reklama
CNN Prima News Ázerbájdžán

Ázerbájdžán

Výpis příspěvků ke štítku „Ázerbájdžán“

Schick dal českému týmu naději, ale nic dalšího se nestalo. Cesta končí ve čtvrtfinále

3. července 2021 19:55

Cesta českého týmu letošním fotbalovým Eurem končí ve čtvrtfinále. Stopku vystavila dánská reprezentace, která v dalekém Baku porazila partu trenéra Jaroslava Šilhavého 2:1. Seveřané měli famózní vstup do utkání a rychle v prvním poločase vedli o dva góly. Krátce po změně stran udeřil Patrik Schick, ovšem na kontaktní branku už Češi nedokázali navázat.

Český fotbalista, co zažil Baku: Krásou překvapí, Ázerbájdžán po Euru hodně toužil

2. července 2021 07:05

Ázerbájdžánské Baku je exotickou fotbalovou adresou, na kterou se v rámci Eura nikomu nechce. Pro čtvrtfinále schytala nepopulární destinaci česká a dánská reprezentace. Jaké to je hrát u Kaspického moře, ví moc dobře stoper Pavel Dreksa. Ten se v roce 2017 vydal z Karviné na hostování do Neftchi Baku a pro CNN Prima NEWS přibližuje tamní prostředí.

Soukromý let fanoušků do Baku se nekoná, zájemců nebylo dost. Kolik Čechů dorazí?

1. července 2021 09:29

Čeští příznivci se nakonec na sobotní čtvrtfinálový zápas fotbalové reprezentace na mistrovství Evropy proti Dánsku v Baku speciálním letadlem z Prahy nevypraví. Podle fanklubu národního týmu se nenašel dostatečný počet závazných uchazečů o cestu do ázerbájdžánské metropole, byť předběžných zájemců byly zhruba tři stovky.

Chcete levně na čtvrtfinále do Baku? Fotbalový nadšenec organizuje fanouškovský let

29. června 2021 19:02

Čtvrtfinále Eura odehrají čeští fotbaloví reprezentanti proti Dánsku až v dalekém Baku. Oproti Budapešti, kde parta trenéra Jaroslava Šilhavého udolala v nedělním osmifinále Nizozemce, je Ázerbájdžán pro české fanoušky rozhodně méně dostupný. Jeden z nadšenců se ale rozhodl, že důležitý zápas navštíví. Kvůli drahým letenkám a několikahodinovému přesunu se rozhodl zorganizovat vlastní let. Potřebuje ale sehnat minimálně dalších 150 nadšenců.

Nikdo tam nechce, Češi teď musí. Asijský postrach fotbalového Eura jménem Baku

29. června 2021 06:55

„Asi to vymýšlela hlava, je to tragédie, tyhle přelety… šílený,“ sypal ze sebe útočník Patrik Schick po triumfu nad Nizozemskem. Karel Poborský zase hovoří o cestě na konec světa. Česká reprezentace velkolepě postoupila do čtvrtfinále Eura, ale jemnou pachutí je fakt, kde k sobotnímu střetnutí s Dánskem dojde. V daleké asijské zemi. V ázerbájdžánském Baku.

Poborský před Čechy smeká klobouk. Nechápe, proč UEFA cpe Euro až na konec světa

28. června 2021 17:04

Dánsko se do čtvrtfinále fotbalového Eura dostalo naposledy před 17 lety. Teď si Seveřané účast v pokročilé fázi evropského šampionátu zopakují. Pokud by dopadli stejně jako v roce 2004, čeští fanoušci by se nezlobili. Tehdejší parta vedená trenérem Karlem Brücknerem vyhrála jednoznačně 3:0, k čemuž na hřišti dopomohl i Karel Poborský.

reklama