reklama
CNN Prima News Ben Cristovao

Ben Cristovao

Výpis příspěvků ke štítku „Ben Cristovao“

Ben Cristovao se slzami v očích vyzývá k ukončení pokusů na zvířatech. Pomoc můžete i vy

10. listopadu 2021 15:20

Sběr podpisů pod občanskou iniciativu Za Evropu bez pokusů na zvířatech pokračuje. Jen v ČR ji za pár dnů podepsalo více než 66 tisíc lidí, čímž bylo dosaženo více než čtyřnásobku minimálního počtu podpisů za ČR. Neuvěřitelná lavina podpisů se strhla po tom, co organizace Svoboda zvířat spolu s Benem Cristovaem, Veronikou Čermák Mackovou, Dewii, Janou Strykovou a dalšími spustila video, kde osobnosti projevují bezprostřední emoce při pohledu na reálné záběry z laboratoří. Video s názvem A jak zareagujete na utrpení zvířat vy? vidělo za jediný den skoro 1,2 milionu lidí. Nyní je tu pokračování, ve kterém jsou odhalena vyjádření všech zúčastněných celebrit. A jejich reakce dojímají celou naši zemi.

Cristovao se pral s vyhazovači v Brně. Proč si to nedali na sociální sítě, divil se

1. srpna 2021 20:22

Český hudebník Ben Cristovao se nechal vyprovokovat. Při ranní cestě z baru byl osloven čtyřmi MMA zápasníky, kteří ho vyzvali k tréninkovému souboji. Hudebník se podle svých slov nenechal dlouho přemlouvat a muže hravě složil. Aby předešel spekulacím o svém chování na ulici, rozhodl se sdílet příběh se svými fanoušky na sociální síti Instagram.

Ben Cristovao: Zabít zvíře není o odvaze, prase je násobně chytřejší než pes

23. srpna 2020 18:00

Třiatřicetiletý zpěvák, herec, tanečník a sportovec má ke zvířatům velmi blízko. Dlouhodobě usiluje o šíření osvěty a podílí se na akcích, které mají zvýšit povědomí o podmínkách, v nichž zvířata ve velkochovech žijí. Ben Cristovao přijal pozvání do pořadu Prima Mazlíček, kde mluvil nejen o svém vztahu se zvířaty, ale i o tom, čím ho překvapila a proč azylové farmy důležité.

reklama