reklama

Slováčková před narozeninami hubne. Touží po dlouhých vlasech, které jí vzala léčba

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková v sobotu oslaví 25. narozeniny. Uplynulý rok pro ni nebyl jednoduchý. Boj s rakovinou prsu, kterou jí lékaři diagnostikovali v roce 2019, stále vyhraný nemá. Je ale silná a ke všemu se staví pozitivně.

reklama

Slováčková se i přes léčbu pustila do cvičení. Na své postavě dře čtyřikrát až pětkrát týdně, aby zhubla kila navíc, která nabrala kvůli zákeřné nemoci. „Do posilovny nechodím, protože se chci vyvarovat jakékoliv nákaze, takže dělám kardio i další posilování doma. Přece jenom jsem za tu nemoc přibrala deset kilo, takže to potřebuji shodit,“ řekla Slováčková v pořadu ShowTime na CNN Prima NEWS.

Právě jsem ve stadiu ozařování a užívám chemoterapii...

Zpěvačka se teď hodně těší na to, až bude mít zpět své dlouhé vlasy. Sice teď slýchává, že jí aktuální „rošťácký rozcuch“ sluší, ona by ale radši vlasy aspoň po ramena. „Doufám, že narostou co nejrychleji alespoň do nějakého mikáda. Abych měla tu délku, se kterou se už dá dělat cokoliv, dát do culíků a copánků, na to se hrozně těším,“ dodala.

Anička působí odpočatě a svěže, opak je ale pravdou. Dlouhodobá léčba je pro ni náročná, bere jí síly a energii. „Právě jsem ve stadiu, kdy chodím na ozařování, to by mělo na konci srpna skončit. Pak užívám chemoterapii a zatím čekám na další CT vyšetření, aby se řeklo, co tam je a není a jestli jsem konečně zdravá,“ svěřila se.

Do té doby se prý dcera Felixe Slováčka a Dády Patrasové snaží na svou diagnózu nemyslet. „Každé ráno si říkám, že jsem zdravá a odolná vůči všem nemocem a dělám si takové afirmace. Doufám, že to bude pomáhat,“ uzavřela s nadějí v hlase Slováčková.

K tématu

Další hlavní zprávy

Domácí

Fiala a spol. jako Avengers. Lidé se sázce na superhrdiny posmívají

Fiala a spol. jako Avengers. Lidé se sázce na superhrdiny posmívají

Představitelé ODS, KDU-ČSL a TOP 09 oznámili, že společně budou kandidovat ve volbách do Poslanecké sněmovny v příštím roce. Od vytvoření bloku očekávají, že výrazně zakonkurují ve volbách hnutí ANO. Lídři trojkoalice se na začátku svého tažení nechali zobrazit jako superhrdinové z komiksů o Avengers. Jejich netypické kostýmy pro politiky se však u lidí na sociálních sítích spíše minuly účinkem.

360°

Ředitel liberecké nemocnice: S ventilátory si poradíme sami, chybí nám lůžka a personál

Ředitel liberecké nemocnice: S ventilátory si poradíme sami, chybí nám lůžka a personál

Krajská nemocnice v Liberci se potýká s nedostatkem plicních ventilátorů. Liberecký kraj proto požádal ministerstvo zdravotnictví o várku přístrojů, ale resort jim poslal pouze seznam firem, od kterých si je lze zakoupit. Podhodnocuje vláda krajské nemocnice? Jak zvládnou pandemii? A čeho má liberecká nemocnice největší nedostatek? Hostem pořadu 360° Pavlíny Wolfové byl ředitel Krajské nemocnice Liberec Richard Lukáš.

reklama
Vláda představila scénář návratu školáků. O termínu se rozhodne v příštím týdnu
Česko přesáhlo 3000 úmrtí na COVID-19, nárůsty nakažených ale začínají klesat
PŘEHLEDNĚ: Chřipka versus COVID-19. Jak poznáme, že máme koronavirus
reklama
reklama
Blatného první projev před poslanci: Situace se začíná zlepšovat, ale vyhráno nemáme

Vláda

Domácí zpravodajství

Faltýnek po příletu utíkal novinářům. Jsem zločinec, odstřelte mě před národem, řekl
Do Bečvy unikl nikl. Zvýšená přítomnost kyanidů se tentokrát neprokázala, uvedla ČIŽP
Další články
reklama
reklama