CNN Prima News adventní kalendář

adventní kalendář

Výpis příspěvků ke štítku „adventní kalendář“

Vánoční sázka na jistotu? Na tenhle dárek vaši blízcí možná nikdy nezapomenou

Jeden z nejoblíbenějších vánočních dárků v Česku? Stírací los od SAZKY! Češi mají jednoduše rádi překvapení a příjemné napětí z možné výhry a právě losy umí zařídit obojí. Před nejkrásnějšími svátky v roce tak zájem o ně prudce roste. Jsou totiž skvělým řešením jak potěšit široké příbuzenstvo, u něhož - ruku na srdce - s vhodným výběrem obvykle tápeme. A navíc jsou velmi dostupné, nestojí mnoho a najdete je takřka v každém obchodě. Sílu stíracích losů dobře znají i celebrity.

Malý dárek, velká radost. Stírací losy jsou hitem letošních Vánoc. Pořídit se dají v trafice i na Rohlik.cz

Prodej stíracích losů zažívá v předvánočním období strmý nárůst. Podle údajů společnosti Sazka z loňského prosince se tržby z losů v posledním měsíci roku až zdvojnásobují. Dostupnost dárku, který nabízí vtip, prostor pro kreativitu a možnou výhru, se nyní ještě zvýší – kromě více než 7 500 prodejních míst po celém Česku bude k dostání i na Rohlik.cz.

I malý dárek může udělat radost

Začíná nejkrásnější období v roce, plné rozzářených světýlek, vánočních písniček a celý svět najednou voní po jablkách, skořici a perníčcích. Pokud na vás sváteční atmosféra působí čím dál více, a chtěli byste udělat radost každému člověku, kterého znáte, není důležité utratit velké částky. Radost může udělat i malý dárek, kterým dáte najevo, že jste si na své blízké vzpomněli. Sazka v letošním roce představila edici hned 5 různých svátečních stíracích losů, které můžete darovat jedinečným a originálním způsobem.