VIDEO: Znásilnění v Brně

Ženu před znásilněním zachránilo volání o pomoc

Jihomoravští kriminalisté vyšetřují případ znásilnění, který se odehrál na začátku roku v centru Brna. Na 28letou ženu tam zaútočil zatím neznámý muž. Policisté teď po něm pátrají a prosí veřejnost o pomoc.

Na začátek nového roku nebude v dobrém vzpomínat mladá žena z brněnské Křenové ulice. Tam si ji totiž v podvečer vyhlédl a oslovil dosud neznámý násilník. Poškozená však jakýkoliv počínající hovor rázně ukončila, tím se však muž nenechal odradit a začal ji nenápadně sledovat. Jakmile napadená vstoupila na chodbu domu, zbaběle zezadu zaútočil. Chlípník ji silným úderem uhodil do hlavy, přičemž napadená upadla na zem. Muž se po ní začal sápat. Přestože se mu snažila intenzivně vymanit, delikvent svůj obrovský chtíč podpořil navíc tím, že jí začal rdousit. Naštěstí nenadálý souboj a sklíčené volání o pomoc vyslyšeli sousedi, před nimiž se dal muž v úleku pohotově na útěk. V současné době je tento ohavný případ prošetřován pro podezření ze spáchání závažného trestného činu znásilnění.

Česky hovořící pachatel byl ve věku 30 až 40 let, tmavé pleti, vysoký kolem 175 cm, plnoštíhlé postavy. Měl černé neučesané vlasy, tmavé oči, menší pusu, malé uši. Oblečený byl do modré bundy, zřejmě modrých špinavých džínů a na nohou měl tenisky.

Pokud muže poznáváte, nepordleně volejte 158, využít můžete i naši Krimilinku!

Tagy: