reklama

agent

Výpis příspěvků ke štítku „agent“

Recept na zdražování: Zavřeme všechny ruský fízly a problémy se vyřeší, tvrdí Cibulka

8. října 2021 11:52

Až všichni agenti KGB a GRU ve vedení tohoto státu a v masmédiích dostanou doživotí za vlastizradu, vyřešíme 99 procent problémů, pronesl v pořadu 360° televize CNN Prima NEWS šéf strany Volte Pravý Blok Petr Cibulka. Podle něj probíhá třetí světová válka. Když se podle něho lidé naučí pracovat s kyvadlem, mohou prý zjistit jakoukoliv informaci na světě.

KOMENTÁŘ: Král je stejně jako Babiš nahý. Pokud to spolu s Jágrem nevidíme, máme problém

23. září 2021 20:24

Způsob, jakým se šéf českého hokeje Tomáš Král postavil k důkazům o své údajné estébácké minulosti, lze označit za slabošský. Následná reakce Jaromíra Jágra pak svědčí o tom, že se stále nedokážeme důstojně vypořádat s jizvami po nedávné minulosti. Přiznat si: I takové věci se v mém světě děly. A někdy též: Ano, pochybil jsem. Mrzí mě to.

Dejte mu 24 milionů týdně a já chci také plat. Jak Haalandův agent nepřesvědčil Chelsea

26. srpna 2021 08:48

Fotbalové přestupové vody jsou v posledních dnech a týdnech pořádně zčeřené. Nejaktuálnější je příběh o tom, jak to dopadne s Kylianem Mbappém a jeho potenciálním přesunem z Paris Saint-Germain do Realu Madrid. Trochu ve stínu proto zůstává jiný fotbalový fenomén Erling Haaland, aktuálně hráč dortmundské Borussie. A to přesto, že se o jeho přesunu mluví už řadu týdnů. Německý deník Bild naznačil, proč to s jeho transferem vázne.

Hokejista Hronek věří ve start na olympiádě, rád by na vlastní oči viděl závod Ledecké

11. července 2021 19:16

Český hokejový obránce Filip Hronek patřil na nedávném mistrovství světa v Lotyšsku k nejlepším hráčům národního týmu. Ani jeho snaha ho však nepřenesla přes čtvrtfinále. A tak se po návratu na začátku června „skryl“ doma v Česku. O víkendu začal s tréninkem na novou sezonu, v níž by se měl dočkat lukrativní smlouvy v klubu zámořské NHL Detroit Red Wings. A také věří v první start na olympijských hrách 2022.

Korupce je nebezpečnější než terorismus Hamásu. Vládne tu anarchie, tvrdí izraelský agent

17. května 2021 15:02

Jeho dětí spí v úkrytu, kdyby se v noci rozezněly varovné sirény. Konflikt mezi Izraelem a Palestinou nadále sílí a vzduchem létá čím dál tím více raket. „Izrael má pravdu, že Hamás střílí na obydlené oblasti, ale policie se chová hloupě,“ řekl v pořadu K věci na CNN Prima NEWS Gonen Ben Itzhak, bývalý pracovník tamní bezpečnostní služby Šin bet.

Ostravský hotel byl pro ruské agenty ideální. Doporučila jim ho jejich oběť z Vrbětic?

22. dubna 2021 12:38

Ubytování v ostravském hotelu Corrado, jehož součástí je střelnice, mohl ruským agentům GRU vydávajícím se za obchodníky se zbraněmi doporučit bývalý důstojník StB Luděk Petřík, jenž 16. října 2014 zahynul ve Vrběticích. „Kluci ze střelnice mi potvrdili, že sem chodil střílet i jeden z těch zabitých,“ říká CNN Prima NEWS majitel hotelu Maxmilián Šimek. Petřík mohl mít vazby již na sovětské tajné služby, v StB měl na starost vnějšího nepřítele. A později pracoval pro firmu Imex Group v Ostravě, jejíž sklady vybuchly.

První oficiální reakce Ruska: Provokaci potrestáme. Předvolalo si českého velvyslance

18. dubna 2021 14:12
Aktualizováno

Rusko přijme odvetná opatření proti rozhodnutí České republiky vyhostit 18 diplomatů, uvedlo v neděli tamní ministerstvo zahraničí. Ruská diplomacie za krokem české vlády vidí americký vliv a vnímá ho jako provokaci. Zároveň si předvolala českého velvyslance Vítězslava Pivoňku. Obvinění z podílu ruských tajných služeb na výbuchu v muničním areálu ve Vrběticích z roku 2014 považuje Moskva za absurdní a nepodložená.

reklama