reklama
CNN Prima News veřejnost

veřejnost

Výpis příspěvků ke štítku „veřejnost“

Mynář lže. O Havlově zdraví jeho kancelář informovala velmi podrobně, říká Žantovský

21. října 2021 17:42

Ředitel knihovny Václava Havla Michael Žantovský uvedl, že hradní kancléř Vratislav Mynář na tiskové konferenci neříkal pravdu. Ve svém vyjádření totiž tvrdil, že o zdravotním stavu bývalého prezidenta Havla informovali především lékaři, nikoliv Kancelář prezidenta republiky. „Ze zveřejněných zpráv je patrné, že Vratislav Mynář nemluví v tomto případě pravdu,“ ohradil se ve vysílání CNN Prima NEWS Žantovský.

Nevolení aktéři drží Česko v hrsti. Nevíme, zda nerozhodují za Zemana, míní právník

15. října 2021 16:32

Veřejnost ani ústavní činitelé nemají v současnosti dostatek informací o stavu prezidenta Miloše Zemana a jeho schopnosti projevit svobodně svou vůli a přijímat rozhodnutí. Podle ústavního právníka Davida Kosaře by měli politici tlačit na prezidentovo okolí, aby informovalo transparentněji. Stejně tak Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) doporučuje, aby přehodnotila svůj zdrženlivý přístup.

Krádež u tenistky Cibulkové zachytila kamera. Zloději skládali věci do stříbrných kufrů

21. září 2021 21:13

Policisté bratislavské krajské kriminální policie pátrají po skupině zlodějů, která si při víkendovém nočním lupu naplnila dva odcizené kufry cennostmi. Do bytu bývalé profesionální tenistky Dominiky Cibulkové je však zavedla náhoda i nezdar. Jejich cílem totiž byl sousední byt, který však hlídali psi. Policie nyní prosí o pomoc veřejnost.

Cyklistické závody Prima CUP: Na své si přijdou rodiny s dětmi i profesionálové

4. června 2021 08:58

O minulém víkendu odstartoval Prima CUP, dvanáctidílný cyklistický seriál závodů horských kol pro širokou veřejnost se třemi úrovněmi náročnosti. Přihlásit se může kdokoliv. Na své si přijdou rodiny s dětmi i profesionálové. Příští závod pojede i všestranná sportovkyně a pětinásobná účastnice zimních i letních olympijských her Kateřina Nash.

Soud zrušil aktuální omezení restaurací či heren. Zakázat hosty nelze, rozhodl

21. května 2021 14:49

Nejvyšší správní soud (NSS) zrušil regulaci provozu restaurací, heren a kasin v aktuálním opatření ministerstva zdravotnictví. Rozhodnutí ale nebude mít bezprostřední dopad. Zásah soudu totiž vstoupí v platnost dnem právní moci rozsudku, tedy po vypracování odůvodnění a po doručení. Sporné opatření se týkalo provozu v aktuálním týdnu, pro příští týden je už připravené nové opatření, v základních bodech totožné – vnitřní prostory restaurací mají zůstat zavřené, stejně jako herny a kasina.

Sledujte ŽIVĚ Nový den s Petrem Arenbergerem: Uvažuje kvůli tlaku okolí o rezignaci?

19. května 2021 06:40

V pozici ministra zdravotnictví úřaduje Petr Arenberger (za ANO) již měsíc. Za tu dobu se na jeho hlavu snesla vlna kritiky kvůli jeho majetku. Jak se Arenberger za uplynulý měsíc popasovat s drobnohledem, pod kterým byl? A neuvažuje kvůli tlaku ze strany veřejnosti i mnohých politiků o rezignaci? Sledujte pořad Nový den od 7:00 v tomto článku nebo na CNN Prima NEWS.

Anglie mluví o rozchodu v královské rodině. Princovi pomáhala i královna Alžběta II.

29. dubna 2021 00:04

Než si oblíbený královský pár řekl své ano, William se s Kate rozešel. V roce 2007 se dvojice na několik měsíců odcizila a žila si po svém. Odbornice na královskou rodinu Katie Nichollová nyní uvedla, že se princ dostal do úzkostlivého stavu a se svým rozhodnutím se svěřil otci princi Charlesovi a královně. Alžběta II. však byla z rozchodu zklamaná. Oba proto Williamovi poradili, aby do ničeho nespěchal.

reklama