Slováčková před narozeninami hubne. Touží po dlouhých vlasech, které jí vzala léčba

Zpěvačka Anna Slováčková bojuje s rakovinou prsu.

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková v sobotu oslaví 25. narozeniny. Uplynulý rok pro ni nebyl jednoduchý. Boj s rakovinou prsu, kterou jí lékaři diagnostikovali v roce 2019, stále vyhraný nemá. Je ale silná a ke všemu se staví pozitivně.

Slováčková se i přes léčbu pustila do cvičení. Na své postavě dře čtyřikrát až pětkrát týdně, aby zhubla kila navíc, která nabrala kvůli zákeřné nemoci. „Do posilovny nechodím, protože se chci vyvarovat jakékoliv nákaze, takže dělám kardio i další posilování doma. Přece jenom jsem za tu nemoc přibrala deset kilo, takže to potřebuji shodit,“ řekla Slováčková v pořadu ShowTime na CNN Prima NEWS.

Právě jsem ve stadiu ozařování a užívám chemoterapii...

Zpěvačka se teď hodně těší na to, až bude mít zpět své dlouhé vlasy. Sice teď slýchává, že jí aktuální „rošťácký rozcuch“ sluší, ona by ale radši vlasy aspoň po ramena. „Doufám, že narostou co nejrychleji alespoň do nějakého mikáda. Abych měla tu délku, se kterou se už dá dělat cokoliv, dát do culíků a copánků, na to se hrozně těším,“ dodala.

Anička působí odpočatě a svěže, opak je ale pravdou. Dlouhodobá léčba je pro ni náročná, bere jí síly a energii. „Právě jsem ve stadiu, kdy chodím na ozařování, to by mělo na konci srpna skončit. Pak užívám chemoterapii a zatím čekám na další CT vyšetření, aby se řeklo, co tam je a není a jestli jsem konečně zdravá,“ svěřila se.

Do té doby se prý dcera Felixe Slováčka a Dády Patrasové snaží na svou diagnózu nemyslet. „Každé ráno si říkám, že jsem zdravá a odolná vůči všem nemocem a dělám si takové afirmace. Doufám, že to bude pomáhat,“ uzavřela s nadějí v hlase Slováčková.

Tagy: