reklama
CNN Prima News Ázerbájdžán

Ázerbájdžán

Výpis příspěvků ke štítku „Ázerbájdžán“

Schick dal českému týmu naději, ale nic dalšího se nestalo. Cesta končí ve čtvrtfinále

Cesta českého týmu letošním fotbalovým Eurem končí ve čtvrtfinále. Stopku vystavila dánská reprezentace, která v dalekém Baku porazila partu trenéra Jaroslava Šilhavého 2:1. Seveřané měli famózní vstup do utkání a rychle v prvním poločase vedli o dva góly. Krátce po změně stran udeřil Patrik Schick, ovšem na kontaktní branku už Češi nedokázali navázat.

Chcete levně na čtvrtfinále do Baku? Fotbalový nadšenec organizuje fanouškovský let

Čtvrtfinále Eura odehrají čeští fotbaloví reprezentanti proti Dánsku až v dalekém Baku. Oproti Budapešti, kde parta trenéra Jaroslava Šilhavého udolala v nedělním osmifinále Nizozemce, je Ázerbájdžán pro české fanoušky rozhodně méně dostupný. Jeden z nadšenců se ale rozhodl, že důležitý zápas navštíví. Kvůli drahým letenkám a několikahodinovému přesunu se rozhodl zorganizovat vlastní let. Potřebuje ale sehnat minimálně dalších 150 nadšenců.

Nikdo tam nechce, Češi teď musí. Asijský postrach fotbalového Eura jménem Baku

„Asi to vymýšlela hlava, je to tragédie, tyhle přelety… šílený,“ sypal ze sebe útočník Patrik Schick po triumfu nad Nizozemskem. Karel Poborský zase hovoří o cestě na konec světa. Česká reprezentace velkolepě postoupila do čtvrtfinále Eura, ale jemnou pachutí je fakt, kde k sobotnímu střetnutí s Dánskem dojde. V daleké asijské zemi. V ázerbájdžánském Baku.

reklama