CNN Prima News anorexie

anorexie

Výpis příspěvků ke štítku „anorexie“

Covidové restrikce mohou za generaci obézních dětí s psychickými problémy, míní experti

9. února 2022 21:46

Ne covid, ale restrikce. Ty zanechaly na dětech nemalé dopady a situace je velmi vážná, shodli se v pořadu 360° předsedkyně České odborné společnosti pro inkluzivní vzdělávání Klára Šimáčková Laurenčíková a dětský obezitolog Zlatko Marinov. Podle nich se zvyšuje počet školáků, kteří trpí psychickými problémy, i těch, kteří zápasí s obezitou.

Slzy Soukalové: Po těžkém rozvodu nemoc v rodině. Všechno špatné mě posiluje, říká

1. listopadu 2021 18:55

I když si Gabriela Soukalová užívá novou roli maminky, v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS prozradila, že si v posledních letech prošla těžkým obdobím. To navíc neskončilo. Kromě těžkého rozvodu s Petrem Koukalem se ukázalo, že jsou její blízcí vážně nemocní. Všechny předchozí životní zkoušky považuje za přípravu na tu současnou.

Exkluzivní ukázka z knihy znásilněné Nely: Připadala jsem si nechutná, nemohla jsem dýchat

20. září 2021 17:12

Nelu Moravcovou před čtyřmi roky brutálně znásilnil a málem zavraždil její soused. O dva roky později se pokusila o sebevraždu skokem z okna. Dnes si mladá žena zařizuje novou budoucnost a plánuje vydat knihu, ve které líčí nejen hrůzy, které prožila, ale poodhaluje i další kapitoly ze svého života. Promlouvá o svém boji s anorexií i o tom, čím si prošla během hospitalizace v nemocnici.