoval před smrtí třeba i režisér Jiří Menzel, herečka Jana Andresíková nebo zpěvák David Stypka.

Pizingerová vzpomínala, jak se jí změnil život. O peníze prosí sponzory každý den

18. prosince 2020 12:40

Nadační fond Kapka naděje letos slaví 20 let od svého založení. V neděli 20. prosince, kdy se koná slavnostní galavečer, tak zakladatelka Vendula Pizingerová připravila několik unikátních změn. Diváci se mohou těšit na zajímavé duety známých zpěváků či speciálně natočený příběh pěti špičkovými dokumentaristy. Pizingerová se v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS také svěřila, jak koronavirus ovlivnil chod fondu a jak nyní vzpomíná na jeho začátky. „Když jsem vešla na oddělení motolské hematologie a zapadly za mnou ty těžké dveře, tak se mi změnil život. A i když to nemělo dobrý konec, tak jsem mohla začít pomáhat.“

Výrok o hladovějících umělcích Zemanovi do smrti nezapomenu, říká zpěvák Petr Janda

29. listopadu 2020 09:38

Minulý týden v pražském IKEM kvůli srdeční arytmii podstoupil operaci, které se obával. Zákrok dopadl dobře, ale jak v rozhovoru pro CNN Prima NEWS prozradil, během domácí rekonvalescence se mu přitížilo a do špitálu musel znovu. Jak vnímá současnou situaci, kdy s Olympicem nemůže hrát? A co vzkazuje lidem, kteří tvrdí, že vypuštění viru je předem naplánovanou akcí, která má za cíl pouze očipovat celé lidstvo?