reklama
CNN Prima News Afghánec

Afghánec

Výpis příspěvků ke štítku „Afghánec“

Afghánec v Rakousku sexuálně zneužil 7letou dívku a zranil jejího otce. Odsedí si 10 měsíců

2. října 2021 17:04

Další případ, v němž figuroval migrant z Afghánistánu, řešil tento týden soud v rakouském Riedu. Šestnáctiletý chlapec čelil obvinění z toho, že sexuálně zneužil teprve 7letou dívku. Při následné potyčce navíc zranil jejího otce. Soud nakonec vyměřil mladíkovi trest 30 měsíců ve vězení, z toho si ale musí odsedět jen třetinu, informují rakouská média.

Zoufalí Afghánci se nacpali do amerického speciálu. Odletělo 640 lidí, limit je 150

17. srpna 2021 09:39

Letoun amerického letectva C-17 Globemaster III v neděli pozdě večer bezpečně z Kábulu evakuoval přibližně 640 Afghánců. Potvrdili to představitelé amerického ministerstva obrany i fotografie kolující po internetu. Předpokládá se, že se jedná o jeden z nejpočetnějších transportů osob v tomto typu letadla. Limit pro počet pasažérů byl totiž překročen několikanásobně.

Bitka Romů s Afghánci na Slovensku: Migranti hrají nezletilé, trestu se nevyhnou

12. července 2021 13:43

Bitka nelegálních migrantů a místních Romů na východě Slovenska, ke které došlo začátkem července, vyvolala po zveřejnění informace množství reakcí. Do potyčky se zapojilo téměř 50 lidí a vzduchem létaly i kameny. Situaci museli uklidňovat městští i státní policisté. Televize JOJ nyní zveřejnila informace o tom, jaká opatření přijalo zařízení, kde jsou chlapci z Afghánistánu umístěni, a jak postupovala policie.

reklama