reklama
CNN Prima News bazény

bazény

Výpis příspěvků ke štítku „bazény“

Vláda plánuje rozvolněné léto: Kdy odložíme respirátory a budeme sportovat bez omezení?

25. května 2021 08:46

Vláda v pondělí informovala o dalším rozvolnění restrikcí od 31. května. Redakce MF DNES má údajně k dispozici vládní materiál, v němž jsou nastíněny další plány na léto a začátek podzimu: S otevřením vnitřních prostor restaurací bychom mohli částečně sundat respirátory, v červenci by otevřely taneční kluby a od srpna bychom bez omezení sportovali či navštěvovali wellness.

PŘEHLEDNĚ: Od pondělí končí na prvních stupních rotační výuka, rozvolní se i sport

13. května 2021 23:59
Aktualizováno

Do konce května se Češi opět o další krok přiblíží k normálnímu životu před pandemií. Nově se rozvolní sport, kdy od 17. května bude povoleno sportování pro deset lidí uvnitř a třicet venku. Od pondělí se mohou radovat i štamgasti, otevřou se totiž zahrádky u stravovacích zařízení. I přes rozvolnění mají tyto úlevy své podmínky.

Žaloba fitness center kvůli opatřením: Nemáme se jak připravit, říká Kynychová

14. dubna 2021 14:48

Provozovatelé vnitřních sportovišť, fitness center, bazénů a saun podali v úterý Nejvyššímu správnímu soudu návrh na zrušení části opatření ministerstva zdravotnictví, která zakazuje jejich provoz. Trenérka Hanka Kynychová ve vysílání CNN Prima NEWS uvedla, že je jednání vlády diskriminační. „Když už se nějaká opatření zveřejní, během chvíle se stáhnou. Nemáme žádné orientační možnosti, abychom se na návrat do center připravili,“ uvedla v pořadu Nový den.

PŘEHLEDNĚ: Kadeřnictví, hospody, obchody i bazény. Ve čtvrtek se otevře všechno

29. listopadu 2020 10:34

Otevření bazénů, wellness nebo fitness center. Česko od čtvrtka čeká přesun do třetího stupně systému PES, což znamená další uvolnění vládních opatření proti šíření koronaviru. Kromě bazénů nebo fitness center znovu zahajují provoz například herny nebo tetovací salóny. Vláda nová opatření ohlásila na nedělní tiskové konferenci.

reklama