CNN Prima News zpráva

zpráva

Výpis příspěvků ke štítku „zpráva“

Šlapko, taháš otce od dětí, vzkázala Lela Vémolově expřítelkyni. Ta nahrávky zveřejnila

26. dubna 2022 14:41

Nelichotivé hlasové zprávy poslala současná snoubenka Karlose „Terminátora“ Vémoly jeho expřítelkyni. Playmate Denisu Ayverdi označuje například za „šlapku, která tahá otce od rodiny“, použila i řadu vulgarit. Expřítelkyně populárního bijce si však nenechala urážky líbit a na svých sociálních sítích zprávy zveřejnila.

Havlíček: Chcete lidi vyhladovět. Přestaňte okamurizovat a maláčovat, reagoval Skopeček

8. dubna 2022 09:43

Vláda Petra Fialy chce lidi vyhladovět. Snížení spotřební daně na benzin a naftu bylo potřebné, ale jinak se současný kabinet chová hůře než ten Kalouskův, uvedl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS stínový ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO). Místopředseda Sněmovny Jan Skopeček si taková slova nenechal líbit a hnutí ANO obvinil z „okamurizace“ a „maláčování“.

Skartace zprávy o Vrběticích: Bezpečnostní úřad nenašel žádné nedostatky, tvrdí Hrad

10. března 2022 10:51

Národní bezpečnostní úřad (NBÚ) při své únorové kontrole neshledal nedostatky v tom, jak Kancelář prezidenta republiky (KPR) nakládala s tajnou zprávou o zapojení ruských tajných služeb do výbuchu muničního areálu ve Vrběticích. Pražský hrad to ve čtvrtek uvedl v tiskové zprávě. Hrad dříve informoval, že tajný dokument skartoval. Sněmovní bezpečnostní výbor kvůli tomu doporučil kontrolu NBÚ a ministerstva vnitra na Hradě. Vyjádření úřadu sháníme.

Ruská invaze začne ve středu, varovaly USA spojence. Lipavského náměstka zpráva překvapila

14. února 2022 16:35

Informaci, že by ruská invaze mohla začít ve středu 16. února, dostali všichni spojenci v Evropě od Spojených států. Deníku N to řekl náměstek ministra zahraničí a vedoucí pracovní skupiny k situaci ve východní Evropě Martin Dvořák (STAN). K původním informacím posléze USA podaly zpřesňující zprávu o tom, jak původní impuls vznikl či odkud pocházejí podklady.

BIS doručila zprávu o Vrběticích špatně, říká Hrad. Vše bylo v pořádku, tvrdí Sněmovna

3. února 2022 09:38
Aktualizováno

Kancelář prezidenta republiky (KPR) trvá na obvinění, že Bezpečnostní informační služba (BIS) zaslala tajnou zprávu o Vrběticích v rozporu s platnou legislativou. Hrad tajné službě vyčítá, že neupozornila na potřebu rychlého předání prezidentu Miloši Zemanovi. Spis byl také podle Hradu nesprávně označen jako důvěrný, i když obsahoval dokument označený jako tajný. Pracovníky Hradu tak měla vystavit nebezpečí, že budou nakládat s utajovanými informacemi, na které nemají prověření. Bezpečnostní výbor Sněmovny ale ve čtvrtek konstatoval, že „neshledává postup BIS a Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v rozporu s předpisy“.

Ostuda Hradu a tajná zpráva na ruské ambasádě. V Partii se řešil skartovaný dokument

30. ledna 2022 14:34

Policie v současnosti prověřuje, zda Hrad v minulém roce úmyslně neskartoval citlivý dokument o kauze Vrbětice, který by dokazoval sabotáž ruských agentů v českém muničním skladu. Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09) v Partii Terezie Tománkové prohlásil, že zpráva mohla klidně skončit na ruské ambasádě. Europoslankyně Markéta Gregorová (Piráti) podezření vnímá jako ostudu Hradu.

Máte rakovinu, varovala fanynka kustoda a zachránila mu život. Dočkala se dojemného setkání

2. ledna 2022 19:32

NHL žije velkým příběhem. Tentokrát ale nejde o hattrick mladíčka nebo důležitý zákrok brankáře vteřinu před koncem zápasu, nýbrž o záchranu života. A to hodně neobvyklým způsobem. Postarala se o ni fanynka Seattlu, která během utkání upozornila kustoda Vancouveru, že má zřejmě rakovinu. Varování se později ukázalo jako opodstatněné a muž nyní zachránkyni osobně poděkoval.