CNN Prima News balení

balení

Výpis příspěvků ke štítku „balení“

Nechat si zabalit dárek se prodraží. Novým trendem je balicí papír bez potisku

21. prosince 2021 17:45

Přes 300 korun za zabalení dárku. To je cena, kterou zákazníci obchodních center platí, pokud chtějí, aby jejich vánoční překvapení mělo pod stromečkem tu nejdokonalejší podobu. Oblíbeným trendem je balení do obyčejného papíru bez potisku. Nejenže jím ušetříte, ale také jej pak můžete třeba pomalovat nebo doplnit čímkoliv, co vám přijde pod ruku.

Češi skupují testy na covid. Pořídíte je v dalších supermarketech, jaká bude cena?

18. března 2021 21:23

Řetězec Albert od čtvrtka začíná navážet antigenní testy k samovyšetření do hypermarketů a spouští jejich prodej. V následujícím týdnu testy zařadí i do nabídky supermarketů. Společnost Billa jejich prodej zahájí pravděpodobně v sobotu. Velkoobchod Makro už prodej zahájil a hlásí velký zájem. V nabídce jsou ale i v Kauflandu, Penny Marketu nebo v drogeriích Rossmann.

Skandál pošty v Mníšku pod Brdy: Doručovatelé balí seniorům roušky doma holýma rukama

16. září 2020 16:47
Aktualizováno

Hazarduje pobočka České pošty v Mníšku pod Brdy se zdravím seniorů? Podle středočeských hygieniků ano, protože jim posílá roušky, které do obálek balí doručovatelé doma v nevyhovujících hygienických podmínkách. Redakci CNN Prima NEWS na to upozornili sami pracovníci této pošty, kteří se denně pohybují mezi mnoha lidmi a mohou být rizikovou skupinou.